۱۳۸۷ خرداد ۱۳, دوشنبه

عكس و گفتگو با كيوان محمود نژاد و همسرشدر 24 خرداد سال 1357 در تهران به دنيا آمد، فرزند دوم خانواده است. از همان كودكي به تئاتر علاقه داشت و افتخار شاگردي اساتيدي همچون استاد سمندريان را داشته. در بين صحبت‌هايش از مرحوم رسول ملاقلي‌پور مي‌گويد و از اين‌كه نتوانسته با او كار كند بسيار تاسف مي‌خورد. وي ظهر يك روز بهاري پذيراي ما در منزلش در محله دربند تهران شد و با آغوشي باز از ما استقبال كرد، به تازگي ازدواج كرده و معلوم است كه براي آينده خود هزاران هزار آرزو دارد.
آخرين كاري كه از او پخش مي‌شود، مجموعه سرنوشت است كه نقشي طنز را در آن برعهده گرفته است.
مجله خانواده‌سبـز براي او و همسـرش «تانيـا ره‌انجام» آرزوي خوشبختـي دارد.
كمي از خودت برايمان صحبت كن.
محمودنژاد: 24 خرداد 1357 در تهران و در يك خانواده متوسط به دنيا آمدم. از كودكي به تئاتر علاقه داشتم و به كانون پرورش فكري كودكان مي‌رفتم. در سن 16 سالگي در كلاس استاد سمندريان حاضر شدم و پس از ديدن دوره‌هايي زيرنظر ايشان بازي در تئاتر را آغاز كردم. مرحوم رسول ملاقلي‌پور مرا براي فيلم نجات‌يافتگان انتخاب كرد كه متاسفانه قسمت نبود با او كار كنيم. پس از آن در سال 74 براي فيلم «سفر به چزابه» انتخاب شدم. پس از شاگردي كردن نزد اساتيد مختلف و گذراندن رشته عكاسي در هنرستان وارد دانشگاه سينما و تئاتر شدم و همين اواخر رشته سينما را در دانشگاه كاربردي ادامه دادم.
به طور دقيق در سال 72 تئاتري بود به سرپرستي دكتر قطب‌الدين صادقي به نام «مرد ديوانه، ببر فرزانه» كه در آن كار هم، كار سايه‌بازي انجام دادم و در بخش ديگر كمك به بازيگران، كم‌كم در سن 15 سالگي در يك گروه كاملا حرفه‌اي تئاتر قرار گرفتم و در سال 74 وارد سينما و در سال 75 وارد تلويزيون شدم.
آيا دردوران تحصيل در مدرسه، نمره پايين هم گرفتيد؟
محمودنژاد: اولين بار، كلاس سوم راهنمايي از درس رياضي نمره هشت گرفتم. به دليل اين‌كه من مسئول كتابخانه مدرسه بودم و اين قضيه باعث شد كه كمتر سر كلاس‌هاي رياضي باشم. البته وقتي اين نمره را گرفتم، گريه كردم.
در همان دوران تنبيه هم شديد؟
محمودنژاد: متاسفانه بله. دوره ابتدايي به مدرسه «پيام اسلام» مي‌رفتم. در كلاس اول ابتدايي تنبيه را در مورد ديگران ديدم و چون مي‌‌خواستم آن را از نزديك ببينم و اصلا نمي‌دانستم كه تنبيه چيست، رفتم بين دانش‌آموزاني كه بي‌انضباطي كرده بودند و ناظم آنها را از صف كلاس بيرون آورده بود، ناظم مرا هم تنبيه كرد و به شدت گريه كردم.
در حال حاضر با دوستان دوران مدرسه و دوران كودكي ارتباط داريد؟
محمودنژاد: نه متاسفانه. دليلش تهران بزرگ و مشاغل مختلف هر يك از ماست. من تا چند وقت پيش يك شركت سهامي را اداره مي‌كردم و حالا بيشتر به كار بازيگري روي آورده‌ام، وقت چنداني ندارم.
دوست داري به دوران كودكي خودت باز گردي؟
محمودنژاد: دوران كودكي لحظات خيلي شيريني داشت كه همه دوست داريم به آن لحظات برگرديم ولي از طرفي لحظات توام با دلهره نيز داشت كه يادآوري آن هم برايمان تنش‌آور است خصوصا ما بمب‌باران‌ها و موشك‌باران‌هاي دوران جنگ را به ياد داريم.
اگر به گذشته برگرديد، سعي مي‌كنيد چه شغلي را انتخاب كنيد؟
محمودنژاد: بازيگري را خيلي دوست دارم ولي در اصل ناملايمات زيادي وجود دارد. اين‌كه بخواهيد بمانيد و دانش اين كار را داشته باشيد با بسياري از ناملايمات روبه‌رو مي‌شويد. بايد خيلي محكم باشيد. اين كه اگر برگردم به گذشته، اين شغل را انتخاب مي‌كنم ترديد دارم، شايد به نيروي دريايي مي‌رفتم چون دريا را خيلي دوست دارم.
به غير از بازيگري، حرفه ديگري هم داريد؟
محمودنژاد: همان طور كه گفتم مدتي قبل در يك شركت سهامي كه در زمينه پوشش ساختمان فعاليت مي‌كرد حضور داشتم ولي در حال حاضر فعاليتم را در آن شركت كم كرده‌ام و بيشتر به بازيگري فكر مي‌كنم.
زماني كه شما وارد كار بازيگري شديد نظر خانواده‌تان چه بود؟ آيا واقعا راضي بودند؟ محمودنژاد: خانواده صددرصد مشوقم بودند و بسيار به من كمك كردند، حتي زماني كه اجرا داشتم خانواده‌ام براي تماشاي آن به مدرسه‌ام مي‌آمدند و دوست داشتند. حتي يادم مي‌آيد معلم انشاي من سال اول و دوم راهنمايي آقاي حاجي‌زاده بود كه چون از علاقه من به تئاتر باخبر بود، هميشه نيم ساعت آخر كلاس خودش به من اجازه مي‌داد كه يك كار تئاتر، هر چند ساده و غيرحرفه‌اي اجرا كنم و من ممنون ايشان هستم.از ازدواج‌تان بگوييد.
محمودنژاد: حدود يك سال و چهار ماه است كه ازدواج كرده‌ام. با همسرم هم‌محل بوديم. بنابراين با ايشان آشنايي داشتم و مراسم خيلي ساده‌اي هم گرفتيم.
خانم ره‌انجام! از اين كه با يك بازيگر ازدواج كرديد، چه احساسي داريد؟ چون همان طور كه مي‌دانيد بازيگران ويژگي‌هاي خاصي دارند.
ره‌انجام: راستش من روحيه هنري او را دوست دارم. بزرگ‌ترين مشكلي كه وجود دارد كار زيادي است كه كيوان دارد و بيشتر اوقات سركار است و خيلي كم مي‌توانيم اوقاتمان را با هم سپري كنيم ولي با همه اينها من به خاطر روحيه قشنگي كه دارد، دوست دارم با او زندگي كنم.
با مشكلات كاري همسرتان چگونه كنار مي‌آييد؟
ره‌انجام: من از اول مي‌دانستم و با شناخت نسبت به اين مشكلات با او ازدواج كردم و مي‌دانم كه عشق ارزشش از همه اين مسائل بيشتر است و با اين نگرش انسان مي‌تواند همه چيز را تحمل كند.
آشپزي او چگونه است؟
ره‌انجام: آشپزي او را نديده‌ام، ولي مي‌گويد قورمه‌سبزي را خوب درست مي‌كند اما هنوز اين كار را نكرده، ضمن اين‌كه خوردن قورمه‌سبزي را هم خيلي دوست دارد.
تا حالا شده كه همسرتان نقشي را بازي كند و شما از او انتقاد كنيد؟
ره‌انجام: من ترجيح مي‌دهم كاري كه ضعيف بوده را به او بگويم، چون كار او برايم بسيار مهم است و دوست دارم پله‌هاي ترقي را پشت سر هم طي كند .
آيا كيوان در انتخاب نقش‌ها با شما مشورت مي‌كند؟
ره‌انجام: بله، هر پيشنهادي كه به او مي‌شود با من مشورت مي‌كند و گاهي‌اوقات فيلمنامه را مي‌خواهيم و در موردش تبادل‌نظر مي‌كنيم.
خود شما تا به حال سابقه بازيگري داشته‌ايد؟
ره‌انجام: خير به هيچ وجه.
اهل ورزش هستيد؟
محمودنژاد: البته، اگر شرايطش جور باشد، شنا را خيلي دوست دارم و مدتي هم به صورت نيمه‌حرفه‌اي شنا و سواركاري مي‌كردم.
رابطه‌تان با فوتبال چگونه است؟
محمودنژاد: راستش يك تيم فوتسال تشكيل داده بوديم و خيلي از بازيگران در اين تيم بودند و من هم به عنوان دروازه‌بان در آن تيم بازي مي‌كردم.
استقلالي هستي يا پرسپوليسي؟
محمودنژاد: واقعا فرقــي نمـي‌كنـد. البتــه بيشتــر به سمت پرسپوليس گــرايــش دارم چــون بسيـاري از دوستـان مــن پرسپوليسي بودند ولي استقلال را هم دوست دارم.
در مورد سريال سرنوشت صحبت كنيد ؟
محمودنژاد: ابتدا قرار نبود من در اين سريال بازي كنم چون درگير كارهاي ديگري بودم. البته فكر مي‌كردم نمي‌توانم چون دست‌اندركاران سريال كسي را با سن پايين‌تر مي‌‌خواستند ولي رفتم و آنها مرا پذيرفتند و من در اين سريال به يك فرد تك‌بعدي، اقتصادي و با شيطنت‌هاي خاص خودش تبديل شدم.
براي پذيرش يك نقش چه چيزهايي را در نظر مي‌گيريد؟
محمودنژاد: من اصولا سعي مي‌كنم كم‌ كار كنم ولي نقشي را بازي كنم كه از پس آن برآيم و مردم از آن لذت ببرند، منفي يا مثبت بودن آن اصلا برايم مهم نبوده. هميشه تلاش كردم كه نقش را براي بيننده دلنشين كنم و اگر منفي بود با تزريق نكته‌هاي مثبت آن را براي بيننده جذاب كنم ولي گاهي كاري بوده كه به خاطر مسائل مالي قبول كردم و هنوز هم از ديدن آن ناراحت مي‌شوم.
يك خاطره قشنگ از زندگي حرفه‌اي خود برايمان بگوييد؟
محمودنژاد: من لباس‌هايي را كه سرصحنه مي‌پوشم، خودم تهيه مي‌كنم و شستشوي آن را خودم به عهده مي‌گيرم.
يك بار يادم هست كه لباسي را به خانه بردم و شستم و صبح آن را برداشتم و به همراه كيفم به سر صحنه رفتم. وقتي رسيدم لباس نبود. تمام مسير را گشتم ولي اثري از لباس نبود. فردا صبح كه دوباره داشتم به سرصحنه مي‌رفتم، گداي ژنده‌پوشي را ديدم كه ديروز هم در مسير او را ديده بودم، لباس مرا بر تن كرده و در مسيرم نشسته. نگاهي كردم و به راهم ادامه دادم.
صحبت پاياني‌‌تان براي خوانندگان مجله خانواده‌سبز چيست؟
محمودنژاد: مجله خانواده‌سبز، خوشبختانه يكي از پرخواننده‌ترين مجلات خانوادگي است و مطالب پرباري دارد و براي من افتخاري است كه از طريق آن با مردم رابطه داشته باشم. براي خوانندگان اين مجله آرزوي شادي و سلامتي دارم و بايد بگويم تا وقتي مخاطب وجود دارد، هنرمند هم هست و وقتي مخاطب نيست هنرمند به معناي واقعي وجود ندارد. اميدوارم بتوانم نقش‌هاي بهتر و خاص‌تري داشته باشم و هميشه مخاطبان را راضي نگه دارم.
خانم ره‌انجام، حرف پاياني شما براي خوانندگان ما چيست؟
ره‌انجام: واقعيت اين است كه چون اول سال هستيم اميدوارم اين سال براي مجله و خوانندگان از همه سال‌هاي زندگي پربركت و پربارتر و موفقيت‌آميزتر باشد. محسن باقری

هیچ نظری موجود نیست:

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان