۱۳۸۹ اردیبهشت ۱۳, دوشنبه

گفت‌و‌گویی جدید با هانیه توسلی

هانيه توسلي اهل مصاحبه نيست اما هميشه عاملي وجود دراد تا آدم‌ها همه كارهايي را كه دوست دارند يا ندارند را زير پا بگذارند. كمك كردن به بچه‌هاي بي‌سرپرست، يا بچه‌هاي بي‌بضاعت يكي از همان عامل‌هايي است كه فكر مي‌كنم هر آدمي را مي‌تواند مجاب كند تا لب به سخن بگشايد، همه ما آدم‌ها بايد به هم‌نوعان خود كمك كنيم و چه چيزي بهتر از اينكه وقتي كار خيري انجام مي‌دهيم و مي‌دانيم كه با كار خود مي‌توانيم دل كودكي را شاد كنيم، همه را به پيمودن اين راه تشويق كنيم. بنياد كودك موسسه خيريه‌اي است كه كمي متفاوت‌تر از تمامي‌ موسسه‌ها عمل مي‌كند، خيلي دقيق به دنبال بچه‌هايي مي‌گردد كه روند تحصيلي خوبي داشته‌اند اما شرايط اجتماعي و زندگي‌شان نگذاشته تا بدون دغدغه مالي به درس و تحصيل بپردازند. هانيه توسلي هم يكي از هنرمنداني است كه اعتقاد دارد بايد دست خير داشت و به فرياد بي‌صداي اين بچه‌ها رسيد. او كفيل است، كفيل يك كودك هموطن. گفت و گوي ما را كه پيرامون همين حرف‌هاست بخوانيد....


از نحوه آشنايي‌تان با بنياد كودك بگوييد.
آقاي اشكان تقي‌پور كه از دوستان من هستند، پارسال يك جشن براي بنياد گرفتند، دقيقا مثل همان چيزي كه امسال برگزار شد، كه من و چند تن از دوستان هنرمند ديگر هم دعوت داشتيم. من انجا با بنياد آشنا شدم.

يعني قبل از آن جشن آشنايي با اين بنياد نداشتيد؟
نه من اصلا بنياد را نمي‌شناختم.

چه چيزي بنياد كودك شما را جذب كرد تا تصميم بگيرد كفيل كودكي شويد؟
من شيوه بنياد را دوست داشتم براي اينكه شيوه‌اش صرفا كمك به بچه‌هاي درسخوان و با استعداد است. باعث مي‌شود تا بچه‌ها به درس‌ خواندن تشويق شوند. كمك‌هاي ما هديه محسوب نمي‌شود بلكه جايزه‌ايست براي بچه‌هايي كه درسخوان هستند. يعني كساني كه معدل بالاتر و بهتري دارند، مي‌توانند كمك‌هايي را از بنياد و كفيل‌هايشان بگيرند تا به تحصيل‌شان ادامه دهند. اين اتفاق بسيار خوبي است كه بنيادهاي خيريه ديگر هم قطعا كار مفيدي انجام مي‌دهند و بسيار هم زحمت مي‌كشند و لي اين مبنياد مشخصا بر روي تحصيل بچه‌ها زوم مي‌كند و دست مي‌گذارد، به همين علت هم فكر مي‌كنم بايد حمايت شود.

بله اين اتفاق بسيار خوبي است كه ما به پرورش هرچه بهتر بچه‌هاي بي‌بضاعت كمك كنيم، اما آيا صرفا بچه‌هايي مورد حمايت قرارمي‌گيرند كه درسخوان هستند اما شرايط را ندارند؟
بله بچه‌هايي كه قبلا استعداد و توانايي خودشان را در درس خواندن نشان داده‌اند اما توان مالي ادامه تحصيل را ندارند.

سوالي كه ايجاد مي‌شود اين است كه آيا بنياد به سراغ بچه‌هايي كه توانايي و استعداد دارند اما به خاطر شرايط زندگي خانوادگي و اجتماعي‌شان افت تحصيلي داشته‌اند يا اينكه نبوغشان متبلور نشده، مي‌رود؟ راحت‌تر بگوييم بنياد كودك چنين بچه‌هايي را كشف مي‌كند؟
ببينيد من از جزئيات كار بنياد خيلي دقيق اطلاع ندارم، يعني نمي‌دانم كه اين‌ها چطور كار مي‌كنند، اما مي‌دانم كه بنياد كودك مددكارهايي را دارد كه آن‌ها براي پيدا كردن بچه‌هايي كه چنين شرايط خاصي را دارند جستجو مي‌كنند. و فكر مي‌كنم از مدارسي كه در نقاط محروم هستند اطلاعاتي كسب مي‌كنند تا بچه‌هايي كه معدل بالا داشته‌اند و ترك تحصيل كرده‌اند يا درس‌خواندن برايشان سخت شده‌اند را شناسايي كنند. اما همانطور كه گفتم فكر مي‌كنم بيشتر به سراغ بچه‌هايي درمناطق محروم مي‌روند اما خيلي در جريان جزئيات آن نيستم.

بچه‌هايي كه در بنياد هستند رده سني خاصي دارند؟
فكر نمي‌كنم.

يعني تا دانشگاه هم مي‌توان كفيل آن‌ها شد؟
نه فكر نمي كنم الان بتوانم كفيل بچه اي شد كه نوجوان 18 ساله است و دانشگاه قبول شده است. اما وقتي از خيلي قبل‌تر كفيل‌ها اين بچه‌ها را مي‌پذيرند و آن‌ها را حمايت مي‌كنند، در تمام مدارج تحصيلي با آنها هستند حتي تا زماني كه وارد دانشگاه مي‌شوند يا اينكه كار پيدا مي‌كنند.

خودتان كفالت چند بچه را بر عهده داريد؟
من الان كفيل يك بچه هستم.

توانسته‌ايد بچه‌تان را ببينيد؟! يعني اين امكان وجود دارد كه يك كفيل بچه‌اش را از نزديك ببينيد؟
بله اين امكان وجود دارد، من مدت‌ها مي‌خواستم كفالت بچه‌اي را برعهده بگيرم اما چون خيلي درگير بودم تازه كفيل شده‌ام و به همين دليل هم هنوز بچه‌ام را نديدم. ولي خيلي دوست دارم اين اتفاق بيفتد.

بچه‌ها را از سر تا سر ايران مي‌توان انتخاب كرد؟
بله سر تا سر ايران. حتي بنياد كودك شعبه‌هاي مختلفي هم خارج از ايران دارد.

مثلا كدام كشورها؟
امريكا، سوئيس و امارات متحده عربي را مطمئن هستم.

بچه شما متعلق به شهر خاصي است؟
بله، او در تهران نيست.

دلتان نخواسته برويد و او را ببينيد؟
قرار شده تا درمورد ديدن بچه‌ام با دوستان بنياد كودك فكر كنيم. خيلي فرق نمي‌كند كه من به آنجا بروم يا او را به تهران بياوريم مهم اين است كه بتوانم او را از نزديك ببينم. ولي هنوز برنامه‌ريزي دقيق نكرده‌ام شايد چون تازه به بچه‌هاي بنياد كودك پيوسته‌ام (كمتر از دو ماه). اما دوست دارم تا براي آن‌ها حتما كاري انجام بدهم.

اعطاي جوايز و هدايا چطور است و چگونه به بچه‌ها اختصاص داده مي‌شود؟
براي اينكه يك بچه كفيل داشته باشد، افراد از طرق مختلفي عضو بنياد و كفيل مي‌شوند. از طريق دفتر بنياد يا سايت آنها معرفي مي‌شوند. اينكه كدام بچه‌ها با چه شرايطي احتياج به كفيل دارند يعني تمام مدارك تحصيلي‌شان هم موجود است، و حتي اينكه پدر و مادرشان در چه وضعيتي هستند و آيادر قيد حيات هستند يا نه؟! يا اينكه اوضاع مالي‌شان چطور است و اينكه وضعيت‌شان مسكن‌شان استيجاري است يا نه؟ با توجه به خواسته كفيل بچه انتخاب مي‌شود و ماهيانه 50 هزار تومان هم براي هر بچه بايد واريز ‌شود. هديه و عيدي و كاردو هم جداست كه مي‌توان آن‌ها را به بنياد داد تا آنها برايشان بفرستند يا اينكه خودتان آنها را بفرستيد.

شنيده‌ام اگر هديه‌اي براي بچه‌اي تهيه شود و قرار باشد تا توسط بنياد كودك براي بچه ارسال شود، بنياد اين شرايط را فراهم مي كند تا از آن كودك با هديه‌هايي كه توسط كفيل گرفته شده عكس يا فيلم بگيرد و كفيل را مطمئن كند كه كمك‌هاي آنها به دست بچه‌هايشان رسيده؟
بله بنياد كودك اين كار را هم مي‌كند. البته اگر كفيلي بخواهد.اما همانطور كه گفتم من از پارسال تا امروز اين بنياد را مي‌شناسم و موفق شدمكمتر از دو ماه پيش كفالت بچه‌اي را قبول كنم. بيشتر هم به خاطر اهميت تحصيلي بجه‌ها جذب آن‌ها شدم.

مي دانيد كه چند بچه تحت پوشش اين بنياد است؟
فكرمي‌كنم بيش از 4911 دانش آموز مستعد و خانواده هاي نيازمند آنان را در مقاطع مختلف تحصيلي از ابتدايي تا دانشگاه تحت پوشش کمک هاي مستمر خويش قرار داده.

شما به عنوان يك هنرمند چقدر توانستيد براي بنياد تبليغات انجام دهيد و هنرمندان ديگر را جذب كنيد؟
ببينيد من از پارسال در جمع‌هاي خانوادگي يا آشنايان از بنياد حرف مي‌زدم و همه از اين مجموعه استقبال مي‌كردند. اما به لحاظ تبليغاتي من يك نفر هستم و تا جايي كه از دستم بر آمده يكي دو مصاحبه كردم كه وقتي مردم آن ها را بخوانند برايشان جذاب باشد و بتوانند سايت را ببينيد و در اين كار خير شريك شوند. اما فكر مي‌كنم، بنياد به تبليغات بيشتري احتياج دارد. بايد فعاليتش را گسترده‌تر كند مثل مصاحبه‌هاي تلويزيوني و تبليغات حرفه‌اي و جدي‌تر. ولي حضور هنرمندان، ورزشكاران و چهره‌هاي سرشناس بيشتر مي‌تواند تاثيرگذار باشد. الان هم چند هنرمند هستند كه در بنياد فعاليت مي‌كنند.

چه كساني؟
تا جايي كه من مي‌دانم، آقاي اصغر فرهادي، خانم مهتاب كرامتي، خانم هديه تهراني و خانم پريسا بخت‌آور كفيل هستند و عضو اين بنباد هستند. اينكه مي‌گويم كفيل هستند به اين علت است كه عده‌اي كفيل كودكان هستند وعده‌اي هم. هميار آنها. هميار يعني اينكه از بنياد صحبت مي‌كنند و اگر جايي مصاحبه كنند از بنياد كودك حتما حرف خواهند زد. مثل كساني كه امسال به چشن آمدند؛ رضا كيانيان و رويا نونهالي و پارسال كه حسن فتحي و مونا زندي و امين حيايي و نيلوفر خوش‌خلق به اين جشن آمده بودند.

صحبت از آقاي فرهادي شد، شنيده‌ام قرار است تا ايشان فيلمي را براي بنياد كودك بسازد، شما در جريان هستيد؟
من هم مثل شما اين خبر را شنيده‌ام. و فكر مي كنم كه قرار است تا مستندي را براي بنياد كارگرداني كنند. اما به هر حال هرچه‌كه باشد مهم اين است كه از اين اتفاق خيلي خوشحالم و فكر مي‌كنم كه اتفاق بسيار مثبتي براي اين موسسه باشد. چون ايشان دارند كار بشيار ارزشمندي انجام مي‌دهند.

راجع به adopt كردن بچه‌ها از طريق سايت بنياد ب‌گوييد
كساني كه علاقه‌مند هستند تا از كم و كيف و چگونگي كفيل شدن و فعاليت بنياد اطلاعات كسب كنند مي‌توانند به سايت اينترنتي http://childf.com/ مراجعه كنند. در اين سايت مي‌توان بچه‌هايي را پيدا كرد كه متعلق به جاهاي مختلفي هستند و شرايط خاصي دارند.منبع : نسل امروز

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان