۱۳۸۸ شهریور ۹, دوشنبه

خبرهايي درباره حضور امين حيايي در يك فيلم هاليوودي؟!!!

یک مطلب مفصل پر از نکته و حواشی درباره امین حیایی، بازیگر پرطرفدار کمدی‌های امروز سینمای ایران


سینمای ما - محمد تاجیک: خبرهايي تاييد نشده درباره حضور امين حيايي در يك فيلم هاليوودي
امين حيايي را بايد از بازيگران تواناي سينماي ايران دانست كه از يكسو همواره در توليدات سينماي تجاري بازي كرده و از سوي ديگر در مواردي نادر اين شانس را داشته كه در آثار كارگردانان مطرح سينماي ايران همانند داريوش مهرجويي و رسول صدر عاملي حضوري قابل توجه داشته باشد. هم اكنون فيلم پسر تهروني با بازي امين حيايي بر پرده سينماهاي تهران است.از سويي ديگر اخباري در برخي سايت‌هاي اينترنتي از جمله ويكي پديا منتشر شده با اين عنوان كه حيايي قرار بوده در سال ۲۰۰۹ در فيلم My leader محصول كمپاني برادران وارنر بازي كند.به صحت اين خبر چندان نمي‌توان اطمينان داشت.


اما حيايي در سال‌هاي اخير بازيگر پولسازي بوده است. بازيگر محبوب تهيه‌كنندگان سينماي تجاري. مثلا سال گذشته فيلم قابل توجه و تحسين برانگيز «دايره زنگي» را برپرده سينماها داشت كه از فروشي بيش از يك ميليارد تومان برخوردارشد، يا درهمين سال فيلم تجاري «زن‌ها فرشته‌اند» با بازي او برپرده سينماها آمد كه آن هم فروش بسيار خوبي داشت. فيلمي كه تهيه كننده آن حسين فرح بخش بود. يا همين ايام نوروز، «اخراجي‌ها ۲ » با بازي او بر پرده سينماها بود.اما امين حيايي كمتر اين شانس را داشته كه در آثار كار گردانان مطرح سينما بازي كند. بازي در فيلم‌هاي رسول صدر عاملي (شب) و مهرجويي (مهمان مامان) از جمله فرصت‌هاي كم نظيري براي امين حيايي بوده است. البته بازي امين حيايي درفيلم سن «پترز بورگ» بهروز افخمي را هم مي‌توان جزو شانس هايش دانست هر چند نقشش در اين فيلم كوتاه بوده است. بازيگري كه اكثر منتقدان درباره او گفته اند: حيايي بازيگري است كه در فيلم‌هاي بد هم خوب بازي مي‌كند.امين حيايي خود چند سال پيش نيز در گفت وگويي با شرق، مهرجويي رااز بهترين كار گرداناني دانسته بود كه با آنها كار كرده وهمكاري با اين فيلمساز مشهوررا از افتخارات خود دانسته بود.

امين حيايي وتماشاگرانش
تماشاگران براي امين حيايي هميشه مهم بوده‌اند به همين خاطر است كه درباره آنها گفته است:من براي تماشاگرم ارزش قائلم. مي‌دانم تماشاگرم از من انتظاري دارد و نمي‌خواهد من را در فيلم بد ببيند. يا در نقشي كه نتوانم درست اجرايش كنم. اين حساسيت را، ما روي فوتبالمان هم داريم. تماشاگر هم روي بازيگر سينمايي‌اش دارد. فرقي نمي‌كند. يك حساسيت است و ما بايد پاسخگوي و اين حساسيت باشيم. جوابگوي اين دوست داشتن‌ها باشيم. در هر حال اگر آ‌نها اين انرژي را به ما ندهند و نيايند فيلم‌هايمان را ببينند، به گيشه و در نتيجه به خودمان لطمه زده‌ايم و ضررش به سمت خودمان بر مي‌گردد.

يك نيروي عظيم
اما گويا فيلم «شب» براي امين حيايي تجربه
خارق العاده‌اي بوده است. مثلا او در يادداشتي كه دو سال پيش به ماهنامه نسيم داده بود نوشته بود:عجيب و غريب بود اين همه انرژي.اين همه اتفاق.غروب حركت كرديم ووقتي به مشهد رسيديم شب شده بود.تمام داستان از يك صبح تاشب اتفاق مي‌افتاد.نقش سربازي را بازي مي‌كردم كه بايدمتهمي را به شهرديگري منتقل مي‌كرد اما دربين راه در مشهد گرفتار مي‌شد.آقاي صدر عاملي دنبال بهانه مي‌گشت براي همين گرفتار شدن.خيلي اين طرف و آن طرف كرديم تا قصه يك جورايي در مشهد گير كنداما هيچ بهانه‌اي پيدا نشد.وقتي به مشهد رسيديم برف شديدي گرفت و تاصبح آن‌قدر باريد كه همه جا را سپيد كرد. حالا بهانه‌اي شده بود براي اينكه نتوانيم از شهر خارج شويم و طي دو،سه روز سكانس‌هاي برفي را گرفتيم.اتفاق عجيبي بود. جور شدن اين بهانه ورديف شدن كارها پشت سرهم.انگار يك نيروي عجيب مي‌خواست اين فيلم به سرانجام برسد.فيلمي كه به زائران امام رضا (ع) ارتباط پيدا مي‌كرد و با شور وانرژي
وصف نشدني به تصوير كشيده شد. اين موضوع در مورد بازيگران وعوامل فيلم هم صدق مي‌كردانرژي مثبتي كه در لحظه‌لحظه فيلم جريان داشت. هوش وذكاوت صدر عاملي در كارگرداني
فوق العاده است.
اومديريت خوبي در كار داشت و با جان ودل پشت دوربين كار مي‌كرد.از همه مهم‌تر رابطه خوبي با همه اعضاي گروه برقرار كرده بود، رفاقتي صميمي وبي ريا. شب در كنار همه اين نكات مثبت يك حسن بزرگ براي من داشت. حضور در كنار دوغول بازيگري سينماي ايران فرصت خوبي بود براي من.براي يك لذت تمام عيار.

درباره امين حيايي
اما امين حيايي چگونه وارد بازيگري شد؟واقعيت‌اش اين است كه اودوران سربازي‌اش را در نيروي هوايي واحد مركز هنرهاي نمايشي سپري كرد. او در آنجا به صورت حرفه‌اي تئاتر بازي مي‌كرد. گيشه‌اي داشتندو بليتي مي‌فروختند.
حتي بروشورهم پخش مي‌كردند.گويا يكي از دوستانش، بازي حيايي را در آن نمايش مي‌بيندواورا به ثريا قاسمي معرفي مي‌كند. از آنجا مي‌رود كار تئاتر را با خانم قاسمي ادامه مي‌دهد.در فيلم «دو همسفر» آقاي ‌هاشمي هم ثريا قاسمي او را هم براي نقش پسر خودشان معرفي مي‌كند اما شرايطي به وجود نمي‌آيد كه خانم قاسمي خودش كار كند وبه جاي او خانم روستا كار مي‌كند.
بعد از دوهمسفر همايون اسعديان،حيايي را براي دو روي سكه به آقاي فرحبخش معرفي مي‌كند. براي نقش جوان مقابل آقاي پورعرب. بعد كارهاي ديگر پيش آمد تا اينكه زمان كار با سيروس الوند رسيد. الوند يك نگاه ديگري داشت به بازيگري و به گفته حيايي حساس‌تر. فيلمي كه حيايي در آن بازي مي‌كند «هتل كارتن» بود.البته قبل‌ از «هتل كارتن» در فيلم پرتگاه بازي كرده بود ساخته بهرام ري‌پور.
او دراين فيلم هم نقش مكمل را بازي مي‌كند، نقشي كه اگرچه منفي بود اما مردم دوستش داشتند. موتورسواري كه دزد هم هست اما به گفته خود حيايي در گفت‌وگويي باهفته نامه
«شهروند امروز» آن نقش از اين نقش منفي‌هايي نبود كه تماشاگر را منزجر كند.
بعد در «هتل كارتن» هم نقش يك خلافكار را بازي مي‌كند. اما از اينجا به بعد آرام آرام وارد نقش‌هاي مثبت مي‌شود.البته هنوز هم آنطور كه بايد
جا نيافتاده تا نوبت به فيلم «بادام‌هاي تلخ» مي‌رسد. اولين فيلمي كه حيايي در آن نقش اول را بازي كرد «سيب سرخ حوا» بود. فيلمي كه سعيد اسدي كارگردان آن بود. نيكي كريمي هم دراين فيلم همبازي‌اش مي‌شود.
البته بايد ياد آوري كرد كه در اين دوره براي بازي در«براده‌هاي خورشيد» براي نقش مكمل جايزه هم مي‌گيرد. در واقع بعد از آن بود كه آرام آرام وارد نقش‌هاي اول مي‌شود. اولين نقش اولش در سريال «دو پنجره» بود. به كارگرداني مرحوم پاشا شاهنده كه خودش نتوانست سريالش را موقع پخش ببيند.
انتقاد از سوپراستار
هميشه انتقادات فراواني از حضور امين حيايي در فيلم‌هاي تجاري مي‌شود به گونه‌اي كه حتي كارگرداني مثل ايرج قادري معتقد است: امين حيايي در سال‌هاي اخير با قبول نقش‌هاي تكراري متاسفانه به سمت كليشه شدن سوق داده شده است. حيايي در گفت‌وگويي در واكنش به اين اظهارات گفته است: هيچ وقت افسوس آن كارهايي را كه كردم و خوب هم نبودند، نخوردم. چون تجربه‌هايي در آنها كسب كردم كه از طريق بازي در فيلم‌هاي خوب به‌دست نمي‌آمدند و الان به دردم مي‌خورند. شايد اين فيلم‌ها در رده اكشن‌هاي فيلمفارسي قرار مي‌گرفتند، اما من در همان كارها خودم را محك زدم. ممكن است كل كار ضعف داشته باشد،اما سعي كردم توي همين كار هم يك چيزهايي ياد بگيرم. چيز‌هايي براي خودم پيدا كنم كه موقع بازي در اين فيلم‌ها بي‌انگيزه نباشم. حداقل كار را درست انجام بدهم. اگر اين تجربه‌ها نبودند شايد الان نمي‌توانستم كار‌هاي سنگين‌تر را به اين راحتي انجام بدهم. اگر تجربيات قبلي نبود در نمي‌آمد. من اين جايزه سيمرغ بلورين را مديون همه كارهايي هستم كه پيش از اين انجام داده‌ام. ممكن است از ديد مردم و منتقدان، بازي در اين فيلم‌ها اشتباه بوده ‌اما براي خودم تجربياتي به جا گذاشته كه الان بتوانم در سريال محكمي مثل كلاه پهلوي كار كنم. حيايي اين گونه فيلم‌ها را هميشه به نوعي يك اردوي آماده‌سازي دانسته براي كار با فيلمسازاني چون مهرجويي يا صدرعاملي.او در جايي گفته است: «در هر حال اينها خيلي واردند. استادند و تجربه دارند. من هم بايد تلاش كنم كه خودم را به سطح آنها برسانم. جوري بازي كنم كه هم چيزي از ارزش‌هاي اثر آنها كاسته نشود و هم در سطح آنها باشم كه نتيجه‌اش كمك به كيفيت فيلم است و اين از همه چيز مهم‌تر است.»

خودم را رها مي‌كنم
من در بعضي فيلم‌ها مي‌بينم كه كارگردان چقدر به فيلمنامه سوار است، چه قدر به كارش مسلط است. مثل آقاي صدرعاملي، آقاي مهرجويي و آقاي الوند، يا مثلا خانم ميلاني. اينها به كارشان واردند. كار خودشان را بلدند. خيالت راحت است. فيلمنامه را خوب مي‌شناسند، دكوپاژشان درست است، ميزانسن‌ها را مي‌شناسند، بازي بازيگر را مي‌شناسند. تا جايي كه بتوانم در اين جور موارد خودم را رها مي‌كنم. همه چيز را مي‌گذارم به عهده آنها.

ستاره‌اي پولساز براي سينما
اواخر سال ۸۶ خبرگزاري‌هاي ايران گزارشي منتشر كرده بودند كه در بخش‌هايي از اين گزارش آمده:آمار ثابت مي‌كند جمع فروش فيلم‌هاي حيايي در 15 سال حضورش در سينماي ايران، با احتساب فروش كل فيلم‌هايي كه با بازي او اكران شده‌اند و در تهران و شهرستان‌ها فروش متوسطي داشته‌اند و فيلم‌هاي پرمخاطب او، به رقم تقريبي هشت ميليارد توماني مي‌ر‌سد كه البته فروش بالاي فيلم «اخراجي‌ها» و «كما » در ثبت آن تاثير بالايي داشته است، البته آقاي حيايي در سال ۸۷،
« زن‌ها فرشته اند»و «دايره زنگي» را با فروش‌هايي ميلياردي برپرده سينماها داشت و «اخراجي‌ها ۲» نيز فروشي در حد 10 ميليارد تومان داشت.

بازي در پرفروش‌هاي دهه ۸۰
در سال 1384 سه فيلم از امين حيايي، در فهرست 10 فيلم پرمخاطب سال قرار گرفت. شارلاتان(آرش معيريان) با 410 ميليون تومان فروش اكران يك در تهران در صدر جدول قرار گرفت، آكواريوم(ايرج قادري) و زن زيادي (تهمينه ميلاني) نيز در اين سال با 400 و 300 ميليون تومان، در فهرست پرمخاطب‌ترين فيلم‌هاي سال قرار گرفتند و «عروس فراري»(بهرام كاظمي) با 214 ميليون تومان چهارم شد.
در سال 1383، كما (آرش معيريان) با بازي امين حيايي ركورد شكن شده و در اولين نمايش تهران خود 610 ميليون تومان فروخت كه تا آن زمان فروشي بي‌سابقه محسوب مي‌شد. در اين سال، حيايي فيلم مهمان مامان را هم در فهرست 10 فيلم پرمخاطب سال داشت كه اين فيلم 480 ميليون تومان در تهران فروخته بود.
در سال 1382، حيايي دو فيلم پرفروش ديگر داشت: عروس خوش قدم(كاظم راست‌گفتار) با 360 ميليون تومان در اكران يك تهران و دختر ايروني(محمدحسين لطيفي) با فروش 343ميليون توماني.
مزاحم (سيروس الوند) با فروش 265 ميليوني خود، پرمخاطب‌هاي امين حيايي در جدول اكران سال 81 بود و دست‌هاي آلوده (سيروس الوند) و تكيه برباد (داريوش فرهنگ) نيز اين موفقيت را در سال1379 با فروش 230 و 220 ميليوني در جدول اكران براي امين حيايي رقم زده‌اند.

پسر تهروني
تعمدا گزارش درباره فيلم پسر تهروني را درانتها مي‌آورم. يك حسي به من مي‌گويد بهتر است درانتهاي گزارش،ازحضور امين حيايي دراين فيلم سرگرم كننده سخن به ميان آيد. «امين حيايي» در فيلم پسر تهروني نقش سروش تهراني پسري را بازي مي‌كند كه از آمريكا برگشته و پنج بار در عشق شكست خورده، او عشق را دم دستــي مي‌داند و به نوعي از آن زده شده، اما پدر
(محمد رضا شريفي‌نيا) اصرار دارد كه او ازدواج كند، سروش هر كاري مي‌كند تا بتواند از اين دام پدر رهايي يابد اما با دختري (طناز طباطبايي) آشنا مي‌شود كه عشق را فلسفي مي‌داند و نوع نگاهش به زندگي تغيير مي‌كند. حيايي در شخصيت سروش را دوست داشتني دانسته و علت آن را نوع كارگرداني راست گفتار در بازي گرفتن از بازيگر عنوان كرده وگفته بود: راست گفتار كارگرداني است كه به واسطه تحصيلاتش در ادبيات نمايشي قصه پردازي را خوب مي‌شناسد و بازيگـرش را در ارائه نقش بسيار آزاد مي‌گذارد تا بازيگر بتواند روي نقش كار كند.منبع : تهران امروز

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان