۱۳۸۷ خرداد ۲۰, دوشنبه

از همسرتان زياد تعريف كنيد

هديه دادن گل، يكي از قديمي ترين زبان ها براي بيان عشق است. مايه تأسف است كه انسان ها خود را از چنين هديه با ارزشي كه قيمت چنداني هم ندارد محروم مي كنند و گل دادن را تنها محدود به روز تولد يا عيادت از بيمار مي کنند. شما مي توانيد با هديه دادن ، زندگي و محل سكونت تان را سرشار از امواج مهر و محبت كنيد. به ارزان بودن هديه اي كه مي خواهيد بدهيد فكر نكنيد، بعضي از اعمال محبت آميز داراي امواج كوچك ولي خاصي است كه بسيار دورتر از امواج هداياي گران قيمت مي روند. شما بايد اين قدر به كار خوب خود ادامه بدهيد تا مهرباني و هديه دادن بخشي از وجود شما شود. نگران اين نباشيد كه ممكن است هداياي شما بي ارزش يا تكراري شوند. مطمئن باشيد هيچ وقت چنين اتفاقي نمي افتد. صرفاً هديه گرانتر، حاكي از بالاتر بودن ميزان عشق نيست. مهم اين است كه شما در هنگام هديه دادن به فكر همسر خود بوده ايد.
صرفاً هديه گرانتر، حاكي از بالاتر بودن ميزان عشق نيست. مهم اين است كه شما در هنگام هديه دادن به فكر همسر خود بوده ايد.
بزرگترين هديه اي كه مي توانيد به همسران خود بدهيد، عشق بي قيد و شرط است. عشق بدون قيد و شرط نه تنها به فرديت هر كس احترام مي گذارد بلكه آن را پرورش مي دهد، حتي اگر جدايي يا از دست دادن همديگر را به همراه داشته باشد.
با همسر خود زياد صحبت كنيد
يك قلم و كاغذ برداريد و حساب كنيد كه يك هفته چند ساعت يا چند دقيقه است. بعد به اين سؤال پاسخ دهيد كه چقدر از اين زمان را به گفتگو با همسر عزيزتان اختصاص مي دهيد: سي دقيقه، يك ساعت، ده ساعت؟ از همسرتان بپرسيد كه آيا اين مقدار زمان براي او كافي است تا تمام حرف ها و مشكلاتش را با شما در ميان بگذارد؟ به جاي اين كه هر شب بعد از رسيدن به خانه در جايي بنشينيد و تلويزيون نگاه كنيد يا روزنامه بخوانيد، با همسرتان صحبت كنيد و اگر وقتي باقي ماند به روزنامه خواندن بپردازيد. هنگامي كه همسر عزيز شما كنارتان مي نشيند تا با شما صحبت كند روزنامه را به كناري بگذاريد و تمام وقت خود را به او اختصاص دهيد. ممكن است استدلال کنيد كه بعد از يک روز طولاني کاري، شب هنگام كه به خانه برمي گرديد خسته هستيد؛ ولي شما نبايد از اين بهانه براي ناديده گرفتن نياز همسرتان به صحبت كردن سوءاستفاده كنيد. بايد طوري برنامه ريزي كنيد كه سر فرصت با هم صحبت كنيد.
«خوب گوش كردن» كامل كننده حلقه روابط زناشويي است. گوش كردن يكي از مؤثرترين روش ها براي تحت تأثير قرار دادن همسر است.
شما براي اين كه از همسرتان شناخت كافي داشته باشيد بايد مقدار زيادي از زمان خويش را صرف گفتگو با او در مورد علايق و طرز تفكر خود كنيد. اين كار باعث مي شود او شما را بهتر بشناسد. شما بايد از اين گونه لحظات براي نشان دادن عميق ترين احساسات خود استفاده كنيد. بدون گفتگو، «صميميت» نمي تواند در زندگي شما وجود داشته باشد. تنها راهي كه مي توانيد با همسرتان رابطه خوبي داشته باشيد، زياد صحبت كردن و گفتن حقيقت است. تنها يك رابطه حقيقي بين شما و همسرتان مي تواند زندگي شما را به سوي كمال و خوشبختي هدايت كند. هيچ احساسي براي يك همسر بدتر از آن نيست كه در عين تأهل، باز هم احساس تنهايي كند و نتواند حرف هايش را با كسي در ميان بگذارد.
به صحبت هاي همسرتان گوش کنيد
در كنار «صحبت كردن» با همسر، بايد وقت كافي نيز براي «گوش كردن» حرف هاي او اختصاص دهيد. فراموش نكنيد كه «خوب گوش كردن» كامل كننده حلقه روابط زناشويي است. گوش كردن يكي از مؤثرترين روش ها براي تحت تأثير قرار دادن همسر است. اگر شما نشان دهيد كه واقعاً علاقه منديد كه به حرف هاي همسر خود گوش كنيد مي توانيد به راحتي او را تحت تأثير خود قرار دهيد. انسان ها ناخودآگاه جذب كساني مي شوند كه به حرف هاي آنان مشتاقانه گوش مي كنند. با خوب گوش كردن مي توانيد موانعي را كه در سر راه زندگي مشتركتان قرار دارد به راحتي برطرف كنيد، در غير اين صورت همسر شما تصور مي كند كه شما براي همه وقت كافي داريد و فقط براي او وقت نداريد و نهايتاً كم كم از شما فاصله مي گيرد.
اگر به دنبال راهي مي گرديد تا نزد همسر خود محبوب تر شويد مي توانيد از تكنيك تعريف و تمجيد استفاده كنيد. در تعريف و تمجيد نيرويي جادويي نهفته است كه به كمك آن مي توانيد به اعماق قلب همسر خود نفوذ كنيد. هر چه در تعريف و تمجيد از همسرتان، از خود سخاوت بيشتري نشان بدهيد بيشتر در قلب همسر خود نفوذ مي كنيد.
روان شناسان ثابت كرده اند كه گوش كردن باعث افزايش مهر و علاقه در زندگي مشترك مي شود. در واقع نيمي از مشكلات زوجين در زندگي زناشويي از خوب گوش نكردن شروع مي شود و نهايتاً آنها را دچار سوء تفاهم و مشكلات بعدي مي كند.
از همسرتان زياد تعريف كنيد
مي گويند هنگامي كه به دنبال خوبي در ديگران باشيد، بهترين را در خودتان خواهيد يافت. اگر به دنبال راهي مي گرديد تا نزد همسر خود محبوب تر شويد مي توانيد از تكنيك تعريف و تمجيد استفاده كنيد. در تعريف و تمجيد نيرويي جادويي نهفته است كه به كمك آن مي توانيد به اعماق قلب همسر خود نفوذ كنيد. هر چه در تعريف و تمجيد از همسرتان، از خود سخاوت بيشتري نشان بدهيد بيشتر در قلب همسر خود نفوذ مي كنيد. ديل كارنگي در اين زمينه گفته است:«از صميم قلب تأييد كنيد و در تحسين كردن دست و دلباز باشيد. »
زوجين در ابتداي زندگي به علت اين كه شناخت زيادي از يكديگر ندارند در كارهاي خود دچار شك و ترديد مي شوند. شما مي توانيد براي برطرف كردن شك و ترديد و به منظور افزايش مهر و علاقه در روابط زناشويي از اين نيروي عظيم كه در دسترس شماست استفاده كنيد. اين كار براي تان خرجي ندارد، مطمئن باشيد پيرامون شما انسان هاي بسياري وجود دارند كه براي شنيدن كلامي تحسين آميز حاضرند به هر كاري دست بزنند، شايد همسر عزيز شما يكي از اين افراد باشد.
مراقب همديگر باشيد
اگر همسرتان در حال حاضر بيمار است و اين بيماري براي شما علاوه بر هزينه هاي مادي، مشكلات زيادي به همراه آورده است به اين موضوع فكر كنيد كه زماني كه پدر يا مادرتان مريض مي شدند طرف مقابل با او چگونه برخورد مي كرد. به لحظاتي در كودكي خود فكر كنيد كه آنها تمام شب را بيدار مي ماندند تا از همديگر مراقبت كنند. مطمئن باشيد با يادآوري اين خاطرات مي توانيد تحمل خود را در انجام وظايف و ايفاي نقشي كه به عهده داريد بالاتر ببريد. «عشق» مقصد نهايي و بالاترين هدفي است كه بشر آرزويش را دارد. از عشق ورزيدن به عنوان تنها دارو و درمان واقعي براي مداواي همسرتان استفاده كنيد. باور كنيد اگر به او عشق بورزيد مي توانيد همسر بيمار خود را درمان كنيد. اعمال محبت آميزي كه شما در حق همسر عزيز خود انجام مي دهيد خواص درماني دارند و باعث مقاوم شدن بدن او در برابر بيماري ها مي شود.
حرف آخر: خدا را در زندگي مشتركتان فراموش نكنيد
ما بايد بپذيريم كه موجوداتي هستيم كه با خواست خدا خلق شده ايم و هميشه مي توانيم در زندگي پيشرفت كنيم. خداوند بزرگ همواره شاهد تك تك اعمال ماست و براي هدايت بشر به سوي كمال و خوشبختي واقعي، سفيران عشق زيادي را فرستاده است. شما مي توانيد با مطالعه کتاب هاي صاحب نظران و عمل به پيشنهادات ارائه شده آن ها مي توانيد راه حقيقي خوشبختي در زندگي زناشويي را پيدا كنيد و به داشتن زندگي سالم و عاري از هرگونه مشكلات اخلاقي اميدوار باشيد، اما شرطي براي رسيدن به خوشبختي وجود دارد و آن اين است كه ببينيد در زندگي سابق خود چقدر اشتباه كرده ايد و آيا حاضريد از همسر خود به خاطر اشتباهاتتان معذرت خواهي كنيد. ارتباط مستحكم و پابرجا در روابط زناشويي نصيب كساني مي شود كه به اهميت اين کار پي برده اند و حاضرند از همسر خود به خاطر اشتباهاتي كه در حق او مرتكب شده اند معذرت خواهي كنند. در حقيقت عذرخواهي خالصانه برتر از تشخيص اشتباه است و نشان مي دهد شما اشتباهاتي كه در حق همسرتان انجام داده ايد را به رسميت شناخته ايد و آن قدر به رابطه زناشويي تان اهميت مي دهيد كه مي خواهيد از او عذرخواهي كنيد.
موارد گفته شده هنگامي كه در كنار يكديگر قرار مي گيرند كليدي را مي سازند كه مي توانيد به كمك آن قفل مشكلات زندگي مشترك خود را براي هميشه باز كنيد. اين كليد هم اكنون در ذهن شما وجود دارد. فراموش نكنيد كه عشق هرگز رد نمي شود و پاسخ عشق، عشق است؛ پس به جاي اين كه امروز دست خالي به خانه خود بازگرديد يك شاخه گل براي همسرتان بخريد و با صداي بلند به او بگوييد دوستش داريد.
محمد صادق اميني

هیچ نظری موجود نیست:

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان