۱۳۸۷ خرداد ۲۵, شنبه

عکس و گفتگوی خواندنی با لاله صبوری


اين روزها شاهد ساخت و پخش سريال‌هاي زيادي از شبكه‌هاي مختلف سيما هستيم. يكي از همين سريال‌ها كه فقط چند قسمت از آن پخش شده، سريال «جاده در دست تعمير است» مي‌‌باشد، سريالي كه توانسته مخاطبان زيادي را جذب كند. بي‌شك حضور بازيگران بزرگ و سرشناس كشور در اين سريال توانسته بر محبوبيت آن بيفزايد؛ بازيگراني كه تك‌تك آنها بسيار عالي كار كردند و عامل موفقيت اين كار هستند. يكي از اين بازيگران موفق، لاله صبوري است كه در اين سريال به ايفاي نقش مي‌پردازد. كسي كه بازي‌هاي خوب او را در بسياري از سريال‌ها از جمله جنگ هفتاد و هفت، كمربندها را ببنديم، دوقلوها و اين‌زميني‌ها و... مشاهده كرده‌ايم. وي داراي دو فرزند به نام‌هاي بهداد و هلياست. به همين منظور گفتگويي با اين هنرمند خوب انجام داديم كه به طور حتم خواندنش براي شما هم جالب خواهد بود.
در ابتدا خودتان را براي خوانندگان مجله معرفي كنيد.صبوري: لاله صبوري هستم، متولد تهران. مدرك كارشناسي تئاتر از دانشكده سينما تئاتر با گرايش ادبيات نمايشي دارم.بخشي از كارهاي من عبارتند از جنگ هفتاد و هفت، سريال اين زميني‌ها، گروه هفت، دوقلوها، فقط به خاطر تو، كمربندها را ببنديم، من نه منم، بزرگ مرد كوچك، جاده در دست تعمير است و...
از چه زماني فعاليت هنري را آغاز كرديد و اولين كارتان چه بود؟صبوري: اگر منظورتان از فعاليت هنري، صرفا بازيگري است، بايد بگويم از سال 77، ولي از سال‌ها قبل به طور پيوسته نقاشي كرده و از شاگردان استاد آيدين آغداشلو و مرحوم كاتوزيان بودم.سال‌ها بعد از گرفتن ديپلم و ازدواج و با وجود دو فرزند، وقتي تصميم به ادامه تحصيل گرفتم، سال 73 در كنكور سراسري با رتبه 26 پذيرفته شدم و پس از چهار سال، در سال 77 فارغ‌التحصيل شدم كه همان سال، اولين كار تصويري‌ام كه جنگ هفتاد و هفت به كارگرداني مهران مديري بود، به من پيشنهاد شد و با بازي در آن، وارد حيطه بازيگري و نويسندگي شدم.
لاله صبوري براي بازيگر شدن چه فاكتورهايي داشت؟صبوري: سئوال سختي است چرا كه بايد از خودت به عنوان بازيگر فاصله بگيري و بعد پاسخ بدهي. فكر مي‌‌كنم فاكتورهايي كه در لاله صبوري، موجود بود و هست، احتمالا اولينش جسارت، انرژي زياد و اگر حمل بر خودستايي نشود، مطالعه زياد و دقت در دنياي اطرافش بود.
براي آنكه به اين جايگاه برسيد، چه هزينه‌هايي پرداخت كرديد؟صبوري: كلمه «هزينه» به نظرم خيلي مناسب نيست و مرا ياد موبايل و كرايه آژانس مي‌‌اندازد ولي... حالا كه قرار است از واژه هزينه استفاده كنيم، بايد بگويم همان هزينه‌هايي كه هر فردي براي موفقيت در انجام كاري كه دوست دارد، مي‌‌پردازد.براي من گذاشتن وقت، تلاش دائم براي به‌روز بودن و عقب نماندن در جامعه، با وسواس پيشنهادها را انتخاب كردن و پرهيز از كليشه شدن بوده است. اصولا انتخاب راه بازيگري و ادامه آن، راه پرمخاطره‌اي است چرا كه براي محبوب ماندن در ذهن بيننده بايد هميشه حواست جمع باشد.
نظرتان در مورد ژانر طنز چيست؟صبوري: ژانر طنز هميشه مورد علاقه من بوده و هست و هميشه بازي در كارهاي طنز برايم جذاب است ولي اين اواخر پيشنهاد كار طنز بيشتر مرا مي‌‌ترساند تا خوشحال كند... چرا كه (به جز معدودي از كارها) به هر كار سردستي با چند شوخي بي‌مزه يا بامزه، طنز گفته مي‌‌شود در حالي كه طنز نوشتن، طنز كارگرداني كردن و طنز بازي كردن، كار هركسي نيست.
كارهاي شما اكثراً موفق بوده، چه عواملي را در اين موفقيت دخيل مي‌‌دانيد؟صبوري: يكي از عوامل، وسواس در انتخاب نقش‌ها و پيشنهاد بازي بوده كه خيلي وقت‌ها هم اين وسواس به ضررم تمام شده است.براي پرهيز از كليشه شدن و سخت‌گيري در انتخاب نقش و متن، اين اواخر كمتر بازي كرده‌ام. هرچند كار نويسندگي و كارگرداني را گهگاه در پشت صحنه داشته‌ام كمااينكه آخرين كارهايي كه به عنوان نويسنده در آن حضور داشتم، نوشتن مجموعه 52 قسمتي شهرك ترافيك براي گروه كودك شبكه دو و بخش نمايشي مجموعه خودماني بود كه به تازگي پخش آن از شبكه پنج به پايان رسيد.
براي موفقيت يك هنرمند، خانواده‌ چه وظيفه‌اي دارد؟صبوري: به جرات مي‌‌توانم بگويم مهم‌ترين وظيفه يا مهم‌ترين عامل براي موفقيت يك بازيگر، خانواده است چرا كه وقتي به عنوان يك بازيگر از پشتيباني و حمايت خانواده برخوردار باشي، با خيال آسوده و بدون درگيري‌هاي ذهني با انرژي مي‌‌تواني كار كني. خدا را شكر من از ابتدا اين نعمت را داشته‌ام.از ابتدا همراهي پدر و مادر و فرزندانم و اين اواخر از پشتيباني و همفكري همسرم بسيار سود برده و همه آرامشم را مديون آنها هستم كه با عشق و همدلي‌شان راه را برايم روشن و هموار ساخته‌اند.
كمي از حضورتان در كنار مهران مديري و نقش طنزي كه داشتيد، توضيح بگوييد.صبوري: از حضور در كنار مديري ده سال مي‌‌گذرد و همانطور كه گفتم، كار جنگ هفتاد و هفت اولين كار بازي من بود و شانس بزرگي بود كه اولين كارم در كنار كارگردان آگاه و باهوشي چون مديري باشد كه با توجه به ويژگي‌هاي بازي و خلاقيت‌هاي فردي، حضور در كنار مديري و نقش مريم در اولين مجموعه نودقسمتي تلويزيوني توانست حضور خوب و محبوبي از من به جاي بگذارد.
نظرتان در مورد محبوبيت و شهرت چيست؟صبوري: محبوبيت و شهرت دو مقوله جدا از هم هستند و به نظر من بخت يار آن دسته از كساني است كه هر دو را با هم دارند و فكر مي‌‌كنم يكي از شانس‌هاي من نيز محبوبيت در كنار شهرت است. خيلي‌ها از شهرت به عنوان دردسر ياد مي‌‌كنند، هرچند كه پر بيراه هم نمي‌‌‌گويند چرا كه موردتوجه بودن در همه حال، گاهي آزاردهنده است اما بيشتر اوقات باعث دلگرمي و تشويق فرد مي‌‌شود.
آيا فعاليت‌هاي غيرهنري هم انجام مي‌‌دهيد؟ صبوري: بله، ورزش، باغباني و خانه‌داري مي‌‌كنم. متاسفانه باغ ندارم ولي به گلدان‌هايم مرتب مي‌‌رسم. البته بيشتر اوقات همه‌چيز با هم قاطي مي‌‌شود يعني همزمان با قبول كردن نوشتن متن‌هاي نمايشي يك مجموعه يا بازي در يك سريال، آشپزي هم مي‌‌كنم و به كارهاي خانه، خريد و... هم مي‌‌رسم. خلاصه بيشتر اوقات سرم خيلي شلوغ مي‌‌شود.
آيا همسرتان در كارهاي خانه به شما كمك مي‌‌كند؟صبوري: همسرم هر روز بعدازظهر به خانه مي‌‌‌آيد و در ساعاتي كه در خانه است، حتما كمك مي‌‌كند. البته گفتني است كه متخصص تهيه انواع سس‌هاي سالاد و باربكيو است.
آيا آرزو داشتيد نقشي را بازي كنيد كه تا به حال نتوانسته‌ايد؟ صبوري: نه، از آنجايي كه كارم با طنز آغاز شده بود، آن اوايل از اين‌كه فقط نقش‌هاي طنز به من پيشنهاد مي‌‌شد، دلخور بودم و دوست داشتم در نقش‌هاي جدي هم حاضر شوم.اين اتفاق سال‌ها پيش در سريال «فقط به خاطر تو» (قاسم جعفري) و بعد از آن در «بانويي ديگر» (سيروس مقدم) و پس از آن در «من نه منم» افتاد.
اگر خاطره‌اي از صحنه بازي‌هايتان داريد، بگوييد.صبوري: هر پروژه‌اي بعد از اين‌كه تمام مي‌‌شود، خاطره‌اي است كه خوب يا بد برايم باقي مي‌‌ماند اما اگر بخواهم يك خاطره تعريف كنم، از آخرين كار (جاده در دست تعمير است) برايتان مي‌‌گويم كه در پيچ‌هاي جاده امامزاده داود مشغول فيلمبرداري بوديم.صحنه‌اي را مي‌‌گرفتيم كه آقاي پورعرب بايد بد رانندگي مي‌‌كردند يعني خيلي سريع و بدون رعايت قوانين، در واقع نقش يك راننده خاطي... سرنشينان خودرو، من و آقاي پورعرب بوديم و در عين فيلمبرداري من واقعا ترسيده بودم و مدام صلوات مي‌‌فرستادم كه تصادف نكنيم.
در حال حاضر سريال «جاده در دست تعمير است» كه شما در آن بازي مي‌‌كنيد، در حال پخش است، كمي از سريال و نقش‌تان بگوييد.صبوري: سريال «جاده در دست تعمير است» سريالي بود كه يكي، دو ماه مانده به عيد به من پيشنهاد شد و به كارگرداني حسين تبريزيان و عليرضا ابراهيمي بود كه قبلا با هيچ‌كدام از آنها آشنا نبودم.يكي از عواملي كه باعث شد بعد از مدت‌ها پيشنهاد بازي در كاري را بپذيرم، كليت بسيار خوب كار بود... در نهايت به سرعت كار فيلمبرداري شروع شد. نقش من در اين سريال، نقش جذاب و خودماني است؛ نقش همسر يك راننده خاطي (ابوالفضل پورعرب) را بازي مي‌‌كنم كه پدرم (بهزاد فراهاني) تصميم به تجديد فراش گرفته و من با دو خواهر ديگرم (مريم اميرجلالي و سحر ذكريا) واكنش‌هاي متفاوتي در برابر اين قضيه داريم.
چطور شد براي اين نقش انتخاب شديد؟صبوري: اين سئوال را فكر كنم بايد از تهيه‌كننده و كارگردان سريال بپرسيد!
آيا كار ديگري را در حال بازي داريد؟صبوري: در حال بازي خير، ولي سريال آماده پخش دارم. سريال «بزرگ‌مرد كوچك» به كارگرداني مسعود رسام كه نمي‌‌دانم چه موقع پخش مي‌‌شود.
و حرف پاياني.صبوري: در پايان از شما ممنونم و براي تمام كاركنان خانه سبز آرزوي موفقيت دارم.

هیچ نظری موجود نیست:

محصولات زیبایی:برای سفارش محصول روی لینک مورد نظر کلیک کنید

> کرم لایه بردار فوری صورت olive اصل

13,000 تومان

> کرم موبر دائمي باله آ - اصل آلمان

31,000 تومان

> کرم صاف و نرم کننده مو Dark & Lovely

30,000 تومان

> کرم ضد لک وضد جوش ایسنس -ESSNCE

24,000 تومان

> صابون ضدجوش ولك و جوان كننده حلزون فلور

12,000 تومان

> كرم برطرف كننده سفيدي موي سر مجيك ميكس

28,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

10,000 تومان

> كرم گارنير سبزو قرمز(جوانسازي))GARNiER

52,000 تومان

> كرم مرواريد اصل فلور محصول فرانسه

25,000 تومان

> اسپری فرم دهنده سینه دکتر جیمز

38,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن پارتنر فرانسه

48,000 تومان

> کرم روشن کننده Emami ( برای مردان )

28,000 تومان

> کرم بزرگ و سفت کننده باسن والنسی

27,000 تومان

> رفع سفیدی مو MAGIC MIX ( مجیک میکس )

45,000 تومان

> لنز رنگی چشم تک رنگ اینوا

25,000 تومان

> لنز رنگی چشم چند رنگ اینوا

25,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت چای سبز

25,000 تومان

> کرم لايه بردار و سفيدکننده Dove

22,000 تومان

> کرم موبر دوقلو قوی وجادوئی Magic clean

28,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای فرانسه

28,000 تومان

> ريمل هزار و يك مژه برژوا فرانسه

18,000 تومان

> کرم دوقلو روشن کننده و ضدلک قوی JIAOLI

69,000 تومان

> لوسیون رفع تیرگی مناطق حساس بدن Partner

28,000 تومان

> کرم ضد چروک و روشن کننده ولنسي 100٪ اصلي

15,000 تومان

> کرم پودر OLIVE OILE

18,000 تومان

> کرم مروارید اصل فلور-والنسی

29,000 تومان

> صابون کوسه ماهی والنسی

19,000 تومان

> -سفید کننده زیر بغل mistin(میستین)

17,000 تومان

> ست کامل و معجزه گر صورت ویتامین C

25,000 تومان

> کرم روشن کننده و زیبائی Emami (زنانه)

28,000 تومان

> ژل لاغری جلبک دریایی valensey

27,000 تومان

> جدیدترین ریمل برجوا3DMAX

15,000 تومان

> کرم رفع سفیدی موی سرYouThair

29,000 تومان

> صاف و نرم کننده مو .اصلDark & Lovely

27,000 تومان

> شامپوی مرطوب جلبک دریایی good life

18,000 تومان

> رنگ موی ریش و سبیل استراتژی ( BLACK )

35,000 تومان

> کرم لاغری پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کپسول مایع جوان کننده پوست animate

35,000 تومان

> موبر باله آ موبر دائمی 100% تضمینی

32,000 تومان

> اتو مو استیم استایلر

61,500 تومان

> محلول درمانی رویش مو+شامبودرمانی ریزش مو

65,000 تومان

> کرم تقویتی دور چشم خاویار والنسی

30,000 تومان

> کرم رفع ترک بدن پارتنر لاو

48,000 تومان

> کرم جوان کننده دور چشم Oliveen nature

28,000 تومان

> کرم ضد پیری دست لیدی دیانا

17,000 تومان

> کرم ضد آفتاب فرانسوی Bioderma

14,000 تومان

> شامپوی رنگ موی استراتژی shampoo Strategy

35,000 تومان

> افترشیو بعد از اصلاح بانوان

28,000 تومان

> لوسیون سفید کننده چای سبز Dream Woman

28,000 تومان

> شامپوی گیاهی جین سینگ

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Perfect men 90

26,000 تومان

> کرم پودر ویتامین سی Dream Woman

18,000 تومان

> رنگ موی مردانه Nougat (سیاه)

32,000 تومان

> کرم رفع سیاهی بدن والنسی

34,000 تومان

> ژل لایه بردار فوری روغن زیتون Oliveen

18,000 تومان

> روغن مار دو در یک میس بیوتی

28,000 تومان

> کرم جوان کننده و آبرسان شیر خالص

48,000 تومان

> پودر معطر كننده وطراوت بخش بدن کونستانت

45,000 تومان

> ژل لاغری نیترو اصل

29,000 تومان

> كرم اسكراپ پارتنر لاو

48,000 تومان

> پودر معطر کننده بدن

36,000 تومان

> ماسکهای کلاژن دارصورت کره جنوبیpurederm

18,000 تومان

> ست کامل حجم دهنده لب

16,500 تومان

> کرم ترک شکم و پوست میس تین

22,000 تومان

> صابون بهداشتی زنانه تایگر100% موثر

15,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا

21,000 تومان

> روغن مار ملکه زیبایی

18,000 تومان

> ست درمانی مخصوص رفع تمامی لکه های صورت

45,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سیـــنه partne

40,000 تومان

> ضد جوش و لک بای بای اصل فرانسوی

22,000 تومان

> کرم لاغری بازوی پارتنر لاو

30,000 تومان

> ژل لاغر کننده باسن loreal

30,000 تومان

> [جدیدترین کرم سفید کننده مردانه Emam

30,000 تومان

> صابون ضد جوش و لك درياي مرده فلورا

12,000 تومان

> کرم فرم دهنده و سفت کننده سینه partner

48,000 تومان

> ژل حجم دهنده وبزرگ کننده لب کلاژن دارlov

10,000 تومان

> پودر سفید کننده دندان گیاهیabaan

9,500 تومان

> محلول گیاهی هندی و قرص تقویتی ضد ریزش مو

100,000 تومان

> کرم رفع سیاهی و کبودی1&PARTNER 4

35,000 تومان

لوازم:برای کسب اطلاعات بیشتر روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

14,000 تومان

> اصلاح خانگی جاست تریم JUST A TRIM

23,000 تومان

> اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH با کیف

25,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

45,000 تومان

> گن لاغری اسلیم لیفت SLIM N LIFT

35,000 تومان

> رخت آویز جادویی واندر هنگر WONDER HANGER

15,000 تومان

> مخلوط کن چند کاره مجیک بولت آلمانی

65,000 تومان

> اتو بخار ایستاده توبی TOBI

165,000 تومان

> بخارشو هاش دو اُ ماپ الترا H2O MOP ULTRA

70,000 تومان

> ریش تراش ضد آب میکروفورس

20,000 تومان

> سالادساز نایسر دایسر آلمانی اصل

35,000 تومان

> سالادساز اسنپ اسلایس SNAP N SLICE

20,000 تومان

> اتو مو اینستایلر IN-STYLER

45,000 تومان

> فر نوری FLAVOR OVEN WAVE

70,000 تومان

> نردبان و چرخ دستی توتال ترالی

131,000 تومان

> خشک کن لباس خانگی AIR-O-DRY

57,000 تومان

> ست چاقو میراکل بلید 3 MIRACLE BLADE

63,000 تومان

> اتو مو بخار استیم استایلر STEAM STYLER

58,000 تومان

> بخارپز پرو وی استیم تاور STEAM TOWER

67,000 تومان

> نردبان چندکاره ورسالدر

126,000 تومان

> گردگیر گوداستر شارژی GO DUSTER

27,000 تومان

> غذاساز همه کاره بولت اکسپرس

121,000 تومان

> جاروی مثلثی شارژی آلمان ایتالیا

40,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر TOTAL CORE

67,000 تومان

> چاقوی شارژی سونیک بلید SONIC BLADE

35,000 تومان

> میله بارفیکس ایرون جیم|IRON GYM

30,000 تومان

> سرخ کن بدون روغن هات پلیت اتریش

60,000 تومان

> خردکن کیچن کینگ پرو|KITCHEN KING PRO

30,000 تومان

> دستگاه رول اتوماتیک توالت فرنگی

100,000 تومان

> کفشو چرخشی

37,000 تومان

> دستگاه تصفیه آب خانگی هرت اند هرت

210,000 تومان

> ست چاقوهای کانتر CONTOUR PRO KNIVES

46,000 تومان

> دستگاه ورزشی توتال کُر اسپانیا LLC

121,000 تومان

محصولات زناشویی:برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش روی محصول مورد نظر کلیک کنید

> کرم لارگو (افزایش حجم و سایز آلت تناسلی)

33,500 تومان

> قرص آمريكايي اصلي ويگومخصوص دیرانزالی

19,000 تومان

> قطره آلمانی جدید محرک زنانه

58,000 تومان

> قرص دير انزالي 50 دقيقه اي وگادول

14,000 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم لارگو- افزایش طول و ضخامت

25,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا (آمریكا-جدید)

24,000 تومان

> مگنا RX

145,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس

110,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

48,000 تومان

> اسپری تاخیری Super Dooz 125000

22,000 تومان

> شارک پاور-شارک پاور قرمز رنگ-shark power

35,000 تومان

> مگنا ارایکس RX-اصل.نمایندگی فعال ایران

120,000 تومان

> ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

19,500 تومان

> تنگ كننده-افزایش میل جن-30 خانمها

30,000 تومان

> قرص یوهیم

100,000 تومان

> قرص 4 تایی تاخیر در انزال لوواگراLUVAGRA

10,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت

22,000 تومان

> ژل زناشویی اینتیمو مخصوص خانمها

30,000 تومان

> ژل آمیزشی سیمپلکس فرانسه-رومانتیک و پلژ

19,000 تومان

> قرص ویاگرای قرمز -تقویت قوا

27,000 تومان

> کرم تاخيري delay shark

22,000 تومان

> کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

27,000 تومان

> اسپری تاخیری ویاگرا-اصل با هلوگرام

19,000 تومان

> حلقه ویبرادوم رومانتیک با مجوز بهداشت

25,000 تومان

> قرص سیالیس-cialis – ایجاد نعوظ

27,000 تومان

> اسپری Tiger power

28,000 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور آبی

38,000 تومان

> کپسول درمانگر زود انزالی MAXMAN

65,000 تومان

> کرم لارگو اصل -افزایش طول و قطر (آقایان)

33,000 تومان

> ژل آمیزشی ایزی EASY PLAY TIME GEL

22,000 تومان

> صابون مردانه روغن تمساح فرانسوی100%طبیع

15,000 تومان

> قرص ویاگرای اصل آمریکا(30 عددی)

78,000 تومان

> کپسول گیاهی تقویت کننده جنسی ساتیبو

45,000 تومان

> دستگاه لارجر باکس(با مجوز بهداشت)

110,000 تومان

> پک کامل رفع مشکلات زناشویی

99,000 تومان

> کپسول گیاهی مکس من آمریکایی اصل

50,000 تومان

> کرم شارک پاور مخصوص آقایان

28,000 تومان

> قرص سمنکس-Semenax

188,000 تومان

> ویگاریکس-تقویت بنیه جنسی

64,000 تومان

> 2عدد کرم شارک پاورآبی

36,000 تومان

> افزایش حجم (آقایان)شارک پاور

25,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی. تایگرلیدی(خانم ببره)برای

18,000 تومان

> Viamax power قهوه مردانه

75,000 تومان

> وایگورل.کرم افزایش دهنده میل ج.ن.سی

45,000 تومان

> ويگركس - پمپ تنظيم آقايان

85,000 تومان

> ژل آمیزشی اینفینیتی پلی تایم Infinity

22,000 تومان

> تقویت بنیه جنس-30 آقایان باقرصهای یوهیم

100,000 تومان

> قرص مگنارکس MAGNA+RX

145,000 تومان

> دستگاه وکیوم همراه آقایان ساخت آمریکا

85,000 تومان

> قرص سمنکس

150,000 تومان

> اسپری ویاگرا 99000 اصل

20,000 تومان

> ژل لایک ا ویرجین پلی تایمLIKE A VIRGIN

22,000 تومان

> دستگاه اکستندر مگنت دار

110,000 تومان

> تایگرکینگ tiger king

32,000 تومان

> کپسول درمان كننده زودانزالي یانگ گانگ

45,000 تومان

> کپسول و اسپری افزایش سایز آ.ل.ت Big Boy

68,000 تومان

> ژل آمیزشی دریمر پلی تایمPLAY TIME DREAME

22,000 تومان

> ست کامل درمانگر ناتوانی آقایان

110,000 تومان

> ژل آمیزشی فایر پلی تایم Play time fire

22,000 تومان

> پک محصول جنسی مردانه با اشانتیون ویژه

63,000 تومان

> Viamax power قهوه زنانه

75,000 تومان

> پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

85,000 تومان

> دستگاه جس اکستندر بزرگ کننده دائمی عضو ت

235,000 تومان

> دستگاه اکستندر ساده

85,000 تومان

> قرص وایمکسVIMAX

120,000 تومان

> کپسول مکس من2 MAXMAN II

80,000 تومان

> ویگارکس

65,000 تومان

> مکس من 12 عددی اصل

30,000 تومان

> کرم لارگو اصلLARGO

32,000 تومان

> کرم گیاهی اروس انگلیسی 100%گیاهی

20,000 تومان

> ریش تراش MICROSTAR

25,000 تومان

> موکن ویزیوت WIZZIT

27,000 تومان

> مگنا آر ایکس+MAGNARX اصل

125,000 تومان

> دستگاه افزایش دهنده سایز اکستریم(آقایان)

165,000 تومان

> صابون العذاری QUEEN LOVE

12,000 تومان

> دستگاه پرو اکستندرمگنت دار ویژه

155,000 تومان

> ژل آمیزشی آیس من پلی تایمICE MAN

22,000 تومان

> کپسول بزرگ کننده 60 عددی مکس من

85,000 تومان

> پکیج افزایش سایز آ.ل.ت 100%گیاهی وتضمینی

149,000 تومان