۱۳۸۸ آذر ۵, پنجشنبه

پشت صحنه سریال آشپزباشی

سریال «آشپزباشی» به كارگردانی محمدرضا هنرمند سال گذشته مقابل دوربین رفت. هنرمند در این سریال داستان یك زن و شوهر رستوران‌دار و موفق را روایت می‌كند كه به مرور با هم دچار اختلاف می‌شوند. نقش‌های اصلی سریال آشپزباشی را فاطمه معتمدآریا و پرویز پرستویی بازی می‌كنند. این دو بازیگر تاكنون در فیلم‌های مرد عوضی، عزیزم من كوك نیستم و سریال زیر تیغ با هنرمند همكاری كرده‌اند. سریال آشپزباشی در 30 قسمت به تهیه‌كنندگی جواد نوروزبیگی ساخته می‌شود. طبق برنامه‌ریزی، تصویربرداری این سریال تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. از دیگر بازیگرانی كه در این سریال بازی می‌كنند می‌توان به مهراوه شریفی‌نیا، فرهاد اصلانی، افسانه چهرآزاد، شبنم مقدمی، سیدمهرداد ضیایی و ... اشاره كرد. آنچه می‌خوانید گزارشی است از حضور خبرنگار «جام‌جم» در پشت صحنه آشپزباشی.وقت ناهار است و دیدن بشقاب‌های پر از برنج زعفرانی كه روی میز‌های رستوران گذاشته می‌شود، فضا را اشتها برانگیزتر و حس گرسنگی را بیشتر القا می‌كند. همه از گوشه و كنار جمع می‌شوند و دور میزهای رستوران می‌نشینند. رستوران پشت صحنه سریال آشپزباشی، مثل هر رستوران دیگری در وقت ناهار، پر از همهمه می‌شود. بیرون رستوران، سكویی است و پله‌هایی كه نشان می‌دهد رستوارن در جای بلند تپه مانندی ساخته شده است. مجتمع ملاصدرا، رستوران مدرن. نیمكتی كنار دیوار قرار دارد كه روی آن نشسته‌ام. ناهار را كم و بیش خورده‌اند و تعدادی از عوامل هم بیرون رستوران بالای پله‌ها ایستاده‌اند. محمدرضا هنرمند و مسعود كرانی، مدیر تصویربرداری سریال، درباره سكانسی كه قرار است گرفته شود حرف می‌زنند. هنرمند مسیری را كه مینو باید به سمت در رستوران بیاید، قدم می‌زند و كرانی حركات دوربین فرضی‌اش را تنظیم می‌كند. هنرمند از او می‌خواهد دوربین بعد از دیدن اكبر به سمت در ورودی رستوران چرخانده شود. پیش از آغاز فیلمبرداری از پرهام مشیری، دستیار كارگردان، می‌خواهم سكانسی را كه قرار است فیلمبرداری شود تعریف كند. او با جزییات جالبی سكانس را تعریف و حتی بازی می‌كند. خودش را جای منصوری می‌گذارد و همزمان دیالوگ‌های نگهبان را هم اجرا می‌كند. وقتی مینو وارد صحنه می‌شود و دیالوگش را از زبان مشیری می‌شنویم، نقش اكبر را هم بازی می‌كند كه از پشت پله‌ها بیرون می‌آید. منصوری با وانتش از راه می‌رسد. پیاده می‌شود و با سر و صدا در عقب وانت را باز می‌كند. نگهبان رستوران از روی صندلی بلند می‌شود و داد می‌زند: «چیه منصوری؟ خیابونو گذاشتی رو سرت.» منصوری نگاهی به بالا می‌اندازد، از باز كردن در منصرف می‌شود و می‌گوید: «چی شده؟ تعمیرات دارین؟»
دست‌های منصوری را باید كثیف كنند. این را منشی صحنه می‌گوید. فاطمه معتمد آریا در حال آماده شدن است. پرهام مشیری دیالوگ‌های او را می‌خواند. تمرین را چند بار انجام می‌دهند. همه برای ضبط آماده‌اند. تصویر، صدا و بقیه عوامل منتظر اعلام «حركت» هستند. منصوری می‌گوید: «انگار یادتون رفته از صدقه سری این جنسای بنجول منه كه رستورانتون شده اینقده.» او «اینقده» را خیلی غلو شده می‌گوید و هنرمند از او می‌خواهد در صدایش حسادت داشته باشد. چند باری این صحنه را می‌گیرند تا خواسته كارگردان تامین شود. اینجا مینو وارد صحنه می‌شود و بحثی بین او و منصوری در می‌گیرد.پرویز پرستویی در تمام مدت مكالمه بین منصوری با نگهبان و مینو چند متر آن‌طرف‌تر، پشت پله‌ها قایم شده و جدل میان این 3 را تماشا می‌كند. جایی كه مینو از اكبر حرف می‌زند و به منصوری می‌گوید كه اكبر آقا مرد؛ پرستویی از پشت پله‌ها بیرون می‌آید و داد می‌زند: «نه من نمردم، اتفاقا خیلی هم قبراقم.» البته اكبر آقا بعد از گفتن این جمله از پشت پله‌ها بیرون می‌آید و به سمت در ورودی رستوران می‌رود. هنرمند درخواست گرفتن مجدد این صحنه را می‌كند. جایی كه پرستویی روی آن ایستاده بلندتر از اطرافش است و هنرمند اصرار دارد باید زمین آن بخش از محوطه جلوی رستوران را همسطح كرد، تا زمانی كه پرستویی حركت می‌كند آن اختلاف سطح به چشم نیاید.
آشپزباشی، چهارمین مجموعه تلویزیونی محمدرضا هنرمند، بعد از دو سری كاكتوس و زیر تیغ از مجموعه‌های الف تلویزیون به حساب می‌آید. محمدرضا هنرمند و گروه سریال آشپز باشی در یكی از رستوران‌های اصلی كار (رستوران مدرن) كه در مجتمع ملاصدرا قرار دارد سكانس‌های مربوط به این بخش كار را مقابل دوربین می‌برند. البته قرار است بخش‌هایی از كار هم در یك رستوران سنتی فیلمبرداری شود، این رستوارن سنتی در مراحل پایانی ساخت و ساز است. خیابان میرزای شیرازی، میدان نور، خیابان گاندی و چند مكان خیابانی از لوكیشن‌هایی است كه تا به حال در آنها فیلمبرداری انجام شده است.
داستان آشپزباشی در یك رستوران اتفاق می‌افتد. این رستوران را زوجی موفق اداره می‌كنند كه كارشان را از یك زیر پله شروع كرده‌اند و به مرور به موفقیت‌های زیادی دست پیدا كرده‌اند. سوء تفاهمی باعث دلخوری این زوج از یكدیگر می‌شود و این مساله روی همه زندگی آنها تاثیر می‌گذارد. كارشان بسیار بالا می‌گیرد و...روند تولید مجموعه تلویزیونی آشپزباشی به دلایل مالی برای مدتی متوقف شد. البته گروه، كارشان را بعد از یك تعطیلی دو روزه از سر گرفتند. با این حال بسیار تاسف برانگیز است كه بعد از گذشت 9 ماه از آغاز به كار این پروژه تلویزیونی، مشكلات مالی كه از آغاز با كار وجود داشت هنوز هم روند ساخت سریال را با توقف‌هایی مواجه می‌كند.
البته در سال‌های اخیر، مشكلات مالی پروژه‌های تلویزیونی، باعث به وجود آمدن اخبار حاشیه‌ای در اطراف آنها شده است. مجموعه‌های بزرگ و درجه یك سیما، مثل «مختارنامه» به كارگردانی داوود میرباقری، «در چشم باد» به كارگردانی مسعود جعفری‌جوزانی و «یوسف پیامبر» به كارگردانی سلحشور هم در دوره‌های مختلف دچار این مشكل شده‌اند. در این سریال پرویز پرستویی در نقش اكبر و فاطمه معتمد آریا در نقش مینو، شخصیت‌های اصلی هستند و مهراوه و ملیكا شریفی نیا، محمدرضا غفاری و علی طباطبایی در نقش بچه‌های آن دو بازی می‌كنند. این سریال برای پخش از شبكه یك آماده می‌شود. بازیگرانی مثل فرهاد اصلانی، افسانه چهرآزاد، سید مهرداد ضیایی، شبنم مقدمی، كاظم بلوچی، آشا محرابی، هوشنگ حریر چیان، بهروز مسروری، منوچهر آذری، فریدون محرابی، روح‌الله كمانی و نعمت جهان فر هم در این سریال بازی می‌كنند.سریال آشپزباشی یكی از مجموعه‌های پر بازیگر و پر لوكیشن شبكه یك سیماست. در این مجموعه علاوه بر حضور بازیگران اصلی، بیشتر از 150 هنرور هم مقابل دوربین هنرمند بازی می‌كنند. صدف یكی از این هنرورهاست كه به همراه پدر، مادر، خواهر و مادر بزرگش برای بازی در سریال آشپزباشی آمده‌اند. صدف می‌خواهد بداند آیا بازیگر هستم؟ می‌گویم نه. به مهدی كه پسربچه‌ای هم سن و سال خودش است اشاره می‌كند و می‌گوید: «اینم بازیگر نیست. بهش گفتن آستینش كوتاهه برای بازی. اما من بازی می‌كنم.» صدف نقشی كه بازی كرده است را با جزییات كامل توضیح می‌دهد و بعد می‌گوید: «ما تازه می‌خوایم بازیگر بشیم‌ها. این اولین بارمونه.» بقیه اعضای خانواده‌اش از رستوران بیرون می‌آیند و صدف نقش‌هایی را كه هر كدام از آنها بازی كرده‌اند برایم توضیح می‌دهد.
او درباره این‌كه چطور به این كار دعوت شده‌اند، می‌گوید: «توی یكی از این كاغذهای تبلیغاتی درباره تعدادی هنرور نوشته بود. من كاغذ را نگه داشتم و بعد به شماره روی كاغذ زنگ زدیم. آنها هم به ما گفتند برای بازی در این سریال بیاییم.»در ساخت این سریال، پرهام مشیری به عنوان دستیار كارگردان، مسعود كرانی مدیر تصویربرداری، عبدالله اسكندری طراح گریم‌، مرتضی دهنوی صدابردار، مشكین مهرگان مدیر هنری، آرزو اتحاد عكاس و محمدرضا منصوری به عنوان مدیر تولید‌ همكاری می‌كنند.
پرهام مشیری همه جا هست. او از لابه‌لای سیم‌ها عبور می‌كند و دیالوگ مربوط به بازیگران غایب را روخوانی می‌كند. او حواسش به همه چیز هست و حتی هنرورهای كوچك، شلوغ و پرسر و صدایی كه آن طرف شیشه‌های رستوان ایستاده‌اند هم این را خوب می‌دانند. او برای آماده شدن صحنه به كمك بچه‌های گروه تصویربرداری می‌رود و سر راه خوش و بشی هم با یكی از عوامل فیلم می‌كند.مرتضی دهنوی، مدیر صدابرداری آشپزباشی هم گوشه‌ای منتظر است تا كار ضبط آغاز شود. او از ابتدای این كار، یعنی از 14 آبان سال گذشته، با پروژه همكاری داشته است. طبق برنامه ریزی‌هایی كه انجام داده‌اند این كار در آبان امسال تمام خواهد شد.از آنجا كه بیشتر سكانس‌های این كار در رستوران و محیط‌های این چنینی می‌گذرد، از هدایتی می‌خواهم درباره وضعیت صدا و مشكلاتی كه گروه او در زمینه صدابرداری با آن مواجه بوده‌اند صحبت كند.
او معتقد است كار در لوكیشن‌های واقعی همیشه مزاحمت‌های صدایی را به همراه داشته است. او می‌گوید: «مزاحمت‌های صدایی در همه جا وجود دارد. همه كارهایی كه ما در ایران انجام می‌دهیم در لوكیشن‌های واقعی است و استودیوی خاصی برای انجام كارمان نداریم.»به گفته هدایتی كار در خانه‌های واقعی، رستوران و باغ‌های واقعی و از این دست، كنترل شرایط را از دست آنها به عنوان عوامل كار خارج می‌كند. به اعتقاد او این مساله برای گروه صدا چند برابر مشكل‌تر است. چون در كار تصویربرداری دوربین هر جایی را كه دوست دارد می‌بیند و این مشكلات برای آنها كمتر وجود دارد.هدایتی می‌گوید: «چون صدا از جاهای مختلف پخش می‌شود، كنترلش مشكل است و نمی‌توانید آن طور كه دوست دارید محیط را برای كار آماده كنید.»
او اضافه می‌كند: «اینجایی هم كه ما كار می‌كنیم، مزاحمت‌ها وجود دارد. بخصوص در فضاهای خارجی و حتی داخلی. در فضاهای داخلی كه پر است از یخچال‌ها و فریزهای مختلف و دستگاه‌هایی كه در این آشپزخانه تقریبا صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما نمی‌توانستیم همه‌شان را خاموش كنیم چون باید كار می‌كردند. مواد فاسد شدنی در آنها بود. در چنین جایی نگه داشتن ركورد این جور صداها خیلی سخت است. چون نمی‌دانید در فلان پلان كدام دستگاه روشن بوده و كدام خاموش.» هدایتی معتقد است خیلی از انرژی عوامل گروه صدا، صرف كنترل این جور صداها می‌شود. به گفته او باید این صدابرداری‌ها طوری انجام شود كه در زمان مونتاژ، كار كمترین پرش‌های صدایی را داشته باشد.
او اضافه می‌كند: «سر هر كاری كه می‌روید این مزاحمت‌ها وجود دارد. چون ما داریم در لوكیشن‌های واقعی كار می‌كنیم. مردم هم باید كار خودشان را بكنند. ماشین‌ها باید حركت كنند و رستوران هم كار خودش را انجام بدهد. این چیزها را نمی‌شود متوقف كرد، چون در اختیار ما نیست. این مشكل بزرگ كارهای ما در لوكیشن‌های واقعی است .»
مسعود كرانی، مدیر تصویربرداری این سریال درباره تفاوت‌هایی كه كار در این سریال برای كار تصویربرداری‌اش داشته است، می‌گوید: «كارها معمولا یك جور هستند. بسته به سناریو هر كدام در ژانر مشخصی قرار می‌گیرند. به این ترتیب مشخص می‌شود چه لوكیشنی انتخاب خواهد شد و كار ما به عنوان تصویربردار هم در همان حیطه تعریف می‌شود.»او معتقد است آنچه كارهای مختلف را از هم جدا می‌كند، تفاوت سناریوهاست. یعنی سناریوست كه لوكیشن‌ها را تعیین می‌كند و بر همان اساس تنوع تصویری و مزاحمت‌های صدایی یا از این دست به وجود می‌آید، یا از بین می‌رود. كرانی در ادامه اضافه می‌كند: «این كار ویژگی خاصی از نظر كار تصویربرداری ندارد. هر كاری ویژگی‌های خودش را دارد كه آن كار را منحصر به فرد می‌كند. یعنی همه كارها از این نظر خاص هستند.»
فضای رستوران یكی از اصلی‌ترین لوكیشن‌هایی است كه در این سریال 30 قسمتی حضور خواهد داشت. خیلی از اتفاقات در رستوران می‌افتد و همین مساله می‌تواند تنوع فضا و تصویر را از بین ببرد. كرانی در این باره می‌گوید: «سعی ما بر این است كه فضا را با قاب‌بندی‌ای كه می‌كنیم و با كار نوری كه انجام می‌دهیم، یك جوری دلپذیر كنیم كه زیاد اذیت نكند. با این تمهیدات، كار را از آن حالت یكنواخت كه می‌گویید در می‌آوریم. البته تا جایی كه دانشمان اجازه می‌دهد.»
كرانی كه پیش از این هم با هنرمند همكاری داشته است یكی از دلایلش برای پذیرفتن این كار را، شناختی كه از محمدرضا هنرمند داشته عنوان می‌كند و می‌گوید: «به اعتقاد من، هنرمند همه مشخصاتی كه یك نفر به عنوان كارگردان باید داشته باشد تا از كار كردن با او لذت ببرد را دارد.»او با تاكید بر این‌كه كار سینما یك كار گروهی است، می‌گوید: «من به تنهایی هیچ كاری نمی‌توانم بكنم، همه مان این طور هستیم؛ مثل حلقه‌های زنجیری كه به هم وصل می‌شود و كارمان را انجام می‌دهیم. این تعاملی كه بین بچه‌های این گروه وجود دارد نتیجه این تفكر است.»او در ادامه، درباره وظایفش به عنوان مدیر فیلمبرداری این سریال می‌گوید: «زمانی كه به من می‌گویند مدیر فیلمبرداری، یعنی محدوده وظیفه من مشخص است. به عنوان فیلمبردار كه كارش مشخص است، اما یك مدیر فیلمبرداری كارش ارتباطی است كه با گروه‌های دیگر می‌گیرد. یعنی با مدیر صحنه، مدیر صدا، تداركات، تولید و همه تا نتیجه این تعامل یك كار گروهی باشد كه همه بتوانیم براحتی كارمان را انجام بدهیم و در خدمت هم باشیم.»
او با اعتقاد به این‌كه در این كار چنین فضایی وجود دارد، می‌گوید: «این اتفاق خوب به دو دلیل خیلی مهم افتاده است. ما یك كارگردان خیلی خوب داریم و یك تهیه كننده بسیار خوب. این باعث می‌شود مسیر برای ما بدون مشكل و پاكسازی شده باشد و ما بتوانیم در یك جاده صاف و بی دست انداز راه برویم.»
با تمام شدن فیلمبرداری سریال در آبان امسال، راه چندان زیادی تا رسیدن به زمان پخش آن از شبكه اول صدا و سیما باقی نمی‌ماند. چرا كه تدوین این كار همزمان با ضبط، توسط امیر پور عباس در استودیو «پر» انجام می‌شد و می‌شود. امین هنرمند هم موسیقی این كار را می‌سازد.محمدرضا هنرمند، كارگردان با سابقه آشپزباشی، یكی از كارگردان‌های معروف تلویزیون است. هنرمند متفاوت از دیگران نگاه می‌كند و برای همین هم هست كه كارهایش متفاوت از ساخته‌های معمول تلویزیون است. او به سلیقه و ذوق بیننده تلویزیونی احترام می‌گذارد و تلویزیون را به عنوان رسانه‌ای تاثیر گذار بخوبی می‌شناسد.
آشپزباشی هنرمند، این بار آدم‌هایش را از جای دیگری انتخاب كرده و مقابل دوربین سیما گذاشته است. این آدم‌ها قرار است در یك سریال 30 قسمتی دغدغه اصلی كاری و خانوادگی‌شان رستورانی باشد كه هر دو همسر اداره‌اش می‌كنند. آشپزباشی این بار قرار است از فضاهای همیشگی تلویزیون كمی دورمان كند.پرویز پرستویی و فاطمه معتمد آریا هم بعد از كارهای موفقی مثل مرد عوضی، عزیزم من كوك نیستم و سریال زیرتیغ، حالا بی‌شك می‌توانند یك زوج هنری موفق نامیده شوند. آنها در سریال آشپزباشی هم در مقابل هم خواهند بود و حالا این سریال امكان تازه‌ای است برای تماشاگران تلویزیون كه بازیگران خوب را در یك فیلمنامه خوب و با یك كارگردانی خوب در سریالی با درجه الف تماشا كنند. فیلمنامه آشپزباشی را اصغر عبدالهی، امیر حسین جهدوست و امیر عباس ترابی به طور مشترك نوشته‌اند. این سریال قرار است در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای، به تهیه‌كنندگی جواد نوروز بیگی ساخته شود و احتمالا در پاییز امسال به مرحله پخش خواهد رسید.
منبع: jamejamonline.ir

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان