۱۳۸۷ خرداد ۲۴, جمعه

عكس و گفتگو با امير جعفري و خانواده
شايد شش سال پيش زماني كه مجموعه طنز بدون شرح از تلويزيون پخش مي‌شد، كسي فكر نمي‌كرد امير جعفري روزي يكي از بازيگران موفق تلويزيون و سينما در وادي طنز شود، اما امير جعفري تنها در وادي طنز موفق نبود، زماني كه در ماه رمضان سال گذشته در مجموعه پربيننده «ميوه ممنوعه» در نقش جلال فتوحي پسر علي نصيريان بازي كرد، همه به هنر او يقين پيدا كردند كه امير جعفري از جنس هنر است... در شهريورماه سال 86، امير جعفري و همسرش كه او هم هنرمند است، صاحب يك پسر كاكل‌زري شدند كه نامش را آيين گذاشتند... امير جعفري اين روزها بيش از پيش خوشحال است چرا كه زندگي با پسر بانمكش و در كنار او بودن را به هر چيزي ترجيح مي‌دهد. ما در اولين روزهاي فروردين‌ماه سال 87، علاوه بر عيد ديدني كه به خانه امير جعفري در يكي از كوچه‌هاي محله سعادت‌آباد رفته بوديم، تصميم گرفتيم يك گزارش هم از اين خانواده هنرمند تهيه كنيم، بازي پدر شيطون با پسر شيطون... پدري كه در هنر بازيگوش است و هر نقشي را به خوبي ايفا مي‌كند و حالا پس از سال‌ها تجربه در نقش‌هاي متفاوت با پسرش بازي مي‌كند، نمي‌خواهيم در مقدمه خيلي از چيزها را فاش كنيم، گفتگويي با اين زوج هنرمند انجام داديم و همچنين گزارشي از بازيگوشي امير و آيين هم تهيه كرديم، گرچه بايد اشاره داشت كه همسر امير جعفري «ريما رامين‌فر» از قرار گرفتن مقابل دوربين خودداري كرد و به همين خاطر از خوانندگان خانواده‌سبز عذرخواهي كرد. اما به عنوان همسر امير جعفري، بازيگري كه حالا حالاها نقش‌آفريني‌اش در مجموعه ميوه ممنوعه از خاطره‌ها و يادها نمي‌رود، پاسخگوي پرسش‌هاي ما بود...

آغاز بازيگري
از سال 69 تا 71 در كانون تئاتر تجربه بودم، پس از آن به مدت 6 سال در اين زمينه فعاليت كردم، اما نه خيلي حرفه‌اي، در اين مدت نيز در دانشگاه تمرين كردم، تا اين‌كه در سال 77 اولين كار حرفه‌اي‌ام را با نام «رقص كاغذ پاره‌ها» به كارگرداني آقاي يعقوبي انجام دادم و به خاطر همان ايفاي نقش، جايزه بهترين بازيگر تئاتر را در آن سال دريافت كردم. آن جايزه باعث شد كه انگيزه‌ام دوچندان شود و تئاتر را جدي‌تر و حرفه‌اي‌تر ادامه دهم و همين طور هم شد تا جايي كه در سال 79 جايزه اول و در سال 80 جايزه دوم جشنواره فجر را دريافت كردم، در سال 81 به پيشنهاد تلويزيوني براي همكاري در مجموعه بدون شرح پاسخ مثبت دادم كه فكر كنم كار بسيار درستي انجام دادم. فرهاد آئيش مرا براي بازي در بدون شرح انتخاب كرد، كسي كه در فيلم سينمايي «مكس» هم در كنار او بازي كردم، او در تئاتر كارهايم را دنبال مي‌كرد، خودش مي‌گفت: امير طنازيت باعث انتخاب تو در بدون شرح شده است، يادش بخير... روزها چرا اين قدر زود مي‌گذرد.
عشق من
تئاتر، عشق من است، اگر تئاتر، مرا تامين مي‌كرد، شايد اصلا به تلويزيون و سينما رو نمي‌آوردم اما ما هنرپيشه‌ها كه آب و هوا نمي‌خوريم، ما هم هزينه داريم. در حال حاضر هم تمامي تلاشم را بر روي تئاتر متمركز كردم. چرا كه تئاتر برايم جذاب‌تر و شيرين‌تر است.
آشنايي و ازدواج به واسطه تئاتر
ريما رامين‌فر همسر امير جعفري مي‌گويد: ما در تئاتر با يكديگر آشنا شديم، فكر مي‌كنم سال 73 بود كه در يك نمايش به عنوان دو جلاد با هم همكار شديم و پيش از آن نيز يك سال در كلاس‌هاي آقاي سمندريان، همكلاس بوديم.در آن زمان، امير خيلي مرا راهنمايي مي‌كرد و در زمينه تئاتر راهنمايي‌هاي او موثر و سازنده بود. (جعفري مي‌گويد: البته راهنمايي‌هاي ريما بيشتر بود، او يك فرشته است كه تنها دو بال كم دارد).
از رامين‌فر مي‌خواهيم كه خودش را بيشتر معرفي كند و او مي‌گويد: ليسانس نمايش و فوق‌ليسانس كارگرداني دارم. كار حرفه‌اي‌ام را از سال 76 با نمايش «شب بخير مادر» آغاز كردم. سال 77، «زمستان 66» را كار كردم، در سال 78، رقص كاغذپاره‌ها و سال 79، نوشتن نمايشنامه «پس تا فردا» و بازي در آن كه موفق به دريافت جايزه سوم نمايشنامه‌نويسي شدم در سال 80، هم در «يك دقيقه سكوت» بازي كردم كه جايزه دوم بازيگري را گرفتم.
پس از آن، بازي در نمايش زمزمه مردگان و گرفتن جايزه اول بازيگري، از كارهاي تلويزيوني‌ام هم در سريال بدون شرح به عنوان نويسنده حضور داشتم، همان مجموعه‌اي كه اولين كار تلويزيوني امير بود. در سريال «من يك مستاجرم» به عنوان بازيگر حاضر بودم وتنها كار سينمايي‌ام فيلم «نان، عشق، موتور1000» است.
كدام يك
امير مي‌گويد: تئاتر را از همه هنرها بيشتر دوست دارم، اما اين دليل نمي‌شود كه به هنرهاي ديگر علاقه‌اي نداشته باشم. اما همسرش چه نظري دارد: «هر سه را به يك اندازه دوست دارم، هيچ‌گاه خودم را مقيد نكردم كه از ميان آنها يكي را به عنوان بهترين انتخاب كنم و تنها در آن حيطه فعاليت كنم.»
رامين‌فر مي‌گويد: من و امير حدود 11 سال با هم همكار بوديم و به طور كامل نسبت به هم شناخت داشتيم سرانجام اين 11سال آشنايي به ازدواج ختم شد.
خصوصيات امير
هيچ كس مثل همسر يك فرد نمي‌تواند خصوصيات اخلاقي شوهرش را بيان كند و حالا رامين‌فر در مورد خصوصيات اخلاقي امير برايمان مي‌گويد: امير، مهربان و خيلي خانواده‌دوست است، اما خب كم‌طاقت و گاهي اوقات عصبي است كه البته هر انساني گاهي اوقات عصبي مي‌شود. و اما مشخصات رامين‌فر از زبان امير جعفري: «هر چي بگم كم گفتم، مهربان، انسان‌دوست و از معدود افرادي كه هيچ وقت خنده از لبانش محو نمي‌شود.»
اما بد نيست بازي امير را از نگاه همسرش بنگريم: «به عقيده من امير خيلي روان و راحت مقابل دوربين بازي مي‌كند، تا جايي كه بيننده احساس نمي‌كند كه اين بازيگر، نقش بازي مي‌كند. به عبارتي در بازي امير اغراق ديده نمي‌شود براي مثال بازي در ميوه ممنوعه بود.
كار در خانه
امير در خانه كار مي‌كند يا نه؟ همسرش مي‌گويد: «تا زماني كه پسرمان به دنيا نيامده بود، امير هيچ علاقه‌اي به كار در خانه نداشت، جز در مواقع بحراني. اما با آمدن آيين، ديگر مجبور شد كه بيشتر به من كمك كند و بيشتر در خانه بماند، گرچه حالا يكي از تفريحات او بازي با آقا پسرش است كه ساعات زيادي از روزش را صرف آن مي‌كند يعني زماني كه از خواب بيدار مي‌شود تا زمان بيرون رفتن از خانه، امير و آيين را نمي‌توان از هم جدا كرد.
و آيين جعفري
اگر تا سال گذشته به خانه اين زوج مي‌رفتي، احساس مي‌كردي كه سر و صدايي در اين خانه نيست اما حالا كاملا وجود پسر خوشگل‌شان را حس مي‌كني. آيين جعفري پسر امير جعفري، عشق بابا، ناز مامان... زن و شوهر بيشتر با اين ديالوگ، پسرشان را صدا مي‌زنند... از امير مي‌خواهيم بيشتر در مورد پسرش برايمان صحبت كند و او هم، همين كار را كرد:
راستش را بخواهيد، ابتدا دوست داشتيم بچه‌مان دختر باشد، در واقع زياد فرقي نمي‌كرد اما فكر مي‌كرديم دختر باشد بهتر است اما پس از به دنيا آمدن اين قندعسل ديديم كه هيچ فرقي نمي‌كند، هر كدومشون يك گلي هستند.
آيين يك نام قديمي است، چند تا اسم كانديد كرديم كه در نهايت «آيين» به معناي راه و روش انتخاب شد كه به فاميلش هم مي‌خورد، «راه و روش جعفري»...
وقتي آيين از خواب بلند مي‌شود، بابا اين شعر را با لهجه‌اي خاص برايش مي‌خواند: «سلام سلام ستاره، همچين پسري كي داره، همچين خواب آلويي كي داره!.» امير مي‌گويد: وقتي از خواب بلند مي‌شود تا يك ساعت ساكت است اما بعدش... دائم بايد با او بازي كني وگرنه... ضمن اين‌كه شازده، با خواب شب بيگانه است و بايد تا صبح با او بازي كنيم و سپس دم صبح همه با هم بخوابيم. حالا خوبه كارمند نيستم وگرنه اخراج مي‌شدم، تازه دم صبح با آقا مي‌خوابيم، ظهرم بيدار مي‌شويم اما اگر من و مادرش، صبح آن روز كار داشته باشيم كه هيچي، پشت فرمان و جايي كه بايد برويم، خوابيم.»
با آيين، فوتبال بازي مي‌كنم، توپ را جلوي روروئك مي‌‌گذارم و او به دنبال توپ مي‌رود، از قلقلك خيلي خوشش مي‌آيد و سريع مي‌خندد. خداييش زياد اهل گريه و اين جور چيزها نيست جز اين‌كه غذاش كمي دير بشه، چون مثل باباش شكمو است اما اصولا بچه ساكتي است به شرطي كه هميشه باهاش بازي كنيم.
هم من نيمه‌شعبان به دنيا آمدم و هم پسرم... آيين شش شهريور سال 86 به دنيا آمد، يعني شش ‌شش هشتادوشش... روزي كه ريما فارغ شد بيمارستان خيلي شلوغ و شب نيمه‌شعبان بود.
آيين هشت ماهه است، به شما گفتم كه چگونه مي‌خوابيد، آن ساعات قبل از عيدش بود چون پس از عيد سيستم آيين فرق كرده و منتظر مي‌‌ماند من از سر تمرين تئاتر بيايم، تا با او بازي كنم بعد ساعت 4 صبح تا 6 صبح مي‌خوابد، بچه سحرخيزي است، تقريبا نمي‌خوابد و به جايش ما را مي‌خواباند!
فعلا تئاتر
در حال حاضر بر روي يك تئاتر كار مي‌كنم كه به احتمال زياد از اوايل خرداد در تئاتر شهر سالن قشقايي، به اجرا در خواهد آمد كه در اين تئاتر با پانته‌آ بهرام، سعيد چنگيزيان، مسعود حجازي‌مهر همبازي‌ام، كيومرث مرادي كارگردانش مي‌‌باشد و نغمه صميمي‌‌ هم متن آن را نوشته است.
براي يك سريال كه قرار است ماه رمضان ازيكي از شبكه‌ها پخش شود، پيشنهاد داشتم اما چون مشغول بازي در اين تئاتر بودم، نتوانستم بروم.
با آقاي جيراني براي فيلم جديد سينمايي‌اش قرارداد بستم كه در آن فيلم با مهناز افشار و رامبد جوان همبازي هستم.
امير جعفري در يك نگاه
او كارشناس مديريت بازرگاني است، در كانون تئاتر تجربي سمندريان آموزش ديد. فعاليت در سينما را با فيلم «نان، عشق و موتور 1000» به كارگرداني ابوالحسن داودي و بازي در كنار اكبر عبدي آغاز كرد.
فعاليت در تلويزيون را با مجموعه بدون شرح به كارگرداني مهدي مظلومي در سال 81 اجرا كرد كه در آن مجموعه زوج خوبي را با «فتحعلي اويسي» تشكيل داد. وي تجربه دستيار كارگرداني را در پروژه‌هاي زيستن، راز مينا و همچنين منشي صحنه در «زيستن» را در كارنامه هنري خود دارد.
نان، عشق و موتور 1000 به همراه قارچ سمي (مرحوم رسول ملاقلي‌پور)، تردست و جنايت (محمدعلي سجادي)، مكس سامان‌مقدم از كارهاي بارز او در عرصه سينماست در ميان مجموعه‌هاي تلويزيوني بايد به نقش او در سريال‌هاي بدون شرح، كمربندها را ببنديم، من يك مستاجرم و بايرام اشاره داشت.
اما بازي او در دو نمايش مناسبتي براي ماه مبارك رمضان خيلي به چشم آمد، بازي در مجموعه براي آخرين بار كاري از اكبر منصور فلاح و بازي كنار يوسف تيموري، آرام جعفري، مهدي اميني‌خواه، سحر زكريا و... همچنين بازي در ميوه ممنوعه بسيار به چشم آمد.از نمايش‌هاي او در صحنه تئاتر بايد به رقص كاغذ پاره‌ها، شب‌هاي آدينيون، شب سيزدهم، در دل سنگ، يك دقيقه سكوت، رجيستور‌ها نمي‌ميرند اشاره داشت، ضمن اين‌كه در دو تئاتر به كارگرداني همسرش هم بازي كرد. «پاييز» و «همان هميشگي»...
او در سال 78 جايزه سوم بهترين بازيگر سال تئاتر را با بازي در رقص كاغذ پاره‌ها و در سال 79 هم جايزه اول را به خاطر بازي در سكوت و رجيستور‌ها نمي‌ميرند را از آن خود كرد.همچنين براي بازي در پاييز و همان هميشگي در سال 80، جايزه دوم بهترين بازيگر جشنواره تئاتر را نصيب خود كرد.
خنداندن هنر است
امير جعفري مي‌‌گويد: اصولا خنداندن مردم كار سختي است، بر همين اساس كار طنز كار مشكل و طاقت‌فرسايي به حساب مي‌آيد. اگر با اين نيت كه مردم را بخنداني جلو بروي مسلما موفق نخواهي شد. اما اگر خودت نقش را بگيري و سعي كني در آن فضا باشي به ‌طور حتم راحت‌تر با مردم ارتباط برقرار مي‌كنيد. من پس از هر كاري كه انجام مي‌دهم، عكس‌العمل‌هاي مردم را مي‌بينم، مردم ما تعارف ندارند. اگر راضي باشند صادقانه به زبان مي‌آورند، اگر هم ناراضي باشند باز هم صادقانه مي‌گويند.

هیچ نظری موجود نیست:

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان