۱۳۸۸ شهریور ۲۵, چهارشنبه

مصاحبه ای جدید باشیرین بینا(به دلیل حضور در سریال عبور پاییز)

شيرين صدق‌گويا؛ همان شيرين بيناست كه با نام‌خانوادگي شوهرش در پروژه‌هاي سينمايي و تلويزيوني شركت مي‌كند، او از جمله بازيگراني است كه در سال‌هاي اخير، نقش‌هاي زيادي را از او ديده‌ايم. او يك خواهر ديگر هم دارد كه بازيگر است. منظورمان «نگين صدق‌گويا» است. او داراي مدرك ليسانس علوم تربيتي از دانشگاه آزاد است و براي بازي در فيلم «تيك‌تاك»، نامزد دريافت جايزه بهترين بازيگر نقش دوم زن، در دوازدهمين دوره جشنواره فيلم فجر شد. خواهرش، نگين صدق‌گويا متولد سال 1349 است كه ليسانس اقتصاد از دانشگاه الزهرا(س) دارد و فعاليت خود را با فيلم «تيك‌تاك» و از سال 72 آغاز كرد.
متولد آذربايجان
متولد 1343 در شهر مرند هستم. تا 8 سالگي در اين شهر بودم سپس با خانواده به شهر تهران آمديم سيزده، چهارده ساله بودم كه به انقلاب فرهنگي برخوردم و نتوانستم در آن دوره به دانشگاه بروم. ولي بعد از ازدواج در دانشگاه قبول شدم و توانستم ليسانس علوم تربيتي را كسب كنم. از سال 72 با فيلم «تيك تاك» به كارگرداني «محمدعلي طالبي» وارد بازيگري شدم و به خاطر همين فيلم نامزد دريافت سيمرغ نقش مكمل زن شدم.
فكر نمي‌كردم روزي بازيگر شوم
به هر حال بايد قبول كنيم كه اكثر مردم به رشته بازيگري علاقه‌مند هستند من هم از اين قاعده مستثنا نيستم. از آنجايي كه فكر نمي‌كردم روزي وارد اين رشته شوم در دانشگاه رشته مورد علاقه‌ام «علوم تربيتي» را خواندم اما وقتي موقعيتي ايجاد شد، شانسم را امتحان كردم، تست دادم و براي بازي در فيلم «تيك‌تاك» قبول شدم.
تئاتر در قلب من
تئاتر را خيلي دوست دارم به اين دليل كه شما مي‌توانيد در تئاتر با بهترين حس اتدها را بزنيد، از طرفي شما زمان طولاني مدتي را براي رسيدن به نقش و تعريف مي‌گذرانيد و كاملا با نقش خو مي‌گيريد و با آن زندگي مي‌كنيد. در واقع نقش در قلب شما مي‌نشيند و اين بسيار جذاب و شيرين است. ولي از آنجايي كه تئاتر توجيه اقتصادي مناسبي ندارد مقداري كار سخت شده است و بازيگران را كمي از تئاتر زده كرده است. اما با توجه به علاقه و عشقي كه به تئاتر دارم اگر كار خوبي پيشنهاد شد، آن را مي‌پذيرم.
وقتي براي اولين بار مقابل دوربين قرار گرفتم استرس داشتم، احساس مي‌كردم كه صدايم در حال لرزش است، شايد مقداري هم بدنم به رعشه افتاده بود، اما آقاي طالبي به من روحيه دادند و باعث شدند با اعتماد به نفس بيشتري آن پلان را بازي كنم.
نقش‌هاي خوب در انحصار نور چشمي‌ها!
باندبازي در سينما، عامل اصلي فاصله گرفتن من از سينما بود و باعث شد بيشتر در تلويزيون فعاليت كنم. ضمن اينكه در آن سال‌ها تلويزيون و سينما به نوعي دو جبهه مخالف يكديگر بودند و كسي كه به تلويزيون مي‌آمد، انگار گناه كبيره مرتكب شده بود و از سوي سينما بايكوت مي‌شد. از طرفي نقش‌هايي را كه بي‌اثر و فرعي است، قبول نمي‌كنم و ترجيح مي‌دهم اگر قرار است در سينما كار كنم نقش‌هاي تاثيرگذار و موثر بازي كنم. متاسفانه نقش‌هاي اصلي در انحصار يك عده نورچشمي است و در واقع به علت باندبازي موجود در سينما! نقش‌هاي خوب در انحصار يك عده خاص است!
صدق‌گويا معروف به بينا
من و نگين كار تصوير و بازيگري را همزمان با كار آقاي طالبي آغاز كرديم و حتي او چند روز زودتر از من شروع كرد. چون بنا بود، اين فيلم به جشنواره‌هاي خارج فرستاده شود آقاي طالبي دوست نداشتند كه در تيراژ دو بار اسم صدق‌گويا نوشته شود به همين دليل اين موضوع شايد تداعي‌كننده اين بود كه شايد آقاي طالبي پارتي بازي كردند يا ما با رابطه در اين كار حاضر شده‌ايم و به دليل اينكه من متاهل بودم از فاميلي همسرم استفاده كردم و از آن موقع به بعد به همين اسم معروف شدم ولي در شناسنامه همان «صدق‌گويا» هستم.
تلويزيون مخاطب عام دارد
سينما، مخاطب خاص دارد و همه مردم نمي‌توانند از آن استفاده كنند و از طرفي خيلي تظاهر مي‌شود كه جاي حرفه‌اي‌تر‌هاست ولي فقط تظاهر است چون خيلي از فيلم‌هايي كه در سينما توليد مي‌شود، بسيار ضعيف و بي‌كيفيت است اما تلويزيون داراي مخاطب عام‌تري است و بازيگر بيشتر ديده مي‌شود و اگر بتواند نقش را به خوبي ايفا كند مي‌تواند به محبوبيت برسد و به همين ميزان اگر نتواند كار خوبي ارائه دهد نتيجه منفي حاصل مي‌شود، به هر حال به نظرم بازي خوب هر كجا كه باشد ديده مي‌شود آقاي نصيريان يا آقاي انتظامي هميشه خوب هستند و فرقي نمي‌كند كه در سينما بازي ‌كنند يا تلويزيون...
آرامش، سلامتي و ثروت
آرامش حاكم در خانواده، عامل اصلي خوشبختي يك خانواده است. سلامتي و ثروت هم دو فاكتور ديگر است كه باعث اطمينان خاطر اعضاي خانواده مي‌شود و اگر هر كدام از اين سه فاكتور در خانواده وجود نداشته باشد احساس نارضايتي بين اعضاي خانواده ايجاد مي‌شود.
امنيت شغلي
اگر وزير ارشاد بودم، سعي مي‌كردم مقداري محدوديت‌ها را در سينما و تلويزيون كاهش دهم و سعي مي‌كردم شرايط را در تلويزيون و سينما يكسان كنم، نه اينكه در سينما نوع پوشش مطابق با عرف جامعه باشد و در تلويزيون فضايي غيرمنطبق با جامعه وجود داشته باشد در مجموع همه چيز را يكدست مي‌كردم. در مرحله بعدي، اقدامي در جهت تامين امنيت شغلي براي قشر بازيگر انجام مي‌دادم، تا اضطراب، تامين هزينه معاش و زندگي از روي دوش اين قشر زحتمكش برداشته شود، چرا كه اين قشر وسيله و ابزاري است براي نشان دادن بينش و افكار جامعه ايراني كه بايد حداقل امكانات در اختيار آنان قرار گيرد.
«گـذر از پاييـز»؛ كامـلا متفــاوت
فضاي كار مناسبتي با كارهاي غيرمناسبتي تفاوت چنداني ندارد، فقط شايد فشار كار روي گروه بيشتر احساس شود، البته خوشبختانه به دليل اينكه من در قسمت‌هاي اوليه اين سريال حضور داشتم، اين فشار و استرس براي من كمتر بود، اما بايد اشاره كنم كه گروه روزانه 15، 16 ساعت كار مي‌كردند تا سريال به موقع به پخش برسد به هر حال نقشي كه من در اين سريال ايفا كردم كاراكتر زن سوم شخصيت اصلي داستان يعني آقاي چنگيز جليلوند است كه يك شخصيت محكم و استوار است كه به مترجمي زبان انگليسي مشغول است در مجموع از بازي در اين سريال راضي هستم چراكه نقش خوبي بر عهده من بود و جاي كار داشت كه اميدوارم در ذهن‌ها باقي بماند، زيرا برعكس نقش‌هاي قبلي كه بازي كردم نقش درون‌گرايي است و با نقش‌هاي قبلي‌ام كاملا متفاوت است.
مطالعه
معمولا 2، 3 كتاب را با هم مطالعه مي‌كنم چون اگر بخواهم فقط رمان بخوانم يا فقط روانشناسي مطالعه كنم، خسته مي‌شوم.
دوست دنيا
حضرت علي(ع) مي‌فرمايد: دنيا را آنقدر دوست داشته باش كه آخرت را فراموش نكني و آخرت را آنقدر دوست داشته باش كه دنيا را فراموش نكني.
پريناز
دخترم وقتي كوچكتر بود در سريال گوهر كمال بازي كرد. چند سال هم كليپ جشن عاطفه‌ها كه او در آن بازي داشت به مناسبت اين جشن پخش مي‌شد. ولي چون احساس كردم بازيگري به درسش لطمه مي‌زند، اجازه ندادم به بازيگري ادامه دهد و الان هم خودش علاقه زيادي دارد كه در رشته پزشكي تحصيل كند. پريناز در حال حاضر 15 سال دارد.
هر انساني در زندگي خود سعي مي‌كند انسان خوبي باشد و جنبه‌هاي مثبت زندگي خود را تقويت كند، من هم از اين قاعده مستثنا نيستم و سعي مي‌كنم همانطور كه در اغلب نقش‌هايم مثبت هستم، در زندگي شخصي‌ام نيز در مسير درست حركت كنم.
ورزش
در باشگاه انقلاب عضو هستم و به بدنسازي مي‌پردازم و در كنار آن پياده‌روي هم مي‌كنم و اعتقاد دارم ورزش يكي از ابتدايي‌ترين كارهايي است كه انسان بايد انجام دهد خصوصا در اين شرايط كه آلودگي هوا بسيار زياد است ورزش بسيار موثر است و باعث نشاط انسان مي‌شود.
الي... فوق‌العاده بود!
آخرين فيلمي كه در سينما ديدم «درباره الي...» بود كه به نظرم فيلم خيلي خوبي بود كه تا مدت‌ها ذهن بيننده را به خود مشغول مي‌كند و اين، مثبت‌ترين امتيازي است كه يك فيلم مي‌تواند داشته باشد. با اينكه داستان فيلم يك خطي بود اما نوع دكوپاژ و كارگرداني به قدري قدرتمند و عالي بود كه بيننده را با خود در داستان غرق مي‌كند.
منبع-خانواده سبز

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان