۱۳۸۷ اسفند ۷, چهارشنبه

چرا زنان بسمت خیانت كشیده می شوند

می توان گفت خیانت در ازدواج یكی از دردناكترین كارهایی است كه یكنفر می تواند با نیمه دیگر زندگی خود بكند. چیزی كه تنها دردناك نیست و می تواند باعث شود یك نفر دچار احساس عدم اعتماد بنفس و نا مطمئنی از شخصیت خود و دیگران شود. اگرچه كه همیشه یكسری از دلایل باعث می گردند كه زنی احساس كند لازم است دارای روابط جنسی خارج از چهارچوب همسر خود باشد ، اما عموما خیانت به همسر نتیجه یكسری نارضایتی ها در یكسری مسائل می باشد.
همیشه زنان بدلایل مختلفی دست به خیانت میزنند اما در مورد زنان اینگونه نیست كه به مانند مردان اگر شرایط لازم شد بلافاصله اقدام به خیانت نمایند! آنها از قبل آماده این عمل می گردند و بندرت به جایی می رسند كه حال به هر دلیلی كه صلاح می دانند خیانت كنند. اما اینكه به چه دلیلی خیانت می كنند با اینكه دلایلی كه خیانت در ذهن آنها شكل گرفته چیست زمین تا آسمان فرق می كند .در مورد خیانت زنان و دلایل انجام آن زیاد نوشته شده اما در مورد اینكه چگونه این مسئله در ذهن آنها تشكیل می گردد بندرت نوشته شده و اینبار تصمیم به توضیح پاره ای از این دلایل دارم .من اعتقاد دارم كه هیچ زنی خیانت نخواهد كرد مگر به سمت آن كشیده شود. اعتقاد دارم كه زنها مثل كامپیوتر های امروزی هستند كه برای هك كردن و بدست گرفتن اختیار آنها باید به نوبت پورتهای آنها را باز كنید تا در نهایت بتوانید به آن دست یابید! نفوذ به كامپیوتری كه پورتهای آن بسته باشد به آسانی صورت نخواهد گرفت. زنی كه اقدام به خیانت می كند از مدتها قبل پورتهای خود را بدلایل یكسری اتفاقات باز كرده است. چراكه در حالت معمولی این پورتها توسط شما اشغال شده و بسته اند. و اعتقاد دارم مردان همیشه احتمال خیانتی را برای خود قائل هستند . بنظر من اگر زنی بخواهد مردی را به دام بیاندازد حتی خدا هم نمی تواند بداد آن مرد برسد! در نهایت وی به دام می افتد. اما زنان بصورت معمول اینگونه نیستند و نمی توان همیشه آنها را برنده شد. اگرچه كه همه ماها معتقد هستیم كه هیچ عذری برای خیانت جائز نیست اما خود مردان هم همیشه عقیده دارند كه این در ژنتیك آنها نهفته است كه با زنان مختلف باشند. من بشخصه فكر می كنم این برای زنان هم صادق است و امروزه این حس در آنان در حال بیدار شدن است.بخاطر داشته باشید كه هیچكدام از دلایل زیر دلیل خیانت نیست بلكه تنها چیزی است كه ذهن وی را برای خیانت آماده می سازد.

برای خیانت خیلی ها درجات مختلف قائل می گردند.از خود ارضایی گرفته تا دیدن تصاویر جنسی یا حتی خیالات شخصی و یا فانتزی ذهنی یكنفر مبنی بر داشتن سكس با فرد دیگری برای بعضی ها خیانت به حساب می آید.من كاری ندارم كه دیگران چه فكر خواهند كرد و اعلام می كنم منظور از خیانت در این مقاله همان تعریف قدیمی مبنی بر داشتن روابط جنسی با یك مرد غریبه منظور می باشد. از طرف دیگر همانطور كه خیلی وقتها نوشته بودم بعضی ها چه زن و چه مرد ، فقط یك توریست در دنیا هستند.اگر همسر شما چنین فردی می باشد و عادت به دیچ كردن و خیانت كردن داشته باشد و یا دوست دختر شما عادت داشته باشد كه مدتی را با هركسی بگذراند این سطور برای شما دردی را دوا نخواهد كرد چراكه وی به هر حال با شما نخواهد ماند.
زنان بسمت خیانت كشیده می شوند چون توجه شما قطع شده است و دیگران بیشتر متوجه شده اند!
سعی نمی كنم خیلی پیچیده كنم. در ساده ترین حالت شما بر خلاف روزهای نخستین كه مدام به وی توجه داشتید و همه رفتار وی را زیر نظر می گرفتید و حتی از نفس كشیدن وی تعریف می كردید ، دیگر اینكار را نمی كنید.آقایان معمولا قبل از بدست آوردن فردی تمام زور خود را می زنند و از انواع و اقسام ترفندها استفاده می كنند.گاهی هم مجبورند توجه بیش از اندازه و غیر واقعی نشان دهند. در نتیجه ظرف زنان را بزرگتر خواهند ساخت.پس از بدست آوردن فرد شروع به دم جنباندن می كنند و بازی در می آورند و دیگر خیالشان هم نیست.در بهترین حالت اگر حتی خواهان شدید وی باشند قدرت پاسخگویی به ظرفی را كه ساخته اند ندارند و همیشه زنان می نالنند كه چرا به ما كم توجه می كنید.در مثال ساده اگر همسر شما رنگ موی سر خود را عوض كرده ، هرچند یك درجه روشنتر و شما نفهمیدید یا چیزی نگفته اید مطمئن باشید كه اولین پورت را برای ورود هكر باز كرده اید. باید بخاطر بسپارید كه قابلیت چرب زبانی شما باید بعد از تشكیل رابطه بجای اینكه ذخیره گردد یا در انتظار به تور انداختن زن دیگر گردد یا صرف جمع آوری گند هایی شود كه زده اید یا دروغ هایی كه خواهید بافت بهتر است صرف خود رابطه شما گردد! برای شما یك جمله یك خطی كه چقدر فوق العاده شدی ، حتی اگر هیچ تغییری هم نكرده باشد ، می تواند خیلی به شما در رابطه كمك كند. اگر در مبنای سكس بخواهیم حرف بزنیم اینكه شما شروع كرده اید به توجه كردن به خود ، مدام تكرار یكسری حركات ، سكوت در رابطه ، سكسهای كوتاه مدت و سریع ، ارگاسمهای شخصی ، حركات ثابت و یكنواخت و مسائل اینچنین اولین چیزی كه باعث می گردید این است كه وی ممكن است از رایحه بدن فرد دیگری كه از كنارش رد شده بیشتر از شما خوشش بیاید! حالا شما هی این مسائل را شدیدتر كنید تا وی هم درجه خوش آمدنش را بیشتر كند! ببینیم كی آخر سر می بازد!
بیاموزیم:
در ابتدا اولین چیزی كه به زن می فهماند رابطه دارد كمرنگ می گردد و از حالت شیرین آن خارج می گردد و وی را آسیب پذیر و نفوذ پذیر در برابر دیگران می كند این است كه شما كم توجه شده اید.
زنان بسمت خیانت كشیده می شوند چون كینه دارند .چون شما با آنها صادق نیستید.
باز هم پیچیده نمی كنم. همه جور صداقت.همه جا از انواع آن خوانده اید و من آنها را دوباره نمی گویم .بلكه مدل دیگری را عرض می كنم. عدم صداقت شما از زمان ازدواج و زمانی كه به خواستگاری وی می رفتید گرفته تا زمانی كه مال شما شد. در مورد دوست دختر شما از زمانی كه می خواستید وی را بدست آورید تا زمانیكه بدست آوردید. منظورم عدم صداقت شما با ذهنتان است. یعنی اگر دوست دختر شما یا همسر شما ، فرقی نمی كند ، دلش می خواسته كه با شما اندكی در خیابان راه برود و شما بر عكس فشار وارد می كنید كه زود به خانه بروید كه سكس راه بیاندازید! شما چیزهایی گفته اید كه بعدا حاضر به انجام آنها نشده اید.شما وعده هایی داده اید كه نخواستید به آن عمل كنید.شما حتی حرف از ازدواج هم زده اید شما همه كار كرده اید و در نهایت مدام فلسفه بافی كرده اید تا دروغ هایتان را توجیه كنید. این در خوش بینانه ترین حالت (دوست دختر ) به شما بعد از جدایی ضربه نخواهد زد و مالیات آن را نفر بعدی پس خواهد داد! در ساده ترین حالت شما نفر بعدی هستید كه با این دختر دوست می شوید! و در بدترین حالت شما صادقانه ازدواج نكرده اید.شما زن گرفته اید چون سكس می خواستید ، چون طرف خوشگل بوده ، چون طرف موقعیت داشته ، چون سن شما سن ازدواج بوده و هر چیز دیگری.شما صادقانه زن نگرفته اید و در طول زندگی این مسئله مدام به چشم خواهد خورد.زنان چیزی به شما نخواهند گفت اما این نیز دلیلی می گردد برای كشش به سمت باز كردن پورت دیگری برای نفوذ پذیر شدن در برابر كسانی كه در موقع مناسب حرفها و برخوردهای مناسبی كنند!!
زنان بسمت خیانت لبخند خواهند زد چون شما آدم روز اول نیستید.
بله.شما الان زن دارید.یا دوست دختر دارید.شما الان مثل روز اول كه نداشتید و تمام زورتان را میزدید كه بدست بیاورید نیستید! شما دیگر به خود نمیرسید.اصلاح گه گاه می كنید.حمام كرده نیستید.ورزش نمی كنید.مسواك تك و توك می زنید.لباسهای شما دیگر اهمیتی ندارد كه چه ماركی است. شما خیلی با حوصله بودید.شوخ طبع بودید.وقت داشتید اما اكنون به نظر می آید كه همه چیز دارد حوصله شما را سر می برد و یا شما را عصبی می كند.شما قبلا جك های ركیك نمی گفتید. شما مودب بودید.قاه قاه بلند نمی خندیدید.آرام و مطمئن بنظر میرسیدید. این را هم بگم شما قبلا كه مخ میزدید خیلی بچه پولدار بودید!! لاف میزدید نه؟ بسیار مشخص است.هزینه بی خود ندهید.چیزی از خود نسازید كه نیستید. زمانی كه آشنا می گردید هزینه زیاد ندهید توضیح بی خود ندهید.نقش كسی كه نیستید را بازی نكنید.بعد از بودن و یا بدست آوردن حال چه در غالب ازدواج چه دوستی، لطفا خودتان باقی بمانید! آیا چون دیگر قرار نیست كسی را تحت تاثیر بگذارید به خود نمیرسید؟ آیا ماجرا " همینه كه هست " می باشد؟ آیا دیگر اهمیتی ندارد؟ آیا شما زنان را نمی شناسید؟ كه چقدر به نمایش همسر خود حساس هستند؟ چقدر مهم است كه چه هستید؟ حال اگر دیگر آنچه كه آنها می خواهند نیستید بدانید كه :
زنان پورتی همیشه باز ، برای تحت تاثیر قرار گرفتن توسط افراد جنتلمن و خوش تیپ در خود دارند.تنها چیزی كه باعث نمی شود در ابتدا از آن چیزی رد شود این است كه شما در حال ارتباط با آن هستید و پورت قبلا مشغول شده ولی اگرشما جایگاهتان را فراموش كنید دیگر پورت را آزاد گذاشته اید برای كسانی كه بدنبال ماجرا می گردند!
زنان به سمت خیانت می روند چون یك نفر به آنها می فهماند كه با وی تحت فشار نیست!
سعی نكنید آقای باحال باشید! سعی نكنید آقای همه چیز دان باشید و یا كسی را مدام به خاطر عقیده اش بكوبید (قابل توجه خودم!) سعی نكنید مدام كسی را برای بودن با شما تحت فشار بگذارید.زنان گاهی شدیدا پورتهای خود را OPEN می گذارند چرا كه از مشغول بودن آنها توسط شما خسته شده اند! آنها حوصله شان سر رفته ازاینكه نمی توانند راحت باشند . با شما چرت بگویند و یا حرفهای ساده بزنند.هر چیزی در مقابل شما خسته كننده شده. این شرایط خطرناكی است و براحتی فرد دیگری می تواند وارد شده و كنترل پورت را بعهده بگیرد.همیشه خیلی ساده است كه دوست دختر فردی كه دو سال است با یكنفر بوده را گلابی كنید تا اینكه فردی را كه 3 ماه است با كسی دوست شده.همیشه زنانی كه بالای پنج سال از زندگی مشتركشان می گذرد آسانتر از كسانی كه تازه عروس هستند فریب می خورند. زنان حسی برای هیجان دارند.اینكار یك هیجان برای آنها به حساب می آید .هیجانی برای فرار از روزمرگی شما ! اگر روزی وی بشما بگوید كه مورد توجه فردی با لیاقت قرار گرفته بوده ولی به شما خیانت نكرده چون شما را دوست داشته شما اینبار بدانید كه چه سعادتی داشتید كه خطر رفع شده . چه سعادتی كه به شما اعلام كرده و چه سعادتی كه اكنون می دانید دلیل آن چیست!
آنها خیانت را می پذیرند چون شما اینكار را كرده اید یا نشان داده اید اینكاره اید!
دیگر از این واضحتر؟ دلیل نمیشود بگوییم كه هر مردی خیانت كرد زنش به وی خیانت خواهد كرد! اما اینكه زن بداند شما كلا آدم مطمئنی نیستید و یا خیانت كرده اید باعث می شود كه وی نیز در مراقبت از پورتهای خود آن شكیبایی لازم را بخرج ندهد و اگر در شرایطی قرارا گرفت كه مورد نفوذ توسط بیگانه ای قرار گرفت آن استقامت لازم را نشان ندهد. نكته دیگر می تواند حتی انتقام باشد.وی می خواهد انتقام بگیرد و از همانجا بشما ضربه بزند.آنها سریعا تصمیم نمی گیرند.بلكه صبر می كنند و شاید به زبان شما را هم ببخشند.شاید تا حدی ذهنی هم شما را ببخشند.اما اینبار نرم افزاری را در حافظه خود نصب كرده اند كه منتظر سیگنالهای لازمه است! وی احتمالا نزدیكترینهای شما را انتخاب خواهد كرد.عموما به دو دلیل.یكی اینكه در اصل نمی خواهد در لحظه كاری انجام دهد و نزدیكان شما با وی هستند و موردی هم نیست.ناگهان یكی از نزدیكان بازی را نا خواسته یا خواسته انجام می دهد و اینبار این حركت بجای اینكه مثل همیشه دفع گردد جذب می گردد و مراحل بعدی و در نهایت خیانت! دوم اینكه وی می خواهد بیشترین ضربه را به شما بزند! در نتیجه بهتر است خیانت نكنید و یا اگر قبلا اینكار را كرده اید باید تمام حواس وی را به خود معطوف كنید و به وی اطمینان بدهید كه دیگر این مسئله تكرار نخواهد شد.نه با زبان بلكه با عمل. از هرگونه كاری كه حتی نزدیك به این باشد كه وی حس كند ممكن است شما كاری كنید نیز بپرهیزید.زندگی سختی خواهید داشت!
زنان به خیانت می اندیشند چون همیشه دنبال بهترینند!
این پورت هیچگاه توسط شما نه استفاده میشود و نه توسط آنها بسته! این یعنی زنان همیشه مردان را یك مشت خوك خیانتكار می پندارند اما خود همیشه در شرایط لازم، همیشه زندگی خود را به مرد بهتری خواهند فروخت! كاری كه شما می كنید این است كه شناسایی كنید كه چقدر طرف مورد نظر شما از این پورت استفاده می كند.اكثر دختران نفوذ از این پورت را چندان جذاب نمی دانند.آنرا نمی بندند اما به نفوذهای آن نیز توجهی نمی كنند.اینگونه افراد نگرانی خاصی را نباید برایشان قائل شد.آنها با داشتن یك وضعیت ساده عملا هرگونه دیتا و یا استفاده از پورت را مهم نخواهند دانست.اما گروهی از دختران هستند كه بدنبال صعود به قله های بالا هستند.اینها مانند گرگدن فقط به سمت جلو می دوند و همه چیز را جلویشان خراب می كنند.اینها نگران چیزی نیستند.اینها از همه چیز استفاده می كنند . هدف وسیله را برایشان توجیه می كند.انها پول و موقعیت و همه چیز می خواهند.فقط یه توصیه.اگر سر قرار بودید و دیدید فرد مورد نظر شما اینگونه است به آرامی محل را ترك كنید.این افراد شما را براحتی خواهند فروخت.مقاله بر گرفته از .Mardoman.com
هیچ نظری موجود نیست:

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان