۱۳۸۸ شهریور ۱۶, دوشنبه

مصاخبه ای جدید و خواندنی از مریم کاویانی(مریم سریال پنجمین خورشید)

مريم كاوياني» بازيگري است كه كمي دير به جرگه بازيگران پيوست، اما خيلي زود توانست خود را مطرح كند تا جايي كه در چند سال اخير در بيشتر سريال‌هاي مناسبتي تلويزيون به بازي گرفته شد. او شخصيت آرامي دارد، درست مثل نقش‌هايي كه بازي مي‌كند. پخش سريال «پنجمين خورشيد» در اين ايام و بازي خوب او در نقش خواهر «حميد گودرزي» ما را بر آن داشت تا به اين بهانه با «مريم كاوياني» گفتگو كنيم، آنچه مي‌خوانيد ماحصل گفتگوي ما با مريم كاوياني است.

با تشكر از زهرا جراحي كه در زمان تصويربرداري به چهره‌پردازي از هنرمندان پرداخت.

فوق‌ليسانس پرستاري

فوق‌ليسانس پرستاري هستم و خيلي هم با علاقه به اين حرفه مشغول بودم كه به صورت اتفاقي وارد دنياي بازيگري شدم، اين موضوع توسط نادر مقدس اتفاق افتاد، او از من دعوت كرد تا در فيلم روياي جواني يك پلان بازي كنم، با وجود اينكه نقش كوتاهي داشتم ولي تجربه بسيار خوبي برايم بود و هيچ‌گاه فكر نمي‌كردم قرار است همين اتفاق كوچك باعث شود در آينده بخواهم به صورت حرفه‌اي اين كار را انجام بدهم.

پس از اين موضوع بود كه پيشنهادهاي مختلفي به من شد و به همين دليل بايد از بين اين دو مقوله، يكي را انتخاب مي‌كردم كه من هم به سراغ بازيگري رفتم و ديگر به سراغ حرفه پرستاري نرفتم و تا امروز هم از اين انتخاب ناراضي نيستم، گرچه بايد در آينده باز هم به تجربه خودم اضافه كنم.

افسردگي و پرستاري

كار پرستاري را خيلي دوست داشتم، پنج سال سابقه پرستاري هم دارم، در كار تخصصي‌ام كيموتراپي يعني بيماراني كه متاسفانه با سرطان دسته و پنجه نرم مي‌كنند و بايد مراحل درماني را در كنار آنها مي‌گذراندم كه تجربه خوبي نداشتم، متاسفانه دراين مدت مرگ 46 نفر از هموطنان را جلوي چشم‌هايم ديدم و شاهد مرگ مريض‌هايي بودم كه چهار ماه تمام كنار آنها زندگي ‌كردم و در عين حالي كه به آنها وابسته شده بودم هيچ كاري نمي‌توانستم بكنم، وقتي آنها را مي‌ديدم افسرده مي‌شدم، از اين كار دلزده شده بودم، به همين دليل پرستاري را رها كردم. وقتي فكر مي‌كنم به اين نتيجه مي‌رسم كه اگر در زندگي شخصي توانسته‌ام در مقابل مشكلات با خونسردي پيش بروم، شايد به همين دليل بوده است.

بازيگري را به پرستاري ترجيح دادم

پس از روياي جواني، به سينما رو آوردم. درواقع پيشنهادات من سينمايي بود، اما باز هم سينما را جدي نمي‌‌گرفتم، چون مطمئن نبودم كه اين حرفه را ادامه مي‌‌دهم، در واقع تجربه اين كار را نداشتم، از اين رو مي‌‌ترسيدم كه پرستاري را ادامه ندهم و اگر در سينما موفق نمي‌‌شدم آن وقت آينده‌كاري‌ام زير سوال مي‌‌رفت. اما دوستانم به من پيشنهاد مي‌‌دادند كه اين حرفه را دنبال كنم و به پيشنهادهاي سينمايي پاسخ مثبت بدهم، گويا تقدير اين بود كه سينما را ادامه بدهم و شانسم را امتحان كنم و سرانجام از بين چند پيشنهاد، بازي در فيلم «تردست» به كارگرداني «محمدعلي سجادي» را پذيرفتم و چند سكانس مقابل دوربين رفتم. بازي در آن فيلم باعث شد كه آقاي داوودنژاد به من پيشنهاد بازي در فيلم «هوو» و بازي مقابل رضا عطاران را بدهد. پس از «هوو» بازي در سريال «روزگار قريب» كار كيانوش عياري به من پيشنهاد شد.

او يك فرشته بود

در زمان تصويربرداري مجموعه «روزگار قريب» بود كه دو دل شده بودم، پرستاري را ادامه بدهم يا بازيگري را. هنوز بازيگري مرا راضي نمي‌‌كرد! در همين اوان بود كه «عياري» مرا به «عليرضا افخمي» براي بازي در سريال «او يك فرشته بود» معرفي كرد. سريال مناسبتي كه در رمضان سال 84 از شبكه دو پخش شد. آنجا بود كه تصميم گرفتم بازيگري را به پرستاري ترجيح دهم.«او يك فرشته بود» انعكاس زيادي در جامعه داشت. من در آن مجموعه نقش همسر «حسن جوهرچي» را ايفا مي‌‌كردم، آن سريال بازتاب بسيار خوبي داشت، همين امر باعث شد كه با جديت بيشتري دنياي هنر را ادامه بدهم. مي‌‌توانم بگويم «او يك فرشته بود» سكوي پرتاب من بود، چون با اين سريال شناخته شدم و براي حضور در دنياي هنر انگيزه بيشتري پيدا كردم ضمن اين كه دوستانم هم مرا تشويق كردند تا اين حرفه را ادامه بدهم. با بازي در اين سريال تجربه‌هاي زيادي، براي من به وجود آمد كه با تشويق دوستان به حضور بيشتر در بازيگري علاقه‌مند شدم، پس از آن يك كار تلويزيوني ديگر داشتم كه پخش نشد و در فيلم «به دنيا بگوييد بايستد» آقاي آهنج و سريال «زيرزمين» كه در ماه مبارك رمضان پخش مي‌شد و دو سال گذشته هم در فيلم «شكرانه» كه از شبكه پنج در اين ايام پخش مي‌شد، بازي كردم.

سريال‌هاي مناسبتي

نمي‌دانم چرا بيشتر در سريال‌هاي مناسبتي ماه رمضان، بازي كردم و تا امروز دنبال دليل آن هم نرفتم، ولي وقتي فيلمنامه خوب را مي‌بينم به حضور در آن پروژه خيلي ترغيب مي‌شوم و حالا از شانس من، تا امروز توانستم تمام سريال‌هاي مناسبتي كه بيشتر آنها مخصوص ماه مبارك رمضان بوده، را بازي كنم و از اين موضوع هم خيلي خوشحال هستم كه در اين يك ماه همراه با مردم هستيم.

پنجمين خورشيد و قصه متفاوت

تجربه كار با آقاي افخمي را در «او يك فرشته بود»، داشتم و اين بار هم «پنجمين خورشيد» را به من پيشنهاد دادند كه وقتي فيلمنامه را خواندم، چون حضور وي در اين سريال قطعي بود با كمال ميل پذيرفتم كه در اين كار حضور داشته باشم.

اين سريال قصه بسيار خوبي دارد و حميد گودرزي، شهرام قائدي، شبنم قلي‌خاني، مهوش صبركن و... از بازيگران اصلي اين فيلم هستند موضوع داستان، ماورايي است و در واقع يك مقدار، جهش زمان را نشان مي‌دهد و ما با عصر حاضر 24 سال فاصله زماني داريم، دوره‌اي از زمان مي‌گذرد و يك سري اتفاقات گذشته را نشان مي‌دهيم كه شك ندارم مردم از ديدن اين سريال خوشحال مي‌شوند.

پس در اين مجموعه قرار است اتفاقات زيادي رخ دهد. از من نخواهيد كه بيشتر قصه را لو بدهم، اجازه بدهيد خود بيننده بتواند قصه را ببينند.

متفاوت بودن را دوست دارم

متفاوت بودن را خيلي دوست دارم چون همه انسان‌ها در زندگي عادي يك سري مسائل را تجربه مي‌كنند ولي جذابيت بازيگري در اين است كه شما مي‌توانيد شخصيت‌هاي ديگر را در قالب فيلم تجربه كنيد، متاسفانه يا خوشبختانه در تمام فيلم‌هايي كه بازي كردم، هميشه نقشم به خودم نزديك بوده است و حتي خط زندگي در قصه‌هايم به يك شكلي در سرنوشت خودم هم وجود داشته است و به همين دليل بعضي از دوستان اعتقاد دارند و مي‌‌گويند كه خيلي طبيعي بازي مي‌كني ولي خودم زياد ‌روي اين موضوع فكر نكردم و اگر هم اين طوري كه دوستان مي‌گويند، باشد كار زيادي انجام نمي‌دهم، ولي خب خيلي كنجكاو هستم و دوست دارم نقش يك آدم منفور و بدجنس را بازي كنم و البته زياد هم روي اين موضوع وسواسي به خرج ندادم، اگر دقت كرده باشيد، دوست دارم در هر نقشي كه بازي مي‌كنم، بيشترين تاثير را در آن نقش بگذارم، يا بتوانم مشكلي را حل كنم. در يك جمله نقش‌هــاي كليدي را خيلـــي دوست دارم.

دوست دارم خودم باشم

در بازيگري الگوي خاصي ندارم، بيشتر سعي مي‌كنم كه از تكنيك و حس بازيگران و چيزهاي خوبي كه در بازي آنها مي‌بينم استفاده كنم، اصولا عادت ندارم كه الگوبرداري كنم چون اعتقاد دارم بايد يك چيز ذاتي در انسان وجود داشته باشد، هيچ وقت دوست نداشتم تقليد كنم و سعي نكردم شبيه كسي باشم، بيشتر دوست دارم خودم باشم، چون اعتقاد دارم يك بازيگر بايد تكنيك را بداند ولي خودم فكر مي‌كنم، بيشتر يك بازيگر حسي‌ام. شايد به خاطر اينكه براي حضور در اين حرفه درسي نخواندم و اين هم جزئي از سرنوشت من بوده كه اتفاقي به بازيگري دعوت شوم، همين تجربه‌ها باعث شد كه تكنيك را در كار ياد بگيرم، ولي به صورت حرفه‌اي تكنيك را نمي‌شناسم، در واقع بيشتر اوقات با حس دروني‌ام بازي مي‌كنم.

دل مشــغولي‌هاي خاصي ندارم، در واقـع زندگي‌ام با آرامش همراه است، براي مثال عاشق محيط خانه و خانه‌داري هستم، خيلي اهل معاشرت نيسـتم، تنهايي را دوسـت دارم، دوست دارم اوقات تنهايي‌ام را با فيلم ديـدن بگذرانم، در چند سال اخير خيلي كار كردم و احساس مي‌‌كنم كه به استراحت، نياز بيشتري دارم.

در ضمن يك دوره طراحي داخلـي هم گذراندم و سـعي مي‌‌كنــم از كوچك‌تريــن فرصتي استفاده كنم و دكوراسيون منزلــم را تغيير دهم كه معمولا هم اين كـار را انجام مي‌‌دهـم، ضمن اينكه تا فرصتي به دست بياورم به ورزش مي‌‌پردازم. آن هم شنا، اين ورزش را خيلي دوست دارم و از كـوچك‌ترين فرصتي براي شنا كردن استفـاده مي‌‌كنم.

سريال‌هاي مناسبتي

در سريال‌هاي مناسبتي، فشردگي كار بسيار بالاست و در بعضي مواقع مجبور هستيم در روز 18 ساعت كار كنيم و حتي در يك روز به 21 ساعت كار هم مي‌رسد، همين موضوع باعث خستگي مي‌شود، ولي با تمام سختي‌ها وقتي نتيجه كار را مي‌بينيم دلچسب و شيرين مي‌شود، همين قدر كه با استقبال مردم مواجه مي‌شود و اينكه در سريال‌هاي مناسبتي مهمان دل مردم مي‌شويم، خستگي از تنمان بيرون مي‌آيد.

مصاحبه پس از دو سال

زياد دنبال خبر و مصاحبه با مطبوعات نيستم، البته اين به معني بي‌احترامي به دوستان مطبوعاتي نيست، اگر حرفي براي گفتن داشته باشم، مثل همين مصاحبه كه با مجله خانواده‌سبز انجام دادم حرف‌هايم را مي‌زنم، در غير اين صورت زياد دوست ندارم كه هر روز تيتر يك نشريات باشم.

در حال حاضر هم نزديك به دو سال بود كه مصاحبه نكردم و قصد هم نداشتم اين كار را انجام دهم ولي شرايط مجله شما فرق مي‌كند. بيشتر دوست دارم به جاي مصاحبه، كاري كنم كه مردم‌پسندتر شوم، البته باز هم مي‌گويم رابطه بدي با مطبوعات ندارم چون اعتقاد دارم اين دوستان پل ارتباطي بين ما و مردم هستند ولي زياد دوست ندارم مصاحبه كنم.

ستاره نداريم

به نظر من در حال حاضر در سينماي ايران سوپراستار نداريم به معناي واقعي هيچ ستاره‌اي هم وجود ندارد البته در سال‌هاي گذشته و با حضور خانم هديه تهراني اين اعتقاد را داشتم كه ايشان يكي از سوپراستارهاي بي‌بديل سينماي ايران مي‌باشد ولي اين موضوع براي دهه هفتاد است، از زماني كه ايشان را در سينما نديديم با قدرت مي‌گويم كه هيچ ستاره‌اي در سينماي حال حاضر ايران وجود ندارد.

خانواده‌سبز: مشكلي پيش نمي‌آيد كه اين را بنويسيم؟

نه، هيچ ايرادي ندارد چون نظر شخصي‌ام را مي‌گويم، شايد هم درست نباشد، اما اعتقاد دارم شرايط فعلي سينماي ايران و محدوديت‌هاي آن باعث شده كه هيچ سوپراستاري نداشته باشيم.

خانواده‌سبز: شما از جمله بازيگراني هستيد كه بيشتر در تلويزيون حضور داريد و در سينما نيستيد، اينكه مي‌گويند سينما براي عده‌اي خاص مي‌باشد، صحت دارد؟

خير، من چون در تلويزيون بيشتر بازي كردم، شما اعتقاد داريد كه ديگر نمي‌توانم در سينما بازي كنم در صورتي كه هيچ باندبازي در سينما وجود ندارد و من هم چند پيشنهاد سينمايي دارم كه دوست نداشتم جواب بدهم.

تيتراژ شكرانه

اصلا به شايعات توجهي ندارم، سعي مي‌كنم كه به راحتي از كنار تمام شايعات عبور كنم به طور مثال اين شايعه كه شما گفتيد در فيلم «شكرانه» با عوامل آن درگير شده‌ام را قبول ندارم، البته از نتيجه كار و تيتراژها خيلي ناراضي بودم و اين موضوع را هم انتقال دادم ولي هيچ درگيري با عوامل پيدا نكردم و اين شايعه را تكذيب مي‌كنم.

از لابـه‌لاي كـلام

هر وقتي با عليرضا افخمي كار مي‌كنم تمام لحظات كار با ايشان براي من مثل يك كلاس درس است.

در دوران كودكي رويايي بودم.

مجرد هستم.

وقتي سركار نباشم، سه روز در هفته شنا مي‌كنم ولي وقتي در پروژه‌اي قرارداد مي‌بندم، ديگر نمي‌توانم ورزش كنم.

دنبال مد نيستم ولي براي خريد لباس بيشتر به هارموني‌ و ست بودن آن فكر مي‌كنم.

بدون موسيقي نمي‌توانم زندگي كنم چون آرامش خاصي به من مي‌دهد ولي انتخاب خاصي در موسيقي ندارم.

در گذشته آنقدر كارهاي جدي بازي كردم كه بدم نمي‌آيد كارهاي طنز هم داشته باشم.

به تازگي در سينما فيلم «درباره الي» را ديدم.

يك برادر دارم كه مهندس عمران است و در ايران زندگي نمي‌كند.

ساكن غرب تهران هستم.

منبع-خانواده سبز

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان