۱۳۸۸ اسفند ۲, یکشنبه

مصاحبه خواندنی با آزیتاحاجیان بازیگرنقش مهدعلیا

مادر مهراوه و ملیکا شریفی‌نیا در 21 دی ماه سال 1336 به دنیا آمده است، که با یکی از عجیب و غریب‌ترین گریم‌ها وارد عرصه بازیگری سینما شد، درباره اولین تجربه حرفه‌ای سینمایی خود این‌گونه می‌گوید: زمانی که گریم جادوگر دزد عروسک‌ها که خیلی بدجنس و خطرناک هم بود بر روی صورتم پیاده شد وقتی خودم را توی آیینه نگاه می‌کردم از خودم می‌ترسیدم و باورم نمی‌شد این تصویر من است.


گفتنی است او فعالیت‌های هنری خود را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد اگر بخواهیم فیلم‌ها، سریال‌ها یا تئاترهایی که وی ایفای نقش کرده را نام ببریم، شاید یک صفحه کامل جا بگیرد با این هنرمند به گفتگو نشستیم.
شنیده‌ایم که در کنار برادر و خواهرانتان زندگی می‌کنید.

حاجیان: خوب من با خانواده‌ام در یک ساختمان زندگی می‌کنم، منزل پدرم در طبقه زیرین آپارتمان من، منزل برادرم هم یک طبقه پایین‌تر از منزل پدرم و خواهرم هم روبه‌روی من است، معمولا هر روز یکدیگر را می‌بینیم، به طور کلی در این ساختمان کنار هم هستیم و این برایم خیلی خوب است، اما مهراوه و ملیکا از من کمی دورتر زندگی می‌کنند که البته بعضی از هفته‌ها حتی آنها را بیشتر از پدر، برادر و خواهرم می‌بینم.

دخترهایتان بیشتر با شما مشورت می‌کنند یا با پدرشان؟

حاجیان: ملیکا ازدواج کرده و قطعا فرد اول مورد مشورتش، شوهرش خواهد بود بعد پدر یا مادرش، اما مهراوه چون با پدرش زندگی می‌کند بعضی اوقات پدرش زودتر از دیگران در جریان مسائل حرفه‌ای مهراوه قرار می‌گیرد و گفتگوهایی در این زمینه انجام می‌‌شود که شاید تعیین‌کننده باشد، به هر حال در مورد امور زندگی عاطفی و اجتماعی بچه‌ها، بیشتر من مورد مشورت هستم.

تا چه اندازه به بازیگر شدن و ادامه دادن مهراوه و ملیکا در این حرفه اهمیت می‌دهید؟

حاجیان: البته همه فعالیت‌های آنها برای من حائز اهمیت است، زمانی که ملیکا کار گرافیک، تصویرسازی کتاب کودک، ماسک‌سازی و طراحی می‌کند همان قدر برایم مهم است که وقتی جلوی دوربین می‌رود و زمانی که مهراوه پیانو می‌زند، دستیاری یا برنامه‌ریزی و مدیریت تئاتر می‌کند هم برای من به اندازه بازی‌هایش اهمیت دارد. من لازم می‌دانم که پدر و مادرها مشاوران آزاد‌اندیشی باشند، من به چیزی اهمیت می‌دهم که فرزندانم علاقه‌مند به آن هستند.
و ازدواج ملیکا؟

حاجیان: مثل هر مادری تجربیات خودم را در اختیار ملیکا و همسرش گذاشتم، ساعت‌ها با هم صحبت کردیم و به آنها توصیه کردم که تمام تلاششان این باشد که یکدیگر را بهتر بشناسند و به آنچه که به عنوان شناخت کشف می‌کنند احترام بگذارند و سعی کنند برای درک بیشتر یکدیگر انعطاف به خرج دهند و به مهری که دارند متکی باشند.
آیا برنامه جدیدی برای زندگی‌تان دارید؟

حاجیان: بله، تصمیم دارم در زمینه تئاتر کودک و نوجوان دست به فعالیت‌هایی بزنم که همیشه دغدغه ذهنی‌ام بود.
آیا در ازدواج ملیکا از داماد آینده‌تان شناخت کافی داشتید؟

حاجیان: انسان موجود متغیری است و هرگز در یک حالت کاملا ثابت قرار نخواهد گرفت. پس همیشه شناخت از یکدیگر نسبی خواهد بود، البته من از دامادم یک شناخت نسبی خوبی داشتم و امیدوارم زندگی خوبی را به همراه دخترم سپری کنند.

شما نسبت به سنتان جوان‌تر به نظر می‌رسید، چرا؟

حاجیان: نمی‌دانم، شاید این طور باشد که شما می‌گویید، فکر می‌کنم به این دلیل که حسود نیستم و زیاد در مورد داشتن و نداشتن‌های زندگی اعصابم خراب نمی‌شود، به اضافه این‌که من حرفه‌ام و مردم را دوست دارم و همیشه نگاهم به آبی آسمان است.کدام یک از کارهایتان را بیشتر از همه می‌پسندید؟

حاجیان: من بارها در مصاحبه‌های گوناگون گفتم: نقش‌هایی که بازی می‌کنم مثل فرزندان یک مادر، برایم حائز اهمیت هستند، آیا یک مادر می‌تواند بین فرزندانش فرق بگذارد و بگوید کدام یک را بیشتر دوست دارد، هر نقشی ویژگی منحصر به فرد خود را دارد، همه آنها را دوست دارم.اهل مسافرت، ورزش و تفریح هستید؟

حاجیان: بله، اگر فرصتی پیش بیاید، متاسفانه شرایط ورزش و امکانات آن برای خانم‌ها بسیار کم و سخت فراهم می‌شود و شرایط نیز این موضوع را برای خانم‌ها محدودتر کرده، در مورد مسافرت هم که عاشق مسافرت هستم و خوشبختانه همین اواخر بازدید خیلی لذت‌بخشی از استان گیلان و شهر اردبیل و سرعین داشتم، جای شما خیلی خالی بود.بیشتر شخصیت‌هایی که بازی می‌کنید خیلی جدی به نظر می‌رسند، آیا خودتان هم آنقدر جدی هستید؟

حاجیان: نه، چندان هم جدی نیستم، بعضی از نقش‌ها این جدیت را می‌طلبد، فیلم‌های فانتزی هم کار کرده‌ام مثل دزد عروسک‌ها، سفر جادویی و...

اما چون بسیاری از افراد جامعه با مسائل سخت و دردناک در حال دست و پنجه نرم کردن هستند، ترجیح می‌دهم نقش‌هایی را بازی کنم که به شرایط زندگی آنها اشاره کند، اما در زندگی خودم خیلی جدی نیستم(می‌خندد) البته مثل خیلی از آدم‌های دیگر هم نمی‌توانم زندگی را خیلی ساده و سرسری بگیرم و راحت زندگی کنم، ولی ای کاش می‌توانستم!!از برخورد مردم با خودتان بگویید؟

حاجیان: همه مردم لطف دارند، ما کاملا این موضوع را درک می‌کنیم، اما چیزی که بعضی اوقات مردم و طرفداران نازنین به آن کم‌توجهی می‌کنند، این است که هر هنرپیشه محبوب آنها همیشه از نظر روحی و روانی و حتی بعضی اوقات از نظر جسمی، واقعا آمادگی جوابگویی به لطف آنها را ندارند، مثلا سر میز غذا، در رستوران، داخل بیمارستان یا در تشییع جنازه همکاران، در مراسم مختلف و... هر جا... بدون در نظر گرفتن شرایط، جلو می‌آیند و انتظار برخورد گرم را دارند. در صورتی که واقعا مقدور نیست، چون هنرپیشه‌ها هم آدم هستند و ممکن است شرایط جوابگویی را نداشته باشند. من فکر می‌کنم اگر کسی مورد محبت ما قرار می‌گیرد، حتما مورد بی‌احترامی قرار نخواهد گرفت، این‌که مثلا می‌گویند: می‌دونم سر میز غذایید، ولی یک لحظه بلند شو با بچه‌ام عکس بگیر یا شوهر را از پشت فرمان ماشین بکشانند بیرون تا عزیزان بخواهند عکس بگیرند در حالی که زمان چندانی هم برای تمام کردن غذایم ندارم... به هر حال من تشکر می‌کنم از لطف و ابراز علاقه‌شان اما کمی هم ما را درک کنند.
اهل صرفه‌جویی هستید؟

حاجیان: بله، به هیچ وجه اهل اسراف کردن نیستم، خرج زندگی‌ام را همیشه با وضعیت درآمدم هماهنگ می‌کنم. البته این به معنی خسیس بودن نیست، بلکه خیلی هم دست و دلباز هستم، در واقع یاد گرفته‌ام برای هر چیزی به اندازه ارزش واقعی آن هزینه کنم، نه بیشتر و نه کمتر.از دوران کودکی و در رابطه با پدرتان برایمان بگو؟

حاجیان: من از همان بچگی خیلی مستقل بودم و برای زندگی خودم انتخاب داشتم، به نظرات پدر و مادرم احترام می‌گذاشتم ولی تصمیم آخر با خودم بود، البته بعضی اوقات حفظ این استقلال برایم گران تمام می‌شد، مثلا روزی برای رفتن به سینما پدرم به دلایل خاص خودشان به من گفتند که لباس دیگری بپوشم و آماده سینما رفتن شوم، من نپذیرفتم و پدر هم اعلام کردند، در غیر این صورت با ما به سینما نمی‌‌آیی، من هم گفتم؛ باشه ترجیح می‌‌دهم یا نیایم یا با همین لباس که می‌‌خواهم بپوشم بیایم و این شد که هنوز اون فیلمی که اون روز خانواده به سینما رفته بودند را نبینم! (فیلم لورنس عربستان)


فکر می‌‌کنید فرهنگ و تمدن کنونی چقدر به فرهنگ و تمدن نیاکان باستانی ما نزدیک است؟

حاجیان: همه ما از یک فرهنگ بسیار ریشه‌دار بیرون آمده‌ایم، حالا شاید بعضی‌ها مایل باشند گذشته و تمدن خود را فراموش کنند، به خودشان مربوط است ولی من شخصا دوست ندارم تاریخ فرهنگ و تمدن باستانی یا هویت ملی‌ام را به فراموشی بسپارم.


ازدواج؟

حاجیان: ازدواج یک سفر دو نفره است، این سفر دو نفره باعث می‌شود که افراد یاد بگیرند جز به خودشان به دیگری هم فکر کنند، اهمیت بدهند و احترام بگذارند، طی کردن این سفر یک مرحله تکاملی برای بالغ‌تر شدن دارد، البته اگر در طول این سفر مسائل اقتصادی افراد را تحت فشار قرار دهد، سفر ممکن است به سختی و دست‌انداز بیفتد و شاید نتایج دردناکی به همراه بیاورد کما این‌که در سال‌های اخیر شاهد چنین مشکلی هم بوده‌ایم.از او بیشتر بدانیم


یک برادر و یک خواهر دارم و با هر دویشان صمیمی و نزدیک هستم.

مردم می‌گویند مهراوه شبیه مادرش است و ملیکا شبیه پدرش، اما برای من این مسئله زیاد تعیین‌کننده نیست، هر دو دخترهای من هستند و عاشقانه دوستشان دارم.

اسم مهراوه را پدرش و اسم ملیکا را پدربزرگش انتخاب کرد.

برای مسافرت کل شمال ایران، جنوب و اصفهان را خیلی می‌پسندم، مناطقی که دارای هویت هستند.

لهجه جنوبی همیشه مرا به یاد آبادان قبل از جنگ می‌اندازد، به این لهجه خیلی علاقه دارم.

یکی از بازی‌های مثالزدنی او بازی در کنار دخترش مهراوه در مجموعه ساعت شنی بود که در نقش «مش دریا» بازی کرد.

او بارها اشاره داشته که حمایت از تئاتر ضعیف است.

تئاترهایی که او کارگردانی می‌کند، بسیار عظیم است، «در هر دو تئاتر من 80 نفر بازی می‌کردند که حداقل 50 نفرشان روی صحنه می‌آیند».

در هنر، جوان بودن دلیل بر بی‌تجربگی نیست، اما ترجیح می‌دهم که با کارگردانان باتجربه کار کنم.

آزیتا حاجیان امسال در جشنواره فجر امسال، فیلم «کیمیا و خاک» به کارگردانی عباس رافعی را داشت، از دیگر بازیگران این فیلم باید به؛ حامد بهداد، حسین یاری، محسن افشانی و امیرمحمد زند اشاره داشت.

او در ایام دهه فجر در مجموعه دیدنی «سالهای مشروطه» بازی کرد و اعتقاد دارد که یکی از بهترین نقش‌هایش را ایفا کرده است.

منبع-30نما

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان