۱۳۸۸ آبان ۲۷, چهارشنبه

بازتاب گسترده اولین مراسم فرش قرمز سینمای ایران در رسانه‌ها

اولین مراسم فرش قرمز سینمای ایران برای افتتاحیه فیلم «محاکمه در خیابان» بیست و هفتمین ساخته مسعود کیمیایی توسط سایت سینمای ما برگزار شد. این مراسم استثنایی با استقبال حیرت آوری از سوی علاقمندان سینما روبرو شد. موقعیت ویژه جغرافیایی سینما ناهید و حضور موج زیادی از سینمادوستان آن مناطق تهران باعث شد تا سینمای ایران یکی از شلوغ ترین و پر شورترین شب هایش را تجربه کند. بازتاب های رسانه ای مراسم فرش قرمز در سایت ها و خبرگزاری های کشور بخش هایی از وضعیت و شرایط این شب فراموش نشدنی را نشان می دهد. گزیده بازتاب های خبرگزاری ها را درباره این مراسم این جا بخوانید:

بازتاب مراسم در خبرگزاری فارس:

روز گذشته مراسم فرش قرمز و افتتاحيه رسمي فيلم «محاكمه در خيابان» بيست و هفتمين فيلم بلند سينمايي مسعود كيميايي در سينما ناهيد واقع در خيابان شكوفه با حضور عوامل اين فيلم برگزار شد.
اين مراسم كه در ابتدا قرار بود در ساعت 17 برگزار شود به دليل ازدحام بسيار زياد جمعيت و به تبع آن شلوغي خيابان‌هاي اطراف با حدود 50 دقيقه تاخير همراه شد و در ساعت 17:50 دقيقه اولين ماشين ليموزين وارد خيابان شكوفه شد و از آن مسعود كيميايي، رضا يزداني، جلال پيشواييان و محمد معيد پياده شدند.
ليموزين دوم كه با فاصله كمي وارد شد پولاد كيميايي، تورج منصوري، محمد صادق آذين را وارد فرش قرمز كرد و پس از آن نيكي كريمي، شقايق فراهاني، نگار فروزنده و شبنم درويش به عنوان بازيگران زن محاكمه در خيابان از روي فرش قرمز رد شدند.
اين مراسم كه پس از آن در سالن اصلي سينما ناهيد برگزار شد به دليل برخي از ناهماهنگي‌ها باز هم با تاخير همراه بود اما سرانجام در ساعت 18:30 دقيقه رضا يزداني به روي صحنه رفت و با اجراي ترانه خود رسماً اين فرش قرمز را افتتاح كرد.
پس از اجراي ترانه حكم توسط رضا يزداني، نيما حسني نسب به روي صحنه رفت و گفت: اين اولين مراسم فرش قرمز تاريخ سينماي ايران است كه توسط سايت سينماي ما برگزار مي‌شود و خوشبختانه مصادف شده است آغاز اكران عمومي بيست و هفتمين فيلم بلند مسعود كيميايي.
در ادامه مراسم بخش‌هايي از مجموعه مستند مسعود كيميايي كه قرار است توسط مؤسسه رسانه‌هاي تصويري پخش شود و كارگرداني آنها را حسني نسب به عهده داشته پخش شد كه در آن ليلا حاتمي، احمد نجفي، شاهد احمدلو، فريبرز عرب نيا، نيكي كريمي، پولاد كيميايي، عليرضا زرين دست، كارن همايونفر، رضا يزداني و فريماه فرجامي در خصوص وجوه مختلف كاري كيميايي صحبت كردند و در بخشي كه به مصاحبه با كيميايي پرداخت، وي گفت: پنجاه سال تمرين زمان خيلي زيادي است يعني مي‌شود با برگ‌هاي ريخته پاييزي يك سيگار برگ هاوانايي خيلي خوب بسازيد با تمبر!
پس از پايان پخش اين فيلم با دعوت حسني‌نسب، رضا يزداني، پولاد كيميايي، تورج منصوري، سارا حمزه،‌اسحاق خانزادي، عليرضا شمس شريفي، محمد معيد، نيكي كريمي، شقايق فراهاني، شبنم درويش، نگار فروزنده، محمدصادق آذين، فرزين قره‌گزلو، اكبر معززي، بابك برزويه و علي‌اصغر طبسي به عنوان عوامل بيست و هفتمين فيلم بلند مسعود كيميايي به روي صحنه رفتند كه از اين جمع اكبر معززي،‌نيكي كريمي، فرزين قره‌گزلو، تورج منصوري و پولاد كيميايي به نمايندگي از عوامل جلوي دوربين و پشت صحنه فيلم دقايقي را سخنراني كردند.

*معززي: امروز شاهد اتفاق بسيار خوبي پس از سي سال در سينماي ايران است

اكبر معززي به عنوان پيشكسوت‌ترين عضو روي صحنه گفت: امروز بعد از سي سال مي‌بينيم اتفاق بسيار خوبي در سينماي ايران افتاده است و اميدوارم كه اين اتفاق براي همه اهالي سينما بيفتد تا تشويق شوند.
كيميايي وقتي قيصر را مي‌ساخت يك جريان جديدي را در سينماي ايران به راه انداخت و فكر مي‌كنم با محاكمه در خيابان نيز جريان جديدي در سينماي ايران به راه بيفتد.

*كريمي: خوشحالم كه پس از سالها دوباره با كيميايي كار كردم

نيكي كريمي نيز در جملاتي كوتاه گفت: خيلي خوشحالم كه بعد از سالها دوباره با مسعود كيميايي كار كردم و بي‌صبرانه منتظر هستم تا فيلم را در كنار شما ببينم.

*منصوري: اميدوارم اين فيلم رنگ و بوي همه عوامل را منتقل كند

تورج منصوري نيز به نمايندگي از عوامل پشت صحنه فيلم گفت: براي من كار كردن با مسعود كيميايي يك خاطره خوش است كه به هيچ وجه حاضر نيستم اين خاطره خوش را از ذهنم پاك كنم و اميدوارم اين فيلم كه سياه و سفيد فيلمبرداري شده است رنگ و بوي همه ما را به پرده نقره‌اي منتقل كرده باشد.

*قره‌گزلو: كيميايي به حضور همه افراد در سينما كمك مي‌كند

فرزين قره‌گزلو آهنگساز محاكمه در خيابان نيز با اشاره به ويژگيهاي مثبت كيميايي گفت: عقيده من در مورد مسعود كيميايي اين است كه علاوه بر اينكه كارگردان بسيار خوبي هستم به حضور همه افراد در سينما كمك مي‌كنم و اين موضوع در سينماي ما بسيار با ارزش است.

*پولاد كيميايي: دست پدرم را مي‌بوسم

پولاد كيميايي نيز به نمايندگي از بازيگران جوان فيلم گفت: از حضور چنين جمعيتي در سالن انرژي زيادي گرفتيم من از همه عوامل فيلم كه كمك كردند تا فيلم را جمع و جور كنيم تشكر مي‌كنم و جاي برخي از عوامل نظير محمدرضا فروتن و حامد بهداد نيز در جمع ما خالي است و از همين جا دست پدرم را مي‌بوسم.
پس از اينكه عوامل فيلم لوح‌هاي تقدير خود را دريافت كردند كليپي پخش شد كه در آن مسعود كيميايي قطعه شعري رابراي دوست و ياران ديرينه خود احمدرضا احمدي قرائت كرد كه در پايان اين شعر رو به دوربين گفت:‌احمد رضا براي من اين طور است كه بي‌او به سر نمي‌شود و در اين لحظه با تشويق حاضران كه همگي ايستاده بودند احمدرضا احمدي به روي سن رفت تا در خصوص 45 سال دوستي با مسعود كيميايي صحبت كنم.

* احمدي: مسعود كيميايي راننده خوبي است

احمدرضا احمدي كه در ميان تشويق ممتد حاضران در سالن به روي صحنه رفته بود گفت: كارن همايونفر در مصاحبه‌اش گفت، مسعود كيميايي راننده خوبي است يادم است كه خواهر مسعود ايران خانم ماشين خريده بود و مسعود هم گواهينامه نداشت روزي از يك كوچه بن‌بست داشتيم رد مي‌شديم كه پليس ما را گرفت و به مسعود گفت: مگر نمي‌بيني ورود ممنوع است و او هم در جواب گفت: من هر چقدر كه به اين مي‌گويم گوش نمي‌كند براي همين من هم مي‌گويم راننده خوبي است.
احمدي ادامه داد: زمان كمي نيست 45 سال رفاقت است. مسعود پسرعمويي داشت كه سالها قبل به دره سقوط كرد و پس از آن ما دو نفر باقي مانديم. من در زندگيم جز با مسعود كيميايي با هيچ كس ديگري مسابقه ندادم ديگر از سن ما گذشته است كه دروغ بگوييم و يا شوخي كنيم مرگ به ما نزديك است. مسعود كيميايي در سخت‌ترين شرايط همواره با من بوده است. امشب كه از روي اين فرش قرمز رد شدم ديدم كه براي من و مسعود كيميايي كه اهل باندبازي نيستيم در كن فرش قرمز پهن نمي‌كنند و با افتخار از روي اين فرش قرمز رد شدم.
احمدرضا احمدي شاعر و دوست نزديك مسعود كيميايي صحبت‌هاي خود را اينگونه ادامه داد كه آرزوي من اين است كه از يك خواب عميق به يك خواب بزرگ‌تر برويم. من در 50 سال شاعري بيشترين شعرهايم را به مسعود تقديم كردم و در حال حاضر هم يك دفتر شعر دارم به اسم مجموعه‌هاي سالخوردگي كه شروعش با مسعود شروع مي‌شود.
وي همچنين با اشاره به دوران سختي كه پس از عمل جراحي چشم خود داشته است كه منجر به نابينايي چشم چپ او شده است گفت: پس از آن عمل سخت اولين كسي كه آمد و دستش بر روي پيشاني من بود مسعود بود اما هيچ وقت پز رفاقت همديگر را نداده‌ايم. به ما هميشه اتهام بي‌سوادي مي‌زنند اما كساني كه با زبان فرانسه حرف مي‌زنند براي اين سينما چه كردند، بدون ادعا مي‌گويم كه ما فتح كرديم و باز هم فتح خواهيم كرد.
احمدي تاكيد كرد: جمعيت امروز ثابت كرد كه مسعود همچنان محبوب است و به لوموند و گاردين احتياجي نيست در موردش مطلب بنويسند. من در سالهاي دور مقاله‌هاي زيادي را مي‌نوشتم اما بهترين مقاله زندگيم را در مورد مسعود كيميايي نوشتم چرا كه نخواستم ادبيات ببافم. يكي از ويژگيهاي كار مسعود ديالوگ‌نويسي اوست كه ديالوگ‌هايش در دهان هر كسي كه قرار مي‌گيرد زيبا مي‌شود.
پس از پايان صحبت‌هاي احمدرضا احمدي با دعوت او و تشويق حاضران مسعود كيميايي در روي صحنه حاضر شد و گفت: واقعا بدون او به سر نمي‌شود هر آنچه داشتم احمدرضا احمدي است و يك خبر هم دارم كه خبر خوشي نيست و خواهشم اين است كه براي عباس شباويز تهيه كننده قيصر و بسياري از فيلمهاي ديگر سكوت كنيم.
كيميايي در خاتمه صحبتهاي خود با اشاره به محاكمه در خيابان و دليل انتخاب سينما ناهيد گفت: محاكمه در خيابان فيلم خوبي شده است آن را ببينيد از من سوال مي‌شود كه چرا اين محل را انتخاب كردي اما من هيچ جاي ديگري به جز اينجا نداشتم چرا كه اين سينما سينماي محله من بود و يادآور خاطرات خوش دوران كودكي من است و من در خيابان شكوفه و محله‌هاي اطراف آن بزرگ شدم.
به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، جمشيد ارجمند، علي سرتيپي، سعيد پيردوست، داوود توحيدپرست، پوري بنايي، و جواد طوسي، جلال پيشواييان از جمله ميهمانان ويژه مراسم بودند كه با اجراي ترانه فيلم توسط رضا يزداني در ساعت 9:15 دقيقه شب و با پايان نمايش محاكمه در خيابان رسما مراسم فرش قرمز اين فيلم به پايان رسيد.

* حاشيه‌هاي مراسم

شلوغي، ازدحام، فرياد و درگيري از جمله حاشيه‌هاي مراسم افتتاحيه فيلم سينمايي محاكمه در خيابان بود كه براي دقايقي لحظات تاسف‌باري را چه در خيابان شكوفه و چه در سالن سينما رقم زد.

برخي از حاضرين در سينما عنوان مي‌كردند كه براي حضور در اين مراسم 15 هزار تومان و برخي ديگر 10 هزار تومان بليط تهيه كرده‌اند كه بليط هاي 15 هزار توماني مربوط به طبقه پايين و بليط‌هاي 10 هزار توماني مربوط به طبقه بالا بود. هر چند كه 1500 نفر جمعيت در سالن 400 نفره سينما ناهيد حضور يافته بودند كه اين مسئله باعث مشكلات زيادي براي برگزار كنندگان مراسم نيز شده بود.

استقبال بسيار زياد مردم از اين مراسم فرش قرمز باعث ازدحام بسيار زيادي در جلوي درب ورودي سينما ناهيد شده بود به طوريكه چندين خيابان منتهي به خيابان شكوفه و 17 شهريور ترافيك شديدي پيدا كرده بودند و اين مسئله خودروهاي عبوري را بسيار كلافه كرده بود و باعث درگيري‌هاي پراكنده‌اي بين مردم و خودروها شد.

ميزان حضور جمعيت در سالن به حدي بود كه بسياري از خبرنگاران جاي مناسبي براي نشستن پيدا نكردند و يا ايستاده و يا بر روي زمين و يا بر روي صندلي‌هاي پلاستيكي مراسم را پوشش دادند. البته برگزار كنندگان مراسم تقصير چنداني نداشتند چرا كه موج اول جمعيت كه وارد سينما شد از دست محافظان كاملا در رفت و همين مسئله كار را بسيار سخت كرده بود.

رضا يزداني در اين مراسم به اجراي سه قطعه موسيقي پرداخت كه قطعات موسيقي فيلمهاي حكم، رئيس و محاكمه در خيابان را اجرا كرد و با استقبال بسيار زياد مردم مواجه شد.

از سوي برگزار كنندگان مراسم چندين بار عنوان شد كه اولين مراسم فرش قرمز سينماي ايران در حاليكه چندي پيش براي نمايش فيلم سينماي بي‌پولي بهرام رادان در پرديس سينما ملت يك چنين فرش قرمزي را برپا كرده بود و حتي در دهه هفتاد نيز برخي از تهيه كنندگان مشهور سينما براي فيلمهاي بزرگ خود مراسم فرش قرمز برگزار مي‌كردندكه به نظر مي‌رسد اين نكته از نظر دوستان غافل مانده بود.

بيشترين تشويق‌ها در بين بازيگران فيلم متوجه پولاد كيميايي، حامد بهداد و نيكي كريمي بود چرا كه حاضران با هر بار ديدن اسم اين سه بازيگر آنها را به شدت تشويق مي‌كردند.

براي مراسم فرش قرمز چهار خودروي ليموزين پژو درنظر گرفته شده بود كه البته با وجود ازدحام بسيار زياد جمعيت با مشكلات زيادي اين خودروها توانستند سرنشينان خود را بر روي فرش قرمز پياده كنند.

تيم محافظت مراسم همگي كت و شلوارهاي يكدست مشكي رنگ به تن داشتند كه 15 محافظ حرفه‌اي و نيمه مسلح اين مراسم را كنترل مي‌كردند اما با شروع نمايش فيلم يادشان رفت كه بايد به محافظت از سالن مي‌پرداختند و هر كدامشان در گوشه‌اي مشغول تماشاي فيلم بودند.بازتاب مراسم خبرگزاری مهر


مسعود کیمیایی در مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی "محاکمه در خیابان" این فیلم را یکی از بهترین آثار سینمایی خود دانست و ابراز امیدواری کرد مردم با آن ارتباط برقرار کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم فرش قرمز ویژه اکران عمومی فیلم سینمایی "محاکمه در خیابان" جمعه شب در سینما ناهید با حضور بازیگران، عوامل، جمعی از هنرمندان و نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد. این مراسم با اجرای زنده ترانه تیتراژ فیلم سینمایی "حکم" به کارگردانی مسعود کیمیایی توسط رضا یزدانی و پخش عکس‌هایی از صحنه‌های فیلم آغاز شد.

سپس نیما حسنی‌نسب مستند ساز و منتقد سینما و روزنامه‌نگار که اجرای برنامه را بر عهده داشت ضمن تشکر از حاضران به تشریح فعالیت‌های موسسه رسانه‌های تصویری در باره ساخت مستندی از کیمیایی در قالب 10 دی وی دی پرداخت و سپس بخشی از گزیده‌ای 12 دقیقه ای شامل مصاحبه و تصاویری از کیمیایی و گفتگو با دیگر هنرمندان در خصوص همکاری با این کارگردان به نماش درآمد.

در ادامه این مراسم نیکی کریمی، پولاد کیمیایی، شقایق فراهانی، شبنم درویش، نگار فروزنده و دیگر بازیگران و عوامل این فیلم به روی صحنه آمده و پس از گفتن سخنانی کوتاه در باره مسعود کیمیایی و همکاری در این پروژه و دریافت لوح تقدیر با تشویق تماشاگران سن را ترک کردند.

نیکی کریمی بازیگر "محاکمه در خیابان" در سخنانی کوتاه با ابراز خوشحالی از همکاری با کیمیایی گفت : از حضور در این پروژه بسیار خرسندم و بی‌صبرانه منتظر دیدن فیلم هست.

اکبر معززی دیگر بازیگر این فیلم برپایی این مراسم را حرکتی نو در ایران توصیف کرد و افزود: امروز پس از 30 سال شاهد اتفاقی خوشایند در عرصه سینما هستیم و امیدواریم شاهد این اتفاق برای همه همکاران سینمایی باشیم.

تورج منصوری مدیرفیلمبرداری این فیلم گفت: همکاری با مسعود کیمیایی خاطره‌ای خوب و فراموش نشدنی را برایم رقم زد. امیدوارم احساس صمیمیت و همکاری که در گروه وجود داشت در فیلم نمایان باشد و این اثر مورد توجه تماشاگران قرار گیرد.

در ادامه پولاد کیمیایی بازیگر "محاکمه در خیابان" ضمن تشکر از مهر و محبت حاضران گفت: از حضور مردم و محبت آنها انرژی گرفتم و از همه عوامل که در این پروژه همکاری کردند تشکر می‌کنم و به دست پدر بوسه می‌زنم. جای محمدرضا فروتن و حامد بهداد در کنار ما خالی است، برای این دو هنرمند آرزوی موفقیت می‌کنم.

در ادامه مراسم دومین بخش از سه گانه آهنگ‌هایی که رضا یزدانی برای آثار مسعود کیمیایی خوانده بود توسط وی اجرا شده و بخش دیگری از مستند کیمیایی به نمایش درآمد. سپس نیما حسنی نسب به میان سالن آمد واحمدرضا احمدی شاعر و دوست مسعود کیمیایی را به صحنه دعوت کرد.

احمدرضا احمدی ضمن تشکر از حاضران به بیان خاطرات خود با کیمیایی پرداخت و گفت: حضور این جمعیت نشان داد که کیمیایی هنوز محبوب است. مسعود بدترین روزهای زندگی من را همراهی کرد و امروز با افتخار در کنار او از روی فرش قرمز رد شدم . تمام مجموعه شعرهای خود را به کیمیایی تقدیم کرده‌ام و مجموعه آخر با نام "دفترهای سالخوردگی" را با نام مسعود آغاز کرده‌ام.

درادامه مسعود کیمیایی کارگردان "محاکمه درخیابان" با تشویق حاضران به روی صحنه آمد و ضمن تشکر از آنها گفت: در ابتدا از تمامی حاضران خواهش می کنم به دلیل درگذشت عباس شباویز تهیه‌کننده قیصر چند لحظه سکوت کنند. بدون احمد رضا برای من لحظه‌ای به سر نمی‌شود و من هرچه دارم از احمدرضا احمدی است. "محاکمه در خیابان" فیلم خوبی شده و امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرارگیرد.

کیمیایی در پاسخ به این سوال که چرا سینما ناهید را برای برگزاری این مراسم انتخاب کردید گفت: جز اینجا جایی را ندارم و این مکان محله من و سینمای ناهید سینمای محله من است این محل و مردم آن همه گذشته من هستند.

سپس مسعود کیمیایی لوح تقدیر خود را از احمدرضا احمدی دریافت کرد و با تشویق بی‌وقفه حاضران به سالن بازگشت. در پایان این مراسم و پس از نمایش فیلم سینمایی "محاکمه در خیابان" ، تصاویر و گفتگوهایی از پشت صحنه فیلم به نمایش درآمد و مراسم با اجرای زنده تیتراژ پایانی با صدای رضا یزدانی به پایان رسید.بازتاب مراسم در خبرگزاری ایسنا

اولين مراسم فرش قرمز سينماي ايران كه به افتتاحيه‌ي نمايش عمومي فيلم «محاكمه در خيابان» به كارگرداني مسعود كيميايي اختصاص داشت،برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در اين مراسم كه شامگاه گذشته ـ 22 آبان ماه ـ در سينما «ناهيد» برپا بود، احمدرضا احمدي _ شاعر معاصر _ از مسعود كيميايي تجليل كرد و گفت: ما نزديك به 50 سال است كه با هم هستيم و در زندگي جز با مسعود كيميايي با هيچ كس مسابقه ندارم و در طول اين سال‌هاي شاعري‌ام بيشترين شعرهايم را به او هديه كرده‌ام و مجموعه‌ي جديدم هم با مسعود كيميايي شروع مي‌شود.

وي ادامه داد: من با افتخار از اين فرش قرمز به اينجا آمدم و آرزويم اين است كه از يك خوابي به خواب بزرگتر كه جهان آينده است، برويم.

اين شاعر افزود: سال‌ها به ما اتهام بي‌سوادي و بي‌فرهنگي زدند، اما ما راه افتاديم و فتح كرديم، فتح كرديم و باز هم فتح مي‌كنيم و جمعيت امشب نشان داد كه كيميايي محبوب است و نياز به آن ندارد تا گاردين و لوموند درباره‌ي او بنويسند.

سپس مسعود كيميايي با دعوت احمدرضا احمدي به روي سن آمد و با بيان اين‌كه من هرچه داشتم از احمدي است، گفت: «محاكمه درخيابان» فيلم خوبي شده و از شما مي‌خواهم آن را ببينيد.

وي با اشاره به برپايي اين مراسم در سينما ناهيد اظهار داشت: اين سينما از سينماهاي محله‌ي من است و جايي جز اينجا ندارم. ما اينجا بسيار بازي و زندگي كرديم.

كيميايي هم‌چنين ياد عباس شباويز را با اعلام يك دقيقه سكوت گرامي داشت.

اين مراسم با اجراي ترانه‌هايي توسط رضا يزداني آغاز شد و در ادامه عوامل فيلم به روي سن حاضر شدند و هركدام به نمايندگي از حرفه‌شان سخناني را مطرح كردند.

اكبر معززي گفت: كيميايي «قيصر» را ساخت و يك جرياني را به راه انداخت و با اين فيلم هم جرياني به راه خواهد افتاد.

نيكي كريمي هم اظهار داشت: خوشحالم بعد از سال‌ها با مسعود كيميايي كار كردم و بي‌صبرانه منتظر ديدن فيلم هستم.

تورج منصوري _ مدير فيلمبرداري گفت: براي من كاركردن با كيميايي يك خاطره‌ي خوش است و به هيچ ‌وجه حاضر نيستم اين خاطره را پاك كنم.

فرزين قره‌گوزلو آهنگساز اين فيلم اظهار داشت: كيميايي علاوه بر اين‌كه كارگردان خوبي است به حضور افراد جديد در سينما نيز كمك مي‌كند.

پولاد كيميايي، شقايق فراهاني، اسحاق خانزاري، محمدصادق آذين، علي سرتيپي، محمد مويد، علي‌اصغر طبسي و نگار فروزنده از ديگر عوامل اين فيلم بودند كه در مراسم حاضر بودند و لوح‌هاي تقديري را دريافت كردند.

از ديگر حاضران در اين مراسم پوري بنايي، جلال پيشوايان، سعيد پيردوست و جمشيد ارجمند اشاره كرد.

درحاشيه

_ اين مراسم با نزديك به دوساعت تاخير آغاز شد.

_ انداختن فرش قرمز در خيابان مقابل سينما باعث ترافيك شديدي در اطراف سينما «ناهيد» شده بود.

_ براي اين مراسم كه توسط سايت سينماي ما برگزار شد،بليط‌ فروخته شده بود كه بليط‌هاي طبقه‌ي اول 15 هزار تومان و بالكن را 10 هزار تومان از طريق سايتش عرضه كرده بود.

_ براي خبرنگاران نيز جايي در نظر گرفته نشده بود و خبرنگاران دعوت شده تا پايان مراسم به‌صورت ايستاده برنامه را دنبال كردند.

_ دراين مراسم 12 دقيقه از مستندي كه توسط رسانه‌هاي تصويري درباره‌ي مسعود كيميايي آماده شده است پخش شد.منبع : فارس - مهر - ایسنا

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان