۱۳۸۸ شهریور ۲۵, چهارشنبه

عذر و بهانه های محترمانه و زیرکانه آقایون در مقابل همسرانشان چیست؟


مردی که بگوید: "گفتن حقیقت می‌تواند تو را از دست همسرت نجات دهد" احتمالاً تاکنون در یک رابطه با جنس مخالف قرار نگرفته است. در این میدان مین که فجایع بسیار زیادی به صورت بالقوه در آن وجود دارند و هر لحظه منتظر بستر مناسبی برای به فعلیت رسیدن می‌باشند، حقیقت گویی می‌تواند شما را مادام العمر مجرد نگه دارد و یا اگر هم متاهل شوید، مجبور می‌شوید تا شب‌های زیادی را بر روی کاناپه بخوابید.
نظر باینکه ما در طی سالیان متمادی در درون این آب‌های متلاطم و خیانت پرور در حال کشتیرانی بوده‌ایم، مردهای بسیار زیادی را می‌شناسیم که در این زمین برای رهایی از دام گرفتاری‌ها حقه‌ها و کلک‌های زیادی سوار می‌کنند. هر مردی بهانه‌های منحصر به فرد خود را دارد که البته همه آنها به راحتی قابل تشخیص نبوده، و برخی جعلی و فریب آمیز هستند. باید توجه داشت که اینگونه کلک‌ها صرفاً دروغ‌های مصلحت آمیزی هستند که به پیشبرد رابطه کمک می‌کنند. البته روش‌هایی هستند که گاهی اوقات خانم‌ها تصور می‌کنند که می‌توانند به واسطه آن صداقت طرف مقابل را امتحان کنند؛ به عنوان مثال از همسر خود سؤال می‌کنند: "آیا این شلوار جین من را چاق می‌کند؟" به هر حال تحت هر گونه شرایطی شما باید توانایی برخورد مناسب را داشته باشید و چیزی جز پاسخی که آنها منتظر شنیدنش هستند را تحویلشان ندهید.
ما در این قسمت یک لیست 10 موردی از مسائلی را که می‌تواند آقایون را در گرداب مشکلات بیندازد جمع کرده‌ایم. با خواندن این مقاله می‌توانید از گرفتار شدن در گرداب یک چنین اشتباهاتی پرهیز کنید.
شماره 10
"تو هر چیزی بپوشی بهت میاد"
اگر در یک رابطه طولانی مدت قرار بگیرید، دیری نخواهد گذشت که خانم سؤالی شبیه به این را از شما می‌پرسد: "آیا این لباس مرا چاق نشان می‌دهد؟" برخی از افراد معتقدند که بهتر است به این سؤال به هیچ وجه جواب ندهید، و به آرامی اتاق را ترک کنید. برخی دیگر هم معتقدند که باید از او فقط تعریف کنید؛
مورد استفاده: رفتن به مکان‌های رسمی باعث می‌شود که قدری احساس استرس به خانم‌ها دست بدهد. چرا که وقتی پای خود را به آن مراسم بگذارند، به گروههای کوچک تر تقسیم می‌شوند و شروع می‌کنند به صحبت کردن در مورد مدل لباس، مو و آرایش گروه‌های دیگر. بنابراین اگر شما در یک چنین شرایطی قرار گرفته‌اید و قرار است به یک مهمانی کاملاً رسمی بروید و او سؤال: "چاق شده‌ام؟" را از شما می‌پرسد، باید به او بگویید که هر لباسی که بپوشد همانقدر زیبا به نظر خواهد رسید. مطمئن باشید که شما فردای آن روز از ما قدردانی خواهید کرد.
شماره 9
"داشتم فکر می‌کردم که او اصلاً دختر خوبی نیست"
نگاه کردن به دخترهای دیگر، آن هم زمانیکه با نامزد خود هستید، به منزله راه رفتن بر روی یک طناب نازک و یا خنثی کردن بمب اتم به شمار می‌رود. فقط کافی است یک حرکت نادرست از شما سر بزند تا سرتان را به باد دهید. خوشبختانه یک نکته کلیدی در این میان وجود دارد که با استفاده از آن، می‌توانید احساس خوبی را در همسر خود ایجاد کنید: از کسی که به او خیره شده‌اید، بدگویی کنید!
مورد استفاده: مردی که تصور می‌کند همه مهماندارها باید جوان باشند، اندام مناسبی داشته باشند مطمئناً این کار را از روی غریزه خود انجام می‌دهد. بنابراین اگر نامزد خود را به یک چنین جایی بردید و او ناگهان مچ شما را در حال نگاه کردن به این خانم‌های زیبا گرفت، یک دروغ مصلحتی بگویید و شروع کنید به بدگویی از فرد مورد نظر.
شماره 8
" لازم نیست حتماً یک مناسبت پیش بیاید تا تک بودن تو به یادم بیاید"
از جمله نقل قول‌هایی که از سیمسون می‌توانیم ذکر کنیم این است که: یک مرد در این دنیای مدرن باید چیزهای دردناک بسیار زیادی را به یاد داشته باشد." بنابراین کاملاً منطقی است که چرا تعداد بسیار زیادی از آقایون اغلب سالگردها، روزهای تولد و وقایع خاص دیگر را فراموش می‌کنند. دفعه آینده که همسرتان شما را به خاطر فراموش کردن هر یک از این وقایع سرزنش کرد، باید به او بگویید که من نمیخواهم خودم را در قید و بند کلیشه‌ها محدود کنم و ترجیح می‌دهم که وقایع فراموش نشدنی را به شیوه خودم جشن بگیرم. مطمئن باشید که او از شنیدن این حرف بیشترین لذت را خواهد برد.
مورد استفاده: روز ولنتاین از جمله روزهایی است که قوانین اساسی اقتصادی عرضه و تقاضا باید با انتظارات نامزدتان در هم بیامیزند؛ این امر به گل فروشی‌ها اجازه می‌دهد که یک شاخه گل رز را هرچقدر که می‌خواهند حساب کنند. می‌توانید مبلغ 10 هزار تومان بدهید (به علاوه کادویی که از قبل خریداری نموده‌اید) آن هم برای رز شاخه بلند که پس از چند روز پلاسیده خواهد شد، یا اینکه بعداً با یک بهانه زیبا و کار شده ذهن او را شستشو دهید.
شماره 7
"من نمی خواستم بیدارت کنم"
پس از اینکه یک شب را تا دیر وقت در محل کار گذراندید و خیلی دیر به خانه بازگشتید و یا در صورتیکه به او قول داده بودید که با او تماس می‌گیرید و این کار را انجام ندادید؛ ممکن است شب را به جای اینکه بر روی تخت بخوابید، بر روی مبل راحتی طی کنید؛ مگر این که از این بهانه استفاده کنید: "من واقعاً نمی خواستم تو را بیدار کنم."
مورد استفاده: زمانیکه با دوستان پسر خود بیرون می‌روید خیلی مشکل است که بتوانید وقت را در نظر داشته باشید و سر موقع معین به خانه بازگردید. اگر قرار گذاشته بودید که به او تلفن بزنید و یکی دو ساعت از زمان مقرر گذشت، بهتر است که به کلی آن را فراموش کنید و بعداً، فردا صبح با او تماس بگیرید و همین بهانه معروف را برایش بیاورید؛ آمار نشان می‌دهد که این بهانه خالی از ضرر و زیان هم نیست! به هر حال با این کار نشان می‌دهید که آسایش و آرامش او در ذهن شما ارزش بسیار زیادی دارد.
شماره 6
" من خیلی هم در قید و بند هیکل نیستم"
خبر دست اول! خانم‌ها روی تناسب اندامشان خیلی حساس هستند. از آنجایی که از قدیم آقایون روی خوش فرم بودن خانم‌ها خیلی حساس بوده‌اند، سنسورهای خانم‌ها زمانیکه یک دختر با اندام زیبا نزدیک می‌شود به کار می‌افتد؛ با بیان این مطلب که هیکل برایتان اهمیت زیادی ندارد او را از این مسئله منحرف کرده و توجه او را به نقطه دیگری جلب نمایید. اگر در انجام این کار شکست بخورید، آنوقت محکوم میشوید که 5 میلیون تومان بابت جراحی زیبایی پرداخت کنید.
مورد استفاده: این بار که باهم بیرون رفته بودید و خانمی را با اندام متناسب و زبیا به شما نزدیک شد، سریع خشمگین شوید و در مورد بی نزاکتی او سخنرانی کنید و به همسر خود بگویید که شما معتقدید زیبایی واقعی از درون افراد سرچشمه می‌گیرد. (بعد هم سعی کنید که خنده تان نگیرد)
شماره 5
"نمی خواستم چیزی که ممکن بود دوست نداشته باشی را برایت بخرم"
تهیه کادو برای خانم‌ها همیشه همراه با میزان بالایی استرس است، اما نخریدن آن هم مقادیر بیشتری استرس را به زندگی شما وارد می‌کند. پسر‌های زیرک و ناقلا در این شرایط بهانه می‌آورند که نمی دانستند چه چیزی باید برای او خریداری کنند و به او می‌گویند که بهتر است همراه با هم به خرید بروند تا چیزی را که مورد علاقه خانم است خریداری کنند؛ اما این اخطار را هم از پیش به شما بدهیم: او با انتخاب چیزی که 3 برابر آنچه شما در ذهن داشته‌اید می‌تواند به راحتی شما را تنبیه کند.
مورد استفاده: راه رفتن در بازارها آن هم نزدیک شب عید همانقدر خسته کننده و زجر آور است که یک کشتیگیر پیر و تنها بخواهد شما را ماساژ دهد. دعوا برای پیدا کردن جای پارک، توقف در صف‌های طولانی ترافیک، تحمل جیغ و داد بچه‌ها و .... واقعاً چه چیزی می‌تواند او را راضی کند که برای دریافت هدیه خود چند روز بیشتر صبر کند؟ بله، تخفیف‌هایی که پس از تعطیلات بر روی جنس‌ها می‌خورد! او را با باز کردن جعبه خالی در روز عید سوپرایز کنید. شماره 4
تقصیر من نبود [اسم یک ازدوستانتان را که او اصلاً خوشش نمی‌آید را هم اضافه کنید] و بگویید که او مرا مجبور کرد که دیر به خانه بیام"
این یکی از نقش‌های مهم در زندگی است که کمتر اتفاق می‌افتد کسی دوست داشته باشد آنرا بازی کند. دوست شوهر، که خانم به طور بسیار زیادی و بدون هیچگونه دلیل خاصی از او بدش می‌آید. می‌توانید با استفاده از این فرد، تمام بهانه‌های زندگی خود را بسازید. دیر به خانه آمدید؟ خوب تقصیر دوستتان بوده، به کلاب بیلیارد رفته‌اید؟ خوب تقصیر دوستتان بوده.
مورد استفاده: اگر بخواهید بیش از اندازه از این بهانه استفاده کنید، موجب می‌شود که اسم دوستتان در لیست سیاه وارد شود، حال چه حقش باشد چه نباشد. اگر یک چنین اتفاقی بیفتد، شما هم دوستتان را از دست می‌دهید، هم کسی را که بتوانید بهانه‌های خود را بر روی دوش او بیندازید. باید در این کار نهایت خلاقیت خود را به کار بگیرید و یک دوست خیالی جدید برای همسرتان خلق کنید. تا هفته‌ها می‌توانید همه چیز را به گردن دوست خیالی خود بیندازید بعد هم که احساس کردید وضعیت در حال خراب شدن است، می‌توانید به همسرتان بگویید که با او قطع رابطه کردید.
شماره 3
[اسم یکی از دوستانتان که خانم دوستش دارد] نیاز به کمک من دارد
این هم آن روی سکه است. می‌توانید زمانیکه نمی خواهید با همسرتان به جای خاصی بروید و یا دلتان می‌خواهد زمان بیشتری را در کنار دوستانتان بگذرانید، از این بهانه استفاده کنید. به عنوان مثال به خانمتان بگویید که دوستتان در رابطه خود دچار مشکل شده و شما نیاز دارید تا در کنار او بنشیند و او را در این زمینه راهنمایی کنید. دیگر اینکه می‌توانید بگویید که اتومبیلش خراب شده و شما باید در درست کردن آن به او کمک کنید. فقط باید در دلیل آوردن خود کاملاً منطقی باشید.
مورد استفاده: برخی از آقایون همیشه یک کارت در آستین خود نگه می‌دارند تا در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده کنند. به عنوان مثال زمانیکه برنامه این است که برای صرف شام به خانه پدر و مادر او بروید، و ناگهان یکی از دوستانتان تماس می‌گیرد و می‌گوید که چند بلیط مجانی از یکی از کلوپ‌های معروف بیلیارد دارد می‌توانید آس خود را رو کنید. در این زمان باید به همسر خود بگویید که دوستتان دچار یک بحران شدید عاطفی در رابطه عاشقانه‌اش شده و کمی کمک شما می‌تواند او را از خطر بزرگی نجات دهد. حالا حتماً لازم نیست که همسرتان بداند این نوع پشتیبانی و حمایت شما در چه مکانی به او خواهد رسید! شماره 2
"من نسبت به غذا‌ها خیلی حساسم"
خوب، دستش درد نکند، او تمام طول روز زحمت کشیده تا غذا درست کند، اما غذای خوش مزه‌ای از آب درنیامده. شما می‌توانید آنرا به داخل معده خود وارد کنید، البته او نباید متوجه چهره شما بشود. فقط می‌توانید به او بگوید که اشتهایتان کم است و ترجیح می‌دهید در خوردن زیاده روی نکنید. بعد هم می‌توانید بگویید که سقف دهانتان زخم است، نمی تواند غذاها را خوب بجوید، معده‌تان به تازگی دچار مشکل شده و ... هر چیزی که می‌گویید به هیچ وجه در مورد ناکاستی‌های آشپزی او چیزی به زبان نیاورید.
مورد استفاده: بهتر است این بهانه را از همان ابتدای رابطه مطرح کنید تا از همین حالا برای آینده خود بهانه داشته باشید. البته راه حل دراز مدت این مسئله هم این است که پیشنهاد کنید هر دوی شما در یک دوره کلاس‌های آشپزی ثبت نام کنید. با انجام این کار شکمتان نیز از شما تشکر خواهد کرد.
شماره 1
"من باید کار کنم"
هیچ چیز نباید میان یک مرد و وسیله امرار معاش او فاصله بیفکند. این بهانه به اندازه کافی محکم است که بتواند شما را از هر گونه شرایط خطرناکی نجات بدهد. مطمئن باشید که خانمتان دوست ندارد به منزله ی مانعی برای پیشرفت شما به شمار رود. البته استفاده مکرر از این امر می‌تواند این احساس را در او ایجاد کند که شما دوستش ندارید و یا تصور می‌کنید که می‌توانید او ر ا در هر شرایطی به صورت تضمینی برای خود داشته باشید، این مطلب همچنین شما را یک فرد معتاد به کار جلوه می‌دهد و بعدها مجبور می‌شوید برای تغییر نظر او بهای گزافی را پرداخت نمایید.
مورد استفاده: یکی از مواردی که میان خانم‌ها و آقایان تغییر و تفاوت شایان ذکری را ایجاد می‌کند، تغییر در سرگرمی‌ها و تفریحاتشان است. بنابراین دفعه آینده که او می‌خواست شما را به زور به یک نمایشگاه آثار دستی و یا شوی خانگی ببرد، لپ تاپ خود را روشن کند و بگویید که تا ساعت 9 صبح فردا باید گزارش کارهای خود، در مورد تکمیل پروژه جدید را روی میز رئیستان بگذارید. با این کار هم امتیازاتی را از طرف خانم به خاطر روحیه کاری خود دریافت می‌کنید و هم از همراهی او هم فرار کرده اید.
بهانه، بهانه ...
صداقت مطمئناً بهترین راهکار است. در یک دنیای کامل ما شاید قادر باشیم به نامزد و یا همسر خود بگوییم که ترجیح می‌دهیم با دوستانمان برویم بیرون تا اینکه به دیوار کاغذ دیواری بچسبانیم، و یا برای خرید کفش به بازار برویم؛ اما متاسفانه ما در یک دنیای کامل زندگی نمی‌کنیم. ما در جایی زندگی می‌کنیم که صداقت تنها یک یا دو بار می‌تواند به ما کمک کند و در یک مدت زمان طولانی این امر سبب بروز درگیری و مشاجره خواهد شد. مانند یک گرگ باران دیده به مرور زمان یاد می‌گیرید که بر روی برخی از حقایق درپوش بگذارید. البته این نوع دروغ‌ها هیچ کدام از روی بداندیشی و یا بدخواهی نیستند و قصد شما فریب دادن طرف مقابل نیست، بلکه بهانه‌هایی هستند که زندگی اکثریت غریب به اتفاق انسان‌ها را راحت تر و لذت‌بخش‌تر می‌کنند.
منبع-savehportal

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان